Yerli Filmler İzle ÖNE ÇIKAN FİLMLER
Recep İvedik 5 Filmi Full izle
Tüm Bilgiler
Recep İvedik 5 Filmi Full izle Komedi Filmleri İzle, Yerli Filmler İzle 
Türkçe Dublaj
Recep İvedik serisinin bu bölümü milli atletlerimiz yerine olimpiyatlarda ülkemizi Recep'in temsil etmesi anlatılmıştır  Recep İvedik 5 izle  Filmin konusu milli oyuncularımızın aracını süren arkadaşı ölen Recep onun yerine bu görevi üstlenecektir. Yolda sporculara yedirdiği yiyecekler yüzünden zehirlenen bazı sporcular müsabakalara katılamayacaktır. Onlar yerine yarışma kararı alan recep oldukça komik anlar yaşayacaktır.Recep İvedik 5 İzleRecep İvedik hem güldüren hem de düşündüren oldukça başarılı bir seri, hiç kuşkusuz. Öyle ki tüm bu filmlerin aslında sosyolojik bir gerçekliği de ifade ediyor olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Fakat tüm bunları öyle komik bir biçimde yapıyor ki kimi zaman gülmekten mesajları kaçırabiliyoruz. Recep İvedik serisinin beşinci filmi bizi yine bambaşka bir maceraya çekiyor. Recep İvedik’in mahalleden bir tanıdığı olan, şoförlük yapan İsmet vefat eder. Recep İvedik taziyeye gittiğinde İsmet’in son görevini üstlenmeye karar verir. Böylece onun anısına olan saygısını sunacak ve verdiği kıymeti gösterecektir bir nevi. Yapması gereken Milli sporculardan oluşan ekibi önemli bir maç için Üsküp’e götürmektir. Yolda yaşanan birçok maceranın sonunda ekibi Üsküp’e götürmeyi başarır.Ancak burada öyle talihsizlikler olur ki Recep İvedik birden daha büyük bir sorumluluk altına girmek zorunda kalır. Ekipten sorumlu kişi artık kendisidir. Sporcuların rahatsızlanmasıyla yarışmaya bizzat katılmak durumunda dahi kalır. Tüm bu süreç oldukça komik ve maceralı geçecektir.Filmin OyuncularıRecep İvedik 5 diğer filmlerde de olduğu gibi Togan Gökbakar tarafından yönetilmiştir. Filmin senaryosunu ise Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar birlikte yazmışlardır. Filmin Başrollerini Şahan Gökbakar, Orkan Varan ve Deniz Ceylan paylaşmaktadır. Filmin yapımcılığı Çamaşırhane Film’e aittir. Recep İvedik’i canlandıran Şahan Gökbakar ise 39 yaşında İzmir doğumlu komedyen ve oyuncudur. 2015 yılında hayatını Selin Gökbakar ile birleştirmiş olan Şahan Gökbakar aynı zamanda iki çocuk babasıdır.
 • 2017
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 6.3
 • 2.152
 • 0
Eski Köye Yeni Adet İzle
Tüm Bilgiler
Eski Köye Yeni Adet İzle Komedi Filmleri İzle, Yerli Filmler İzle 
Türkçe Dublaj
eski köye yeni adet izle 1990'ların dibine doğru köye bir sağlık ekibinin gelmesiyle başlayan olaylar iyice karışacaktır. Tüm kadınları spiral uygulamaya başlıyan sağlık ekipleri. Sağlık ekibi köyden ayrıldıktan sonra köyün erkekleri bir toplantı yapar ve cihazın konuşmalarının yanlış yada doğru olduklarını izlemek için bir mikrofon olduğunu düşündüler ve devletin kendilerini dinlediklerini anlayan köy meclisi olayların içerisinde kalacaktır.Eski Köye Yeni Adet Fİlm KonusuFilm 1900’lü yılları anlatan bir komedidir. Bir köye kontrol amacıyla sağlık ekipleri gelir. Amaç aile planlamasını sağlamak ve en az üç çocuğu olan tüm kadınları doğum kontrolüne almaktır. Üçten fazla çocuğu olan kadınlar tespit edilir ve doğum kontrolü için spiral takılır. Köy halkının ise bu işlemle ilgili en ufak bir fikri dahi yoktur. Bu durumun en meraklıları ise köyün erkekleridir. Sağlık ekiplerinin gitmesiyle köyün erkekleri bir araya gelir ve düşünmeye başlarlar. Kadınlara ne yapıldığını anlamaya çalışırlar. Ortaya birçok fikir atılır. Ancak en sonunda spiralin bir mikrofon olduğu fikrinde karar kılarlar.Köy halkı bir hayli endişelenmiştir çünkü devletin onları dinlediğini düşünmektedirler. Bu nedenle köyün erkekleri kendi aralarında bir karar alır. Kadınların yanında siyaset konuşmayacak ve kadınlara daha kibar davranacaklardır. Çünkü devletin gözü üzerlerindedir. Bu düşünce yüzünden birbirinden komik olaylar peşi sıra gelir ve köyde tüm düzen değişmeye başlar.Filmin OyuncularıFilmin yönetmenliğini Ferit Karahan ile Gülistan Acet üstlenmiştir. Senaryo ise Karahan ve Acet tarafından kaleme alınmıştır. Filmin önemli oyuncularından biri olan Bülent Emrah Parlak tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. İlk olarak Yılmaz Erdoğan’ın Çok Güzel Hareketler Bunlar Programında tanınmış ve eşi Burcu Gönder Parlak ile de orada tanışmıştır. Bülent Emrah Parlak 8 Mayıs 1979 tarihinde Tunceli’de dünyaya gelmiştir. Burcu Gönder Parlak ayrıca bu filmde de rol almaktadır. İkilinin Küçük bir kızları vardır.
