Tatiana Maslany

Tatiana Gabrielle Maslany, Kanadalı aktris. Orphan Black dizisindeki performansıyla ünlenmiştir.

Saskatchewan eyaletinin Regina kentinde, ağaç işçisi Dan ve tercüman Renate çiftinin en büyük çocuğu olarak dünyaya geldi. Daniel ve Michael Maslany adlı erkek kardeşleri vardır. Çocukluk yıllarında Fransızca eğitim veren bir okulda okumuş, ayrıca annesi tarafından Almanca eğitimi almıştır. Küçük yaşlarda oyunculukla haşır neşir olmaya başladı. Regina'daki Dr. Martin LeBoldus Lisesi'ni bitirdikten sonra Toronto'ya taşındı. Burada Kanada dizileri ve filmlerinde oynamaya başlayarak adını duyurdu. David Cronenberg'ün Şark Vaatleri (Eastern Promises) filminde küçük yaşta fuhuşa zorlanan Tatiana'yı dış ses olarak seslendirdi.

Büyük şöhretini ise 2013'te başlayan Kanada yapımı Orphan Black dizisi sayesinde elde etti. Burada klonlanmış 5 farklı karakteri başarıyla canlandıran Maslany bu rolle 2016'da En İyi Kadın Oyuncu dalında Emmy ödülü kazandı. 2016'da bir sinema filminde, başrolü Dane DeHaan ile paylaştığı Two Lovers and a Bear'da oynadı.

2011'den beri Galli aktör Tom Cullen ile birliktedir.

 1. Destroyer – Destroyer 1080P izle
  Tüm Bilgiler
  Destroyer – Destroyer 1080P izle Dram Filmleri İzle, Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Destroyer Destroyer filmi 2018 6.5 1080P Destroyer isimli baş kahramanımız, büyük bir hırsızlığın peşinde olan bir dedektifin hikayesini konu etmiş. Erin Bell, uzun yıllardır karakolda çalışan bir polistir. İşinde eski saygınlığını yitiren genç kadının özel hayatında da işler pek yolunda gitmez. Kızı Shelby ile de sorunları olan Erin oldukçazorluklarla geçmektedir. Tam da bu sırada hiç aklına gelmeyaceği bir durumla karşı karşıya kalır. Genç kadının en büyük kabusu yeniden ortaya çıkar. Dolabında önemli bir ipucu bulan Erin, bu sayede yıllar önce peşine düştüğü ancak yakalamayı başaramadığı büyük soyguncu Silas’ın hala yaşamda olduğunu öğrenir. Silas’ı tutuklamak Erin için kişisel bir mesele haline gelir ve vakit kaybetmeden onun peşine düşer. Silas’ı ararken geçmişi ve düşmanlarıyla yüzleşmek zorunda kalan genç kadın bu sefer büyük hırsızlığı yakalamayı başarabilecek midir? Destroyer, Destroyer izle, Destroyer Türkçe altyazılı izle, Destroyer Türkçe dublaj izleYorumlarınızın www.guvenlifilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Destroyer -Destroyer Keyifli seyirler.
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.5
  • 88
  • 0
Tatiana Maslany Resimleri