ABD
The Hunt Tek Parça izle
İncele
The Hunt Tek Parça izle
Türkçe Altyazı
The Hunt Film KonusuFilm konusu itibari ile gerilim ve korku türünde bir Amerikan yapıtıdır. 2020 yılı ile birlikte vizyona girmiş ve oldukça ilgi odağı olmuştur. Athena isimli bir kadının yaklaşmakta olan av gününü kutlaması konu edinmektedir. Athena’ nın kutlamaları sırasında özel bir jetinde bir adam öldürülür. Sonrasında birtakım kişiler esir alınmaya başlanır. 11 tane esir açlıkla dolu bir mücadele ile birlikte kendilerini bir ormanda bulur. İşte bu anda av da başlamış olur.Konu itibari ile hayatta kalma mücadelesi, ölüm, savaş ve korku dolu bir film olarak, sizlere Athena’ nın av macerasını anlatan bir eser olmuştur. Bu sayede gerçek av günü ile asıl olması gereken ile olan birbirine girmiş karmaşık bir dünyada herkes hayatta kalma mücadelesini vermektedir.
 • 95
 • IMDb 6.4
 • 9
 • 0
The Gentlemen Türkçe Altyazılı izle
İncele
The Gentlemen Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
The Gentlemen Film KonusuThe Gentlemen filmi bir suç çetesi kuran bir adamın hayatını konu edinmektedir. Mickey Pearson simindeki bu kişi Londra’ da bir suç örgütü kurar. Kısa süre içerisinde bu örgüt imparatorluk haline gelmiştir. Ancak Mickey kendi kurmuş olduğu bu örgütü bırakmak ve buradan ayrılmak istemektedir. Ailesiyle birlikte Amerika’ ya geri dönüş yapmak için olan kurmaya başlar. Kendisine böylelikle yeni bir hayat kurabilecektir. Ancak işlerini devretmesi için birisine ihtiyacı bulunmaktadır. O da ünlü milyarder olan Matthew ile işleri ona devretmek için anlaşma yapar.Bir yandan işlerini birine devretmek ve kendisi de ailesi ile Amerikaya dönmeye çalışmakta diğer yanda ise arazilerine gerçekleşecek olan saldırılardan da hem örgütünü hem de arazilerini korumaya çalışmaktadır.
 • 123
 • IMDb 8.1
 • 8
 • 0
The Way Back Full HD izle
İncele
The Way Back Full HD izle
Türkçe Dublaj
The Way Back Film KonusuTom’ un oğlu Daniel öldürülür. Tom oğlunun cesedini alabilmek için oğlunun öldürüldüğü ülkeye gelir. İlk etapta niyeti oğlunun cesedini almak ve onu kendi dinine uygun bir şekilde yasını yaşamak istemektedir. Sonrasında buraya geldiği zaman, oğlunun bulunduğu bu manevi yolda kendisi de yürüme niyetine girer. Oğlunun küllerini yanına alarak, oğluna saygı duyar ve oğlunun yaşadığı halindeki izinden gitmeye başlar.Bu manevi yolculukta Tom hayatında mana eksikliği yaşayan ve hayatını anlamlandırmaya çalışan birçok insanla tanışmaktadır. Bu sayede yeni bir gizem sırrı çözülür. Yeni gizemler birbirini izler ve macera dolu bir yolculuk yol ile başlar. Koyu bir Katolik hacının geçirdiği bu manevi yolculuğun yolunda yaşadıkları da filmleştirilmiştir.
 • 101
 • IMDb 6.9
 • 10
 • 0
Bir Kadının Dramı: Swallow Filmini izle
İncele
Bir Kadının Dramı: Swallow Filmini izle
Türkçe Dublaj
Swallow Film KonusuYeni hamile kalmış olan bir ev hanımı, zamanının büyük bir bölümünü kocası Richie ile harcamaktan memnundur. Zamanının büyük bir bölümünü temiz evi ve eşi ile birlikte geçirmekten keyif almaktadır.Ancak kocanın katı kuralları ve beklentileri vardır. Baskı arttıkça da birtakım çatlaklar artmaya başlar. Hayatında her şeye sahip olan bu ev hanımı Hunter, tehlikeli bir alışkanlığın boyutunu ilerletir. Pica adını verdiği ve geçmişinden gelen karanlık bir sırrı açığa çıkarır. Ona hayatını tehdit edecek nesneleri yutturmaya yönelik zalimce hareketlerine ve baskılarına boyun eğmeyecek bir yöntem bulması için çalışma başlatır.Oldukça kışkırtıcı ve şiddet içerikli bir psikolojik gerilim filmi olarak Swallow ortaya çıkmıştır. Kadının bağımsızlığını kazanmaya çalışması ve bunu mümkün olan her şekilde ortaya çıkarmaya çalışması gerilim dolu saatleri sizler için getirir.