 • 2018
 • 720P
 • IMDb 4
 • 1.619
 • 0
Facia Üçlü Ful HD İzle
Tüm Bilgiler
Facia Üçlü Ful HD İzle Film İzle, Yerli Filmler İzle 
Türkçe Dublaj
Facia Üçlü izle, Filmin yönetmen koltuğunda Ramazan Özer oturuyor. Oyuncuların nereddeyse tamamı yaptıkları komik videolarla tanınan Sefa Kındır ve diğer arkadaşlarıdır. Filmde üç kafadar olan arkadaşlar konu edilmektedir. Kafadarlar dedelerinden kalan arsaların üzerine konmak için köye girmeye karar verirler. Köyde amacını unutan Emre köyün ağasının kızına aşık olur ve yaptıklkarı arsaların üstüne konma planları tamamıyla suya düşer şu andan itibaren tek amaçları Emrenin gönül koyduğu kızla Emreyi birlikte yapabilmektir.Facia Üçlü Film KonusuFacia Üçlü oldukça komik ve eğlenceli bir dostluk filmi olarak karşımıza çıkıyor. Film birbirinden çılgın üç arkadaşın renkli maceralarını konu ediniyor. Facia Üçlümüzün çılgın maceraları ve başlarına gelen talihsizlikler bitmek bilmiyor. Genç bir adam olan Emre’nin en büyük isteklerinden biri dedesinden kalan mirası bir önce elde etmektir. Emre talihsiz ve ilginç tesadüfler vesilesiyle tanıştığı ve en nihayetinde can dostu haline geldiği, hayatı birlikte göğüslediği iki arkadaşı ile birlikte dedesinden kalan miras için yola koyulur. Üç arkadaşın planı türlü oyunlarla mirasın üzerine konmaktır. Fakat Emre’nin muhtarın kızına beklenmedik bir şekilde aşık olması tüm planı alt üst eder. Köye geliş amacını tamamen unutan Emre’nin artık yeni bir hedefi vardır; arkadaşlarının da yardımıyla ne yapıp edip bu kızın gönlünü çalacaktır.Ancak bu hiç de öyle kolay olmaz. Kızı kazanmaya çalışırken kendilerini türlü belalar ve maceralar içinde bulurlar. Facia üçlü sürekli başına bela açar ve tüm bunlar komik bir biçimde kendini tekrarlayıp durur.Filmin OyuncularıFilmin başrolleri Sefa Kındır, Mami Emen ve Emre Gül olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ramazan Özer oturuyor. Safa Kındır ! Ağustos 1993 yılı Osmaniye doğumlu youtuber ve oyuncu. Kendisi instagram ve youtube üzerinden paylaştığı videolarla tanındı. Mami Emen de tıpkı Sefa Kındır gibi ünlü bir sosyal medya fenomeni.
 • 2018
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 5.0
 • 4.195
 • 0
Kardeşim Benim 2 Full HD izle
Tüm Bilgiler
Kardeşim Benim 2 Full HD izle Dram Filmleri İzle, Komedi Filmleri İzle 
Türkçe Dublaj
Kardeşim Benim 2 Full HD izle 2016 yılında vizyona giren Kardeşim Benim filminin devam halkasıdır.İki ünlü kardeş olan Hakan ve Ozan'ın arkadaşları Tato ölmüştür. 2 kardeş tatoya son görevlerini yapmak için yola çıkacaklardır ama 2 gün sonrada hakanın düğünü vardır. Hakan, Rize’nin önde gelen çay tüccarlarından Muzaffer’in kızı olan Didem’le evlenecektir. Muzaffer, Hakan’ın ünlü bir şarkıcı olması yüzünden bu evliliğe tepkilidir. Bir yandan Didem’i sıkıştırırken diğer yandan da Hakan’ın ensesindedir. Cenaze de olsa bizimkiler için çarşı pazar yine karışır. Kendilerini Ege’den İç Anadolu’ya, yetmezmiş gibi sınır ötesine, sürprizlerle dolu yolculuk sonunda da Karadeniz’de bulurlar. Kardeşim benim 2 filmi Güvenli film izle farkı ile sizlerle keyifli seyirler.Kardeşim Benim 2 KonusuKardeşim Benim 2 oldukça sıcak, eğlenceli, neşe ve sevgi dolu bir kardeşlik hikayesini anlatıyor. Film hızla akıp giderken yer yer duygulanıp yer yer kahkahalara boğuluyorsunuz. Hakan ve Ozan iki ünlü kardeştir. Arkadaşları Tato’nun ölümü nedeniyle Hakan’ın iki gün sonra evleniyor olmasına rağmen son görevlerini yerine getirmek için köye giderler. Hakan Rize’de oldukça tanınan önde gelen çay tüccarlarından bir olan Muzaffer’in kızı Dicle ile evlenecektir. Fakat Muzaffer Hakan’ın ünlü bir şarkıcı olması nedeniyle bu evliliğe aslında karşıdır. Bir yandan sürekli Didem’i bu konuyla ilgili baskıda bırakırken diğer yandan Hakan’ı da hiç rahat bırakmaz.Cenaze sürecinde işler öyle karışır ki karakterlerimizin kedilerini sürpriz dolu bir yolculuğun içinde bulurlar. En sonunda Karadeniz’e geldiklerindeyse yanlarında abilerinden ve nişanlısından kaçan Leyla, ölü sandıkları Tato vardır. Zamansız bir aşk ve yetişilmesi gereken düğün ise her şeyi daha da karıştırır.Filmin OyuncularıMurat Boz 7 Mart 1980’de Zonguldak Ereğli’de doğumludur. Aslen şarkıcı olarak bilinen Murat Boz 2014’ten itibariyle oyunculuk kariyerine daha çok odaklanmaya başlamıştır ve pek çok filmde rol almaya başlamıştır. Eliz Sakuçoğlu ile 4 yıl süren evliliğin ardından tekrar evlenmemiş olan Murat Boz bu filmde Ozan olarak karşımıza çıkmaktadır. Hakan karakterini canlandıran Burak Özçivit ise oyuncu ve eski mankendir. 24 Aralık 1984, İstanbul doğumlu olan Burak Özçivit, 2017 yılında Çalıkuşu dizisinde tanıştığı oyuncu arkadaşı Fahriye Evcen ile hayatını birleştirmiştir. İkilinin bir oğulları vardır.
