Hakan Bilgin

 1. Çakallarla Dans 5 Tek Parça HD izle
  Tüm Bilgiler
  Çakallarla Dans 5 Tek Parça HD izle Film İzle, Komedi Filmleri İzle 
  Yerli Film
  Çakallarla Dans 5 izle, koşulu tahliye ile salınan çakallar grubunun yasağı delip atıldıkları maceraları mevzu ediyor. Hakim karşısına geride bıraktığımız çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye gerçekleşir. Fakat bu vaziyet ekip için hiç de basit değildir. Bu sırada Kayınço Gökhan’ın yaşamı aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan, seneler evvel yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla, varlıklı ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan daha bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan’ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan Sinan’la Leyla’yı ayırmaya hüküm verir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan çakallar grubundan takviye ister. Yasağı delip bir araya gelen ekip Kayınço’nun kızını kurtarmak için keyifli bir maceraya atılır. 2010 yapımı Çakallarla Dans’ın beşinci devam halkası olan filmin yönetmen koltuğunda bir sefer daha Murat Şeker oturuyor.Çakallarla Dans 5 İzleÇakallarla Dans hepimizin bildiği, oldukça eğlenerek izlediğimiz başarılı komedi serilerinden biri. Çakallarla Dans 5, serinin devamı olarak oldukça iyi iş çıkarıyor. Konudan kısaca bahsedecek olursak; Çakallarla Dans 5 şartlı tahliye ile salınan çakallar grubunun yasakları çiğneyerek atıldıkları maceraları ve bu süreçte yaşanan olayları konu ediniyor. Çakallar grubu hakim karşısından tek bir şartla tahliye olurlar, birbirlerine 100 metre uzak kalmaları gerekmektedir. Fakat bu durum birbiriyle sıkı bağları olan ekip için hiç de kolay olmaz.Bu süreçte Kayınço Gökhan hayatını tamamen sarsan ve değiştiren bir haber alır. Gökhan yıllar önce yaşamış olduğu tek gecelik bir ilişkiden çocuk sahibi olduğunu öğrenir. Kızı Leyla şimdilerde zengin, züppe biri olan Sinan ile birliktedir. Gökhan henüz kızı olması fikrine alışamamışken olası bir damat adayı fikrini hiç kaldıramaz. Üstelik çocuktan hiç hoşlanmamıştır. Kızının böyle bir adamla birlikte olmasını kaldıramayan Gökhan Sinan ve Leyla’yı ayırma kararı alır. Bunu yapmak için elbette çakallardan yardım alacaktır. Yasağı çiğneyip yeniden bir araya gelen çakallar ekibinin amacı Kayınço’nun kızını sevgilisinden ayırmaktır. Bunu yapmak için birbirinden komik maceralara atılırlar.Filmin Oyuncuları46 yaşındaki Şevket Çoruh filmde Kayınço karakterini canlandırmıştır. Şevket Çoruh İstanbul doğumludur ve iki çocuk babasıdır. 16 Ekim 1979, Balıkesir doğumlu olan İlker Ayrık ise filmde Muhasebeci Servet olarak karşımıza çıkmaktadır. Köfte Necmi ise 22 Aralık 1979, Sakarya doğumlu Timur Acar tarafından canlandırılmıştır.
  • 2018
  • Türkiye
  • 1080P
  • 1.665
  • 0
  Yanlış Anlama Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Yanlış Anlama Full HD izle Dram Filmleri İzle, Komedi Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Azerbaycan türkiye ortak yapımı Ekonomik durumları oldukca kötü olan türk aile bir haber alır ve bir yakınlarını kaybetmişlerdir. Bu yakınlarından onlara kalan mirasın peşine Azerbeycana kadar giderler. Orada onları misafir eden azeri türkleri ile pek anlaşamazlar, sürekli didişirler ve oldukça komik sahneler ortaya çıkar.
  • 2017
  • Azerbaycan
  • 1080P
  • IMDb 5.1
  • 666
  • 0
  Baba 1.5 Tek Parça Full izle
  Tüm Bilgiler
  Baba 1.5 Tek Parça Full izle Film İzle, Komedi Filmleri İzle 
  Yerli Film
  Baba 1.5 izle, Daha önceden bir çocuğu olduğunu bilmeyen bir mafya babasının hikayesini konu eden Baba 1.5 oğlu ile bir şekilde karşılaşması ve bu durumun oluşturduğu maceraları konu edinmekte olan Türk yapımı bir filmdir. Mafya babası karakteri olan Seyfi piyasa içerisinde büyük bir ağırlığı olan ve herkese korku salmış bir mafya babasıdır. Bu korkulu kişiden kurtulmak isteyen rakipleri Seyfi’nin ölümünü arzu etmektedir. Bu mafya babasının her hangi bir çocuğunun bulunmaması rakipleri arasında ayrı bir durum oluşturmaktadır. Seyfi’nin ölmesi ile birlikte alemdeki mirasın kendilerine kalacağını düşünmektedirler. Seyfi’nin bir çocuğunun olması rakipleri için oldukça olumsuz bir durumdur. Bu konu beraberinde birçok ilginç konuyu getirmektedir.
  • 2018
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 1.8
  • 1.864
  • 0
x