 • 100
 • IMDb 6.4
 • 22
 • 0
Vahşetin Çağrısı izle- (Tükçe Altyazılı)
İncele
Vahşetin Çağrısı izle- (Tükçe Altyazılı)
Türkçe Altyazı
Vahşetin Çağrısı Film Konusu2020 yılına ait olan bu ABD yapımı film macera, dram ve ailecek izlenebilecek bir sürükleyiciliğe sahiptir. Bir kızak köpeğinin başından geçen olayları gerilim dolu macerası ile gözler önüne sermektedir. Buck, Alaska’ da yaşayan ve vahşi hayatın ortasında bulunan bir kızak köpeğidir. Burada hayatta kalabilme çabasını film boyunca gözler önüne sermektedir.Doğduğu yer olan Kaliforniya’ dan küçükken koparılmıştır. Kızak çekebilmesi için zorlu yaşam şartlarının olduğu ve vahşi hayatın hakim sürdüğü Alaska’ ya getirilmiştir. Buck’ ın Kaliforniya’ da oldukça mutlu bir yuvası vardır. Ancak Alaska’ ya getirildiğinde hayatı alt üst olur. Posta dağıtım işinin bir parçasıdır. Gün geçtikçe bu vahşi yaşam şartlarına, soğuğa, kara alışır. Onun yaşadıkları kendini keşfetmeye dayalı bir adımdır.
 • 105
 • IMDb 6.9
 • 19
 • 0
Kıyamet Yakındır Türkçe Dublaj izle
İncele
Kıyamet Yakındır Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kıyamet Yakındır Filmi KonusuNetfilix dizileri kadar filmleri de popülerlik göstermektedir. Kıyamet Yakındır filmi ise 2020 yılında Netfilix için çekilmiş olan orijinal bir gerilim filmidir.Juscu, bir felaket beklemektedir. Onun öngörüleri vardır ve bu felaketi bekleyen bir baba olarak filmin ana karakteridir. Bu felakete karşı önlem alması gerekmektedir. Bu nedenle de Antoine ve Alain’ in öretmekte olduğu hayatta kalmak amacı ile eğitime katılmaktadır. Bu eğitime katılan birtakım grup vardır grubun birleşme amacı doğal bir felaket ile ya da sosyal kriz ile mücadele konusunda çeşitli senaryoları üreterek bu senaryolara karşı da hayatta kalma mücadelesi verirler. Gerçek hayatta da bir felaket yaşayacaklardır. Ancak bu felaket bu grubun tahmin ettiği felaketten çok daha uzak olacaktır.
 • 103
 • IMDb 6.2
 • 26
 • 0
Hadi Gidelim – Onward izle (2020)
İncele
Hadi Gidelim – Onward izle (2020)
Türkçe Dublaj
Hadi Gidelim  Onward Konusu2020 ABD yapımı bir Disney filmi olarak çıkmıştır. Çıkış tarihinden itibaren çok sansasyonel bir giriş yaparak 4 ülkede birden aynı anda yasaklanmıştır. Bunun nedeni ise animasyon ve çocuklara yönelik bir film olmasına rağmen LGBT li bir karaktere yer veriyor olmasından kaynaklıdır.Hadi Gidelim iki küçük Elf kardeşin hikayesidir. Bu kardeşler babalarını küçük yaşta kaybetmişlerdir. Hafızalarında babalarının anısını yaşatmakta zorlanan bu iki elf kardeş babaları ile bir gün geçirebileceklerini öğrenir. Ancak bunun yolu dünyada bulunan bir büyü ile mümkün olmaktadır. Bu büyüye sahip olmak için oldukça karmaşık ve macera dolu bir yolculuğa çıkan Elf kardeşlerin başından geçen olayları anlatan, ailecek izleyebileceğiniz bir animasyon filmidir.