 • 2017
 • 720P
 • IMDb 6.4
 • 1.711
 • 0
Çakallarla Dans 5 Tek Parça HD izle
Tüm Bilgiler
Çakallarla Dans 5 Tek Parça HD izle Film İzle, Komedi Filmleri İzle 
Yerli Film
Çakallarla Dans 5 izle, koşulu tahliye ile salınan çakallar grubunun yasağı delip atıldıkları maceraları mevzu ediyor. Hakim karşısına geride bıraktığımız çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye gerçekleşir. Fakat bu vaziyet ekip için hiç de basit değildir. Bu sırada Kayınço Gökhan’ın yaşamı aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan, seneler evvel yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla, varlıklı ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan daha bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan’ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan Sinan’la Leyla’yı ayırmaya hüküm verir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan çakallar grubundan takviye ister. Yasağı delip bir araya gelen ekip Kayınço’nun kızını kurtarmak için keyifli bir maceraya atılır. 2010 yapımı Çakallarla Dans’ın beşinci devam halkası olan filmin yönetmen koltuğunda bir sefer daha Murat Şeker oturuyor.Çakallarla Dans 5 İzleÇakallarla Dans hepimizin bildiği, oldukça eğlenerek izlediğimiz başarılı komedi serilerinden biri. Çakallarla Dans 5, serinin devamı olarak oldukça iyi iş çıkarıyor. Konudan kısaca bahsedecek olursak; Çakallarla Dans 5 şartlı tahliye ile salınan çakallar grubunun yasakları çiğneyerek atıldıkları maceraları ve bu süreçte yaşanan olayları konu ediniyor. Çakallar grubu hakim karşısından tek bir şartla tahliye olurlar, birbirlerine 100 metre uzak kalmaları gerekmektedir. Fakat bu durum birbiriyle sıkı bağları olan ekip için hiç de kolay olmaz.Bu süreçte Kayınço Gökhan hayatını tamamen sarsan ve değiştiren bir haber alır. Gökhan yıllar önce yaşamış olduğu tek gecelik bir ilişkiden çocuk sahibi olduğunu öğrenir. Kızı Leyla şimdilerde zengin, züppe biri olan Sinan ile birliktedir. Gökhan henüz kızı olması fikrine alışamamışken olası bir damat adayı fikrini hiç kaldıramaz. Üstelik çocuktan hiç hoşlanmamıştır. Kızının böyle bir adamla birlikte olmasını kaldıramayan Gökhan Sinan ve Leyla’yı ayırma kararı alır. Bunu yapmak için elbette çakallardan yardım alacaktır. Yasağı çiğneyip yeniden bir araya gelen çakallar ekibinin amacı Kayınço’nun kızını sevgilisinden ayırmaktır. Bunu yapmak için birbirinden komik maceralara atılırlar.Filmin Oyuncuları46 yaşındaki Şevket Çoruh filmde Kayınço karakterini canlandırmıştır. Şevket Çoruh İstanbul doğumludur ve iki çocuk babasıdır. 16 Ekim 1979, Balıkesir doğumlu olan İlker Ayrık ise filmde Muhasebeci Servet olarak karşımıza çıkmaktadır. Köfte Necmi ise 22 Aralık 1979, Sakarya doğumlu Timur Acar tarafından canlandırılmıştır.
 • 2018
 • Türkiye
 • 1080P
 • 1.666
 • 0
Aslı Gibidir Yerli Film izle
Tüm Bilgiler
Aslı Gibidir Yerli Film izle Komedi Filmleri İzle, Yerli Filmler İzle 
Türkçe Dublaj
Oyuncu olmak isteyen aslı üniversitede konservatuar bölümünü yazacak ve orada çok samimi dostluklar edinecektir Aslı Gibidir izle. Aslı oldukça genç bir kızdır ve oyuncu olma hayali vardır. Fakat ailesi onu bu konuda eleştirir ve başka bir meslek edinmesini ister. Ailesinden aradığı desteği bulamayan aslı 2. üniversitesi olarak özel bir üniversitede konservatuar bölümü kazanır ve orada Dublörler klubü isimli ufak bir gruba dahil olacaktır.Aslı Gibidir İzleAslı Gibidir sizi kesinlikle kahkahalara boğacak, neşe dolu ve rengarenk bir hikaye. Film esas olarak oyuncu olmayı hayal eden genç bir kadının başına gelen olayları anlatıyor. Aslı aslında yıllar boyunca oyuncu olmak istemiştir. Ancak ailesine oldukça bağlı bir genç kızdır ve onların isteğini ön plana koyarak ilk üniversitesinin ailesinin isteklerine göre belirler. Fakat hayallerinden asla vazgeçmez ve bir kez daha sınava hazırlanıp ikinci üniversite olarak özel bir konservatuvarda oyunculuk bölümüne başlar. Ancak Aslı’nın bu başarısı ailesi tarafından çok hoş karşılanmaz. Ailesi kızlarının oyuncu olmasına karşı oldukları için onu desteklemeyeceklerini açık bir biçimde ifade eder. Fakat Aslı oyunculuğa tutkuyla bağlıdır ve ne olursa olsun yolundan dönmemekte kararlıdır.Konservatuvarda okumak için ne yapacağını düşünürken kendisi çılgın bir dünyanın içinde bulur. Dublörler Kulübüne adımını atan Aslı burada bir yandan para kazanmakta bir yandan da yeteneğini sergilemekte ve yeni şeyler tecrübe etmektedir. Dublörler Kulübü Aslı için adeta ikinci bir yuva olur. Aşk kapıyı çaldığında ise her şey bambaşka bir şekilde ilerlemeye başlar.Filmin OyuncularıFilmin yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu üstlenmiştir. Baş rolü oynayan Aslı İnandık ise birbirinden renkli karakterlere bürünmüş, filmde oldukça başarılı bir performans sergilemiştir. Aslı İnandık sosyal medya hesaplarında paylaştığı komik videolarla fenomen haline gelmiş oldukça popüler biridir. 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş, Ankara Üniversitesi DTCF’de ise Oyunculuk Bölümü'nde de eğitim görmüştür.
 • 2019
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 5.3
 • 398
 • 0
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? izle
Tüm Bilgiler
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? izle Komedi Filmleri İzle, Yerli Filmler İzle 
Türkçe Dublaj
Enes Batur hayal mi gerçek mi izle Polis bir baba ve hemişire bir ananenin çocuğu olan Enes Batur oldukça yanlız bir çocuktur ve en büyük hayali herkes tarafından sevilmektir 6 yaşında babasının aldığı bilgisayar Enes'in tüm dünyası olacaktır Herkes tarafından sevilmek isteyen enes bunu youtuber olarak başarabileceğini düşünür. Fakat ailesi tarafından epey eleştirilir ve üniversite sınavlarına çalışması gerektiği için youtuber olamayacağı söylenir.Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? KonusuEnes Batur youtube kanalıyla uzun zamandır hayatımızın bir parçasına dönüşmüş durumda. Özellikle çocukların vazgeçilmezi haline geldiğini söylemek hiç de zor değil. Son olarak bir filmle karşımıza gelen Enes Batur şaşırtmaya ve eğlendirmeye devam ediyor. Film aslında biraz kendisini anlatıyor. Enes Batur filmde çok fazla sosyal olmayan, biraz daha içine kapanık ve çevresi tarafından dışlanmış bir çocuk olarak karşımıza çıkıyor. Babası polis ve annesi de hemşiredir. Dolayısıyla iki ebeveynin de çalışıyor olması Enes’in ailesiyle çok fazla zaman geçirememesine neden olur.6 yaşındayken babası Enes Batur’a bir bilgisayar alır ve aslında bu onun hayatında önemli bir dönüm noktası olacaktır. Bilgisayar Enes’in tüm dünyası olur. Çocukluğundan beri etrafındakiler tarafından sevilmenin ve bir yere ait olmanın hayalimi kuran Enes’in artık yeni bir hayali vardır; Youtuber olacaktır. Ancak bu hayal ailesi tarafından desteklenmez, çünkü ailesi Enes’in üniversite okumasını istiyordur. Enes bu noktada zor bir karar vermek zorunda kalır, ya hayallerinin peşinden koşacak ve youtuber olacaktır ya da ailesinin de istediği gibi üniversite sınavına hazırlanacaktır.Filmin OyuncularıFilmin yönetmenliğini Kamil Çetin yapmıştır. Filmin başrolü ise Enes Batur’dur. Enes Batur 1998 doğumlu genç biridir. Özellikle çocuklar tarafından fazlasıyla sevilmektedir. Günümüzde Enes’in İstanbul Arel Üniversitesi öğrencisi olduğu bilinmektedir. Burada Bilgisayar Mühendisliği okumaktadır.
 • 2018
 • Turkey
 • 720P
 • IMDb 2.7
 • 3.867
 • 189
7. Koğuştaki Mucize Tek Parça Full HD izle
Tüm Bilgiler
7. Koğuştaki Mucize Tek Parça Full HD izle Dram Filmleri İzle, Film İzle 
Türkçe Dublaj
7. Koğuştaki Mucize Tek Parça Full HD izle filmi Dram Filmleri İzle ve İmdb 7+ Filmler İzle kategorisinde yer almaktadır. Filmi 7. koğuştaki mucize izle kore, 7.koğuştaki mucize full izle türkçe, 7. koğuştaki mucize full izle sinema çekimi, 7 koğuştaki mucize sinema çekimi, 7 ci koğuştaki mucize izle, 7 koğuştaki mucize full izle aras bulut iynemli, 7. koğuştaki mucize kore, 7. koğuştaki mucize imdb seçenekleriyle izleyebilirsiniz.7. Koğuştaki Mucize Full HD İzleFilm aşırı acıklı ve dramatik olmasına karşın hassas insanları sarsacak cinsten. Filmde Memo adlı kahramanımızın kızı ile beyin yaşı aynı olan bir engelli baba konu edilmektedir. Bir gün Memo ile küçük bir kız oyun oynarken Memo'nun ihtarları üzerine tehlikeli bir oyuna devam eden küçük kız uçurumdan aşağıya düşer. Küçük kızın babası Ülkedeki darbeci komutanların birisidir. Küçük kızın ölümü Memo'dan sorumlu tutulur ve Memo'yu mahkeme idam cezası ile yargılar. Memo'nun yakınları ve sevenleri onun adalete kavuşmasını sağlamak için ellerinden geleni yapmaya hazırdırlar.Memo ve kızının tek isteği Memo'nun özgürlüğüne kavuşup yeniden birlikte takılmalarıdır. Filmi başarılı ve ünlü yönetmen Mehmet Ada Öztekin olmak üzere ünlü oyunculardan Memo'yu Aras Bulut İynemli canlandırmkatadır. Ünlü yönetmen ve ünlü aktör gerçekten iyi çıkarmış gibiler. Daha yeni vizyona giren 7. Koğuştaki Mucize filmini izlemek için sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Güvenli Film izle Vizyon Filmlerin Kaliteli Güncel tek adresi!7. Koğuştaki Mucize Filmi İzlenme Rekorları Kırdı !!!7. koğuştaki mucize izlerken göz yaşlarınızı tutamayacağınız, yürek burkan ve aynı zaman da yansıttığı saf sevgiyle insanın içini ısıtan oldukça başarılı bir yapım. Film zihinsel manada saf olarak tabir edilebilecek, kızıyla aynı zekâ yaşına sahip sevgi dolu, sımsıcak bir babanın, Memo’nun hikayesini anlatıyor. Memo annesi ve kızıyla birlikte Ege’nin bir kasabasında yaşıyor. 1983 yılında yaşadıkları kasabada küçük bir kız ölüyor ve bu ölümün sorumlusu olarak Memo görülüyor. Ölen küçük kızın sıkı yönetim komutanının kızı olmasıysa her şeyi daha da zorlaştırıyor ve Memo masum olmasına rağmen kendini dahi savunamadan hapse atılıyor.Düştüğü koğuşta suçu öğrenildiğinde diğer mahkumlarında tepkisini çekiyor ve pek horlanmaya maruz kalıyor. Ancak mahkumlar Memo’yu tanıdıkça onun ne kadar saf ve iyi yürekli biri olduğunu, aklının tam olarak başında olmadığını ve dolayısıyla kasıtlı olarak kimseye zarar veremeyeceğini anlıyorlar. Tüm bunlar olurken Memo’nun küçük kızı Ova ise babasını kurtarmak için dışarıda mücadele veriyor. 7. Koğuştaki Mucize yürek sızlatan bir baba kız hikayesini muazzam bir şekilde anlatıyor.Filmin OyuncularıFilmin başrolü olan Memo karakterini daha önce birçok yapımda yer almış, oldukça başarılı bir oyuncu olan Aras Bulut İynemli canlandırıyor ve oldukça iyi bir iş çıkarıyor. Aras Bulut 29 yaşında ve İstanbul doğumlu genç, parlak yıldızlardan biri. Filmin küçük yıldızı Nisa Sofiya Aksongur ise Memo’nun kızı Ova’yı oldukça...
 • 2019
 • Türkiye
 • 4K
 • IMDb 8.4
 • 162.561
 • 160
Enes Batur 2 Gerçek Kahraman Full HD izle
Tüm Bilgiler
Enes Batur 2 Gerçek Kahraman Full HD izle Film İzle, Komedi Filmleri İzle 
Yerli Film
Enes Batur 2 Gerçek Kahraman izle, filminde internet üzerinden paylaştığı videolarla popülerlik kazanan Enes Batur'un rol aldığı "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?" filminin devamı niteliğinde. İlk filmde çevresi tarafından hor görülen Enes Batur'un şöhret basamaklarını tırmanma hikayesi anlatılıyordu. Bu filmde Enes Batur, ''Adalet Savaşçıları'' adında bir organizasyona katılarak kahramanlığa giden bir yolculuğa çıkıyor. Enes Batur: gerçek Kahraman, Youtube hesabında paylaştığı keyifli ve gülünç videolarla popülerleşen Enes Batur'un rol aldığı "Enes Batur Hayal mi gerçek mi?" filminin devam halkası.İlk filmde içerisine kapanık, etrafı doğrulusunda dışlanan tek çocuk olan Enes Batur'un hayallerinin peşinden koşma öyküsü anlatılmıştı. Bu filmde ise Enes Batur'u Adalet Savaşçıları'na katılmış ve nihayetinde da tek kahramana dönüşen genç olarak izleyeceğiz. Komedi türündeki filmin yapımcılığını TME Films ve Eren Basın üstleniyor.Enes Batur yine muhteşem bir film çıkarmış diyeceğiniz güzel bir yapıt. İlki'nden daha da komik olan bu film izleyicilerine muhteşem sürprizler hazırlamaktadır.Umarız büyük keyif duyarak izlersiniz.Enes Batur Gerçek KahramanEnes Batur çektiği youtube videoları ve filmleri sayesinde artık hemen hemen hepimizin adını bildiği biri. Birbirinden değişik “challegeleri” ve yer yer diğer youtuberlar ile olan çekişmeleriyle, Enes Batur oldukça ünlü biri ve ismi her yerde. En son çıkardığı filmlerle daha da popüler hale geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Enes Batur: Gerçek Kahraman filmi ise “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” filminin bir devamı olarak karşımıza çıkıyor. Filmin oldukça hareketli, eğlenceli ve zengin kadrosuyla dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. Enes Batur ilk filmde çok fazla sosyal olmayan, çevresi tarafından dışlanan bir çocuk olarak karşımıza çıkmıştı ve aslında onun hayallerinin peşinden koşma hikayesini izlemiştik. Bu filmde ise Enes Batur’u artık daha kendini bulmuş bir genç olarak görüyoruz. Filmde Enes Batur’un Adalet Savaşçıları’na katılışının ve en nihayetinde gerçek bir kahramana dönüşümünün hikayesini izliyoruz.Filmin oyuncuları22 yaşında olan Enes Batur Antalya’da doğmuş genç ve girişimci biri. Enes Batur özellikle çocukların sevgilisi haline gelmiş bir youtuber. Öyle ki bütün çocukların dilinde ve artık ebeveynler tarafından da tanınıyor. Filmde de Ömer’i canlandıran Ömer Başdoğan sosyal medyada özellikle “nalet bebe” tiplemesiyle tanınıyor. Ömer Başdoğan 33 yaşında ve Ankara doğumlu. Filmde Master olarak karşımıza çıkan Altan Erekli ise 65 yaşında kıymetli bir tiyatro oyuncusu. Işıl karakterine can veren Damla Aslanalp ise Almanya doğumlu ve 30 yaşında.
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 5.3
 • 14.880
 • 517
Şansımı Seveyim Tek Parça Full HD izle
Tüm Bilgiler
Şansımı Seveyim Tek Parça Full HD izle Aile Filmleri İzle, Film İzle 
Yerli Film
Şansımı Seveyim Tek Parça Full HD izle filmi Komedi Filmleri İzle ve Aile Filmleri İzle kategorisinde yer alan bir yerli komedi filmidir. Filmin konusu şu şekilde; Sebahattin adında hayatı boyunca tamamen uğursuzluk ve şansızlıklarla beraber yaşamış bir insanın hayatından sizlere kesitler sunan bu film, sizlere hem eğlenceyi hem de romantik bir aşk kapısını aralıyor. Sebahattin gördüğü bir kıza aşık olduktan sonra bütün hayatını değiştirme kararı alıyor ve bunun için önceden ahını aldığı ve bugünleri yaşama sebepleri olan insanları bulup helallik almak için çabalıyor. Tabi ki bunları yaparken de asla filmden komedi eksik olmuyor ve her dakikasında sizleri güldürmeye hız kesmeden devam ediyor, bu yüzden kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğimiz bir film, çünkü bir komedi filminde aradığınız her şeyi bu filmde en güzel, eğlenceli şekilde bulacaksınız. Güvenli film izle keyifli seyirler diler.Şansımı Seveyim İzleHayatta bir çoğumuz zaman zaman ne kadar şanssız olduğumuzdan yakınmışızdır. İşte bu film tam da bu yakınmayla ilgili. Sebahattin başına sürekli talihsiz olaylar gelen ve bu yüzden de çevresi tarafından şansızlığıyla tanınmış biridir. Yaşadığı bir yığın şanssızlık sonucunda büyüdüğü mahalleye geri dönme kararı alır. Fakat Sebahattin’in mahalleye dönmesi mahalleliyi oldukça endişelendirir. Çünkü mahalleli Sebahattin yüzünden başlarına pek çok işin açılacağına neredeyse emindir.Ancak Sebahattin mahallede Yaprak’la tanıştıktan sonra şansının döndüğüne inanır. Birden her şeye daha olumlu bakmaya başlar. Fakat ufak bir sorun vardır. Yaprak Durmuş’un kız kardeşidir ve Sebahattin yıllar önce Durmuş’un ahını almıştır. Bu nedenle Yaprak Sebahattin’i kabul etmek için ona tek bir şart sunar. Sebahattin kendisini Durmuş’ affettirmelidir. Sebahattin Yaprak’ı hayatında bir dönüm noktası olarak gördüğünden Durmuş’a kendini affettirmek için elinden ne gelirse yapmaya hazırdır. Bunun için yakın arkadaşı İzzet ile plan kurmaya başlar. Sebahattin ne yapıp edip kaderini değiştirecektir.Filmin OyuncularıFilmin senaryosunu Ferhat Ergül kaleme almış, yönetmenliğini iste Ender Mıhlar Üstlenmiştir. Cem Gelinoğlu filmde şanssızlıklarıyla ünlü Sebahattin’i canlandırmaktadır. 1983 yılında Düzce’de dünyaya gelen Cem Gelinoğlu senaristlik ve oyunculuk yapmaktadır. 1979 yılında İstanbul'da dünyaya gelen oyuncu Gökhan Kıraç ise filmde Sebahattin’in yakın arkadaşı İzzet olarak karşımıza çıkmıştır. Başarılı bir tiyatrocu olan Zerrin Sümer ise Meryem karakterine can vermektedir. Zerrin Sümer 1945 yılında İzmir Bergama’da doğmuştur.
 • N/A
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb N/A
 • 2.580
 • 1
Recep İvedik 6 Full İzle
Tüm Bilgiler
Recep İvedik 6 Full İzle 2020 Filmleri İzle, Film İzle 
Yerli Film
Recep İvedik 6 izle, hepimizi kahkahalara boğan Komedi Filmleri İzle ve Yerli Filmler İzle kategorisinde Recep İvedik serisinin şimdilik sonuncusu olan bu komedi filmi önceki serilerin devamı niteliğini taşıyor.Recep İvedik 6 Tek Parça İzleRecep İvedik 6, Çamaşırhane Film imzalı, ünlü yönetmen Togan Gökbakar'ın yönettiği ve senaryosunu ünlü oyuncu Şahan Gökbakar ile birlikte kaleme aldığı, başrollerinde ise Şahan Gökbakar ve Nurullah Çelebi gibi efsane isimlerin yer aldığı Türk komedi filmi. Recep İvedik film serisinin 6. filmidir.Recep İvedik 6 Sansürsüz İzleTürkiye'nin Bursa-Karacabey’in Longoz Ormanları’nda çekilen recep ivedik 6 filmi için 100 bin TL harcayarak orman bölgesine bungalov evler yaptıran ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6 İzle filmin konusuyla ilgili ser verdi sır vermedi. Recep İvedik 6 izle filminin Afrika macerasını anlatacak olan komedi filmde, Afrika ortamını yaratmak için ormanda çeşitli değişiklikler yaparak büyük bir masraf yaptı. Sosyal medya fenomeni ve YouTuber olan Çorumlu Amir, Recep İvedik 6’da kendisine bir rol edinerek filme renk katmıştır. Guvenlifilmizle.com ekibinin araştırmaları ve gözlemlerine göre Çorumlu Amir bir ay önce olan oyuncu seçmelerine katılmış. Şu anda çekimleri bitmiş olan filmde, YouTuber olan Çorumlu Amir’le birlikte yavaş yavaş kadrosu gün yüzüne çıkmaya başladı. Bursa’ya tabiri caizse adeta kamp kuran YouTuber fenomeni,  setten paylaştığı fotoğraf ve videolarla çekimlerin gayet eğlenceli geçtiğini vurguluyor.Recep İvedik 6 Full HD İzleYönetmen koltuğundaUsta oyuncu Şahan Gökbakar oturuyor.Recep İvedik 6  filmini  hem kendisi  oynuyor hem de  yönetiyor. Takdire şayan açıkçası. Yeni seride neler olacak aslında merak konusu fakat bizler fragmanı izleyerek bazı tahminlere göre konusunu çıkardık. Filmde Recep İvedik 6 macerasını bilinmeyen bir sebepten ötürü Afrika Kıtasında Devam ettirmek zorunda kalıyor ve film bu kıtadaki bir ülkede çekiliyor. Film 7 Kasım 2019 Tarihinde beyazperdelerde vizyona girecek. Şimdiden güvenli film izle olarak sizlere İyi seyirler dileriz.Recep İvedik 6 İzleKahkahalarla izlediğimiz bir seri olan Recep İvedik son filmiyle de güldürmeye devam ediyor. Film bu kez beklenmedik bir yolculuğu ve bu yolculuğun yarattığı muhteşem maceraları konu alıyor. Recep İvedik aldığı kuru fasulye festivali davetiyle arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak Konya’ya doğru yola çıkıyor. Yola çıktıkları andan itibaren türlü talihsizlikler yaşayan ikili, bir takım yanlış anlaşılmalar yüzünden en nihayetinde Konya yerine Kenya’ya geldiklerinde Türkiye’ye geri dönmenin yollarını arıyorlar fakat bu hiç de kolay olmuyor. Recep İvedik ve yakın dostu Nurullah hiç bilmedikleri bir coğrafyada kendilerini iki düşman kabile arasında buluyorlar. Her şey gittikçe karmaşık hale gelirken, tüm bunlar komik bir hayatta kalma mücadelesine dönüyor. Birbirinden çılgın olaylar peşi sıra geliyor ve Recep İvedik 6 kesinlikle çok güldürüyor.Filmin OyuncularıFilmin Togan...
 • 2017
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 4.4
 • 67.191
 • 413
Dijital Esaret Filmi
Tüm Bilgiler
Dijital Esaret Filmi 2020 Filmleri İzle, Yerli Filmler İzle 
Yerli Film
Ekran Bağımlısına Dijital Esaretİnsanların yeni bağımlıklarını konu edinen izleyenlerine hayran uyandıracak bir Türk filmi sinemalara geliyor, komedi ve aksiyon sevenleri büyüleyecek nitelikte bir konuya sahip olan Dijital Esaret filmi soluksuz izlenecek bir hikaye ile karşımıza çıkıyor. Ayrılsak da Beraberiz, Çocuklar Duymasın gibi Türkiye'nin en önemli dizilerinin senaryolarını yazan Birol Güven ve yönetmeni Emre Kavuk'un yaptığı film 2019 yılında vizyona girmiştir.Digital Esaret OyuncularıDoksanlar dizisine ve Güzel Günler Göreceğiz, Ver Elini Aşk, Çetin Ceviz gibi sinema filmlerine imza atmış, hatta Güzel Günler Göreceğiz filmi ile 48. Antalya Altın Portakal Film festivalinde en iyi senaryo ödülü almış olan yönetmen Emre Kavuk son filmi ile sinemalara tekrar adını yazdırma yoluna girmiştir. Filmin oyuncuları Rasim Öztekin, Özgün Çoban, Kaan Sevi, Simay Barlas, Özlem Mahmutoğlu, Yeşim Alıç, Doğa Konakoğlu, Ufuk Meriç, Ümit Ünker, Eray Ertüren, Merve Sevin, Zümra Atalay, Birce Kirkova, Berrak Kutucuoğlu, Baran Taylan Yolalan, Burçin Serdar, Ozan Bozbora oynamıştır.Dijital Esaret Konusu (özeti)Dijital Esaret, 21 yy da en çok konuşulan konularından dijital dünyayı, o dünyanın esiri olmuş Sosyal medya fenomenleri, hackerlar, internet bağımlıları ve sanal kumarbazların internette işledikleri suçlar sebebiyle cezaevine girmişlerdir. Cezaevi bildiğimiz demir parmaklılar değil cennet gibi bir adada kampa gelmişlerdir. Dijital suçlar cezaevine giren bağımlılara en büyük ceza internet ve dijital tüm her şeyin yasaklanmasıdır. Dijital Esaret Fragman ve YorumlarıBu kamptan kurtulmaları için cezaevinde survivor'u aratmayacak bir yarışma düzenlenmiştir ve yarışmalarda başarılı olan üç kişi bu esaretten kurtulacaktır. Burada en önemli şey dijital dünyadan kurtulup hayatta daha önemli şeylerin olduğunu ve bu hayatta farklı şeylerden zevk alınabileceğimizi anlatmaktadır.
 • 2019
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 6,9
 • 191
 • 0
Adanış Kutsal Kavga Film
Tüm Bilgiler
Adanış Kutsal Kavga Film Yerli Filmler İzle 
Yerli Film
Aksiyon Filmi Sevenlere Adanış Kutsal KavgaZor Ölüm, Taşıyıcı, Tetikçi gibi izleyenlerine hayran uyandıracak bir Türk filmi sinemalara geliyor, aksiyon sevenleri büyüleyecek nitelikte bir konuya sahip olan Adanış Kutsal Kavga filmi soluksuz izlenecek bir macera ile karşımıza çıkıyor. Türkiye'nin en yüksek bütçesine sahip olan aksiyon filmi olduğu söylenen ve yönetmeni Emir Khalilzadeh'in yaptığı film, 20 mart 2020'de vizyona girecek.Adanış Kutsal Dava KonusuHadise, Mustafa Ceceli, Kolpa, Müslüm Gürses gibi birçok sanatçının kliplerine imza atmış, Çılgın Kamp, Müthiş Bir Film, Adam Mısın, Eski Sevgili adlı sinema filmlerini çevirmiş İranlı Yetenekli Yönetmen ve Senarist Emir Khalilzadeh son filmi ile sinemalara tekrar adını yazdırma yolunda. Filmin oyuncuları İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Nevzat Yılmaz, Aslıhan Karalar, Turgay Tanülkü oynamıştır.Adanış Kutsal Dava Özeti - Kemal KutanFatih Sultan Mehmet Han, İstanbul’un fethi sırasında Tabut-u Sekine’nin yerini gösteren haritanın yarısını ele geçirir. Sultan komutanlarından Seyyid Davud Paşa’ya bir fermanla haritanın korunmasını ve saklanmasını ister, bunun için Davut Paşa ve kendinden sonra haritayı koruyup saklama görevini devralan kişilere adanmış denilmektedir. Adanmışlar gerekli eğitimleri almış önemseyen ve buna göre bir savaşçı olarak yetişmiş kimselerden seçilir. Julius ailesi haritanın diğer yarısına sahiptir ve Tabut-u Sekine’yi aramaktan asla vazgeçmiyor. Asırlardır bu arayışta da her türlü zorluğa katlanmaktadır. Haritayı diğer yarısını ele geçirmek için tüm yolları ve güçlerini kullanarak, Adanmış’ı aramaya çıkmışlardır.Adanış Kutsal Dava Oyuncuları545 yıldır Adanmışlara ait bu zorlu görev de harita'nın Julius ailesi haritayı ele geçirme amacına bir türlü ulaşamamıştır. En son Adanmış olan İlhan abisi uğruna kendini bir çatışmanın ortasında buldu, elindeki haritayla uzaklaşırken abisi patlamanın ortasında kalmıştır. Bundan sonra Julius Ailesi'nin hedefi İlhan olmuştur. Son Adanmış bu yüzünden tüm sevdiklerini kaybetmek üzeredir ve haritayı alıp kaçacağına savaşmayı kabul eder. Hem sevdiklerini hem de haritayı korumak için saldırıya geçer.
 • 2020
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 6,9
 • 198
 • 0
El-Deccur
Tüm Bilgiler
El-Deccur Yerli Filmler İzle 
Yerli Film
Korku Filmi Severler için Yeni Bir Soluk: El-Deccur6 Mart 2020 tarihinden itibaren korku severlerin beğenisine sunulmak üzere yeni bir film geri sayıma başladı. Oyuncuları arasında Fatih Kınacı, Aybars Mengi ve İsmail Ülgey gibi isimlerin yer aldığı film, genç oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Yönetmenliğini Gökhan Arı’nın üstlendiği Türk yapımı kurgu, 1 saat 13 dakika süresince izleyicileri kendi aksiyon dolu atmosferinin içine çekmeyi vaat ediyor.Özetle içeriğine değinecek olursak, film arkeoloji öğrencilerinin sıra dışı deneyimlerini konu alıyor. Başlarında bulunan hocaları ile beraber kazı alanına gelen öğrenciler, ilk başta oldukça keyifli bir şekilde işe girişirler. Ancak içlerinden birinin gizemli bir objeyi gün ışığına çıkarmasının ardından işler beklenmedik bir hal alır. Akşam karanlığının da üstlerine çökmesiyle gerginlik üst seviyeye ulaşır ve herkes panik içinde bir kurtuluş yolu bulma çabasına girişir.Bilinmeze Karşı Duyulan HeyecanAslında hepimizin bilmediklerine karşı bir önyargısı, içinde tanımlayamadığı tuhaf bir his vardır. Bu bilinmezliği mantığının diliyle ifade etmek ister. Çünkü ifade edemezse hayal gücü onu inanmak istemeyeceği kimi zaman ürkütücü kimi zaman yıldırıcı düşüncelerle etkisi altına alabilir. Korkularıyla yüzleşmek belki de bir insanın girişebileceği en zor ve en sıkıntılı sınavlardan birisidir.El-Deccur, bu açıdan bakıldığında insan içindeki gizemli yanların dışa yansımasını temsil ediyor diyebiliriz. Grup halinde hareket edilse bile bireysel yaşanan korku ve heyecan, insanın tüm dünyasını derinden sarsabiliyor. Peki, kurtulmanın tek yolunun gün ışığına ulaşmak olduğu bir senaryoda kahramanlarımız nasıl bir tavır sergileyecek dersiniz? Onlarla birlikte bu deneyime ortak olmanız için sizi bu heyecana davet ediyor ve iyi seyirler diliyoruz.
 • 2019
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 9,6
 • 169
 • 0
Hd full formatında yerli filmlerini yeni ve ya vizyondaki filmleri bu kategorimiz altında izleyebilirsiniz. Sitemizde full izle, full hd film izle, sansürsüz film izle ve tek parça film izle seçenekleriyle film izlemenin keyfini süreceksiniz. Yerli Filmler İzle
x