1. Sokağın Çocukları

  Sokağın Çocukları

  IMDb : 5,9 5 Bölüm

  Sokağın Çocukları

  İnternet üzerinden yayın yapan platformalarda yayınlanan dizilerin izlenme oranları her geçen gün artmaktadır. Bu yapımlara bir yenisi daha eklendi. Ocak ayının başında yayınlanmaya başlayan Sokağın Çocukları adlı dizi Türkiye’nin en gerçekçi dizisi olarak izleyicilere sunuldu.

  Dizi seyircinin yabancı olmadığı bir yapım ile aynı ekip tarafından yapılıyor. S1F1R B1R'in yapımcıları tarafından hazırlanmış olan bu dizi Bir Zamanlar Adana dizisinin ardından bir adalet hikayesi olarak izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Dizi İnternet televizyonu BluTV’de yayınlanmaya başlandı.

  Sokağın Çocukları ve Bir Avuç Adalete Susamış Genç

  Sokağın en gerçekçi yansıması olarak izleyebileceğiniz Sokağın Çocukları konusu bakımından izlenme oranları bakımından tutacak bir dizi denilebilir. Sokaklarda adalete çok daha fazla ihtiyaç olduğunu düşünen gençler adaletin uygulanamadığı ve yok olduğu noktalarda kendileri adaleti sağlamaya çalışıyor. Kimsesiz bir gencin sokak yaşamı ve bu hayatın onu yok etmesine karşı dimdik duruşu dizinin temel konusunu oluşturuyor.

  İnsanlar hayatta kalmak için iyi yada kötü olmak zorunda değildir. Geri insanların yaşamı işte Sokağın Çocukları dizisinde ele alınmış. Sokağın görüntüsü ve gerçekçi sahneleri dizinin tutulacağı konusunda bizlere ipucu veriyor. Bu diziden önceki yapımlardan olaylara aşina olan seyirci dizinin her bölümünü sabırsızlıkla bekleyecek.

  Sokağın Çocukları Dizisinin Kadrosu

  Yeni yayınlanmaya başlayan dizinin yönetmen koltuğunda Kadri Beran Taşkın yer alıyor. Dizinin senaryosunu yine S1F1R B1R dizisini yazan ekip hazırlamaktadır. Dizide yer alan ekip yönetmeninden oyuncusuna kadar genç bir ekip olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncu kadrosuna bakıldığında ise yine önceki dizlerin takipçilerine tanıdık gelen yüzler bulunuyor. Sokağın Çocukları dizisinin oyuncuları Savaş Satış, Onur Akbay, Burak Akyüz, Mehmet Elmas, Gökhan Diğicibaşı, Melih Konuş, Vedat Karahan, Emrullah Sürmeli olarak sıralanabilir.

  Dizinin ekranda yer alması ile birlikte bu diziyi merak eden ve hakkında araştırma yapan sayısı da artmaktadır. Sokağın Çocukları özellikle gençler arasında çok tutulacak bir senaryoya sahip bulunuyor. Gençlerin mücadeleci olması ve hayatta kalma, kendilerini kabul ettirme gibi özellikleri üzerinde bulundurması bu dizinin beğenilecek özellikleri olarak düşünülebilir. Dizinin aksiyon dolu sahneleri de dizi anlatılırken üzerinde durulması gereken özelliklerinden biri olacaktır.
  6.4
  ( Toplamda 210 oy verildi. )

      5,9   7.012

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Yerli Dizi İzle
  •  İlk Yayın Tarihi: 06.02.2020
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.blutv.com/diziler/yerli/sokagin-cocuklari
  •  Ülke:
  •  Kanal: BluTV
Background
Yorum Alanı 16 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    dogukandogukantahtaci 29 Şubat 2020 15:45:58

  Nasıl izleye bilirim izliyemiyorum

 2. avatar
    mertgozubuyuk 23 Mart 2020 20:26:00

  Çok iyi dizi mutlaka şzlenmeli

 3. avatar
    Gurcan 31 Mart 2020 13:30:39

  Admim çok.iyi

 4. avatar
    Tatanka1965 31 Mart 2020 23:15:14

  Çok güzelmiş

 5. avatar
    Mehmetalex 2 Nisan 2020 01:36:51

  Burda sadece fragman mı var

x