 • 89
 • IMDb 7.5
 • 27
 • 0
Cennette Yedi Dakika (Full HD) izle
İncele
Cennette Yedi Dakika (Full HD) izle
Türkçe Altyazı
Cennette Yedi Dakika Konusu2018 yapımı gerilim filmi toplamda 90 dakika sürmektedir. Bu film konusu gereği 16 yaşındaki Jude’ nin hayatını anlatmaktadır. Jude 16 yaşındadır ve ergenliğe yeni girmiştir. Ancak bu gencin hayatında birtakım korkuları bulunmaktadır. Her korkusunun gerçek olduğunu bir süre sonra keşfetmeye başlayacaktır. Bir süre sonra hangisinin korku hangisinin gerçek yaşamdan ibaret olduğun u fark etmeye çalışacaktır.Cennette Yedi Dakika Filmini izleKorkularımız ile yüzleştiğimiz, gerilim dolu bu film ile birlikte sizler de cennette 7 dakikanın gizemini keşfedebilirsiniz. Bu sayede oldukça etkileyici ve mücadeleci bir film ile soluk soluğa dakikalar yaşayabilirsiniz. Başlangıçta gençlik filmi gibi görünse de her yaşta insanı içine çekecek ve merak uyandırabilecek gizeme sahip bir film olmuştur. Korku ile hayalin, gerçek ile öteki boyutun kapılarını sizler de Cennette 7 dakika ile açabilirsiniz.
 • 94dk
 • IMDb 5.3
 • 34
 • 0
The Banker (Türkçe Altyazılı ) izle
İncele
The Banker (Türkçe Altyazılı ) izle
Türkçe Altyazı
The Banker Filmi KonusuBu film, Afro Amerikan kökenli olan bir girişimcinin hayat hikayesini konu edinmektedir. Bu girişimcinin adı Bernard Garnett’ tir. Bernard Garrett ve Joe Morris, ABD’ de gayrimenkul işi ile ilgilenmektedirler. İşlerini daha da büyütmek isterler. Ancak ABD de meydana gelen ırk sorunları işlerini büyütmeleri için önlerinde hep bir engel teşkil etmektedir. Irk sorununun üstesinden gelmek amacı ile bu iki kafadar güçlü ve etkili bir plan yaparlar.The Banker Altyazılı izleBu planın temelinde siyahi olduklarını saklayacak ve beyaz bir adam olan Matt Steiner’ i işe alarak, sanki onun gayrimenkul şirketinin patronuymuş gibi davranmasını sağlayacaklardır. Müşterilere kendini şoför ve hademe olarak tanıtarak planlarını sürdürüp, başarı sağlamaya çalışırlar. Planları tıkır tıkır işlerken bölgenin en zengin emlak kralı oluverirler. Ancak kendilerini bekleyen tehlikeden ikisi de haberdar değildir…
 • 89
 • IMDb 7.1
 • 24
 • 0
Yenilmezler Endgame Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Yenilmezler Endgame Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Avengers: Endgame izle."Avengers Infinity War"un sonrasında pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir.Dünya üstünde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise denetim edemedikleri bir uzay gemisinin amacıylade, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı amacıyla işler pek de iyi görünmemektedirYorumlarınızın guvenlifilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Yenilmezler Son Oyun -Avengers: Endgame Keyifli seyirler.Avengers: Endgame KonusuAvengers Infinity War’un ardından pek çok kahraman küle dönüş, pek çok hikaye yarım kalmıştır. Ekibin geri kalanı içinse bu durum oldukça zorlayıcı ve üzücüdür. Bir çok karakter en yakınını yitirmiş olmanın acısını yaşarken aynı zamanda büyük bir görevin ağırlığı taşıyordur. Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesiyle Doktor Strange, genç Örümcek Adam, Gamora, Scarlet Witch, Vision, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Star Lord, Drax, Mantis, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman bir çeşit doğal seçilim yüzünden yok olmuşlardır.Geriye kalan Kaptan Amerika, Thor, Hulk ve Black Widow ise yas içerisindedirler. Iron Man ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir geminin içinde, uzay boşluğuna sürüklenmektedirler. Ancak en karanlık anlarda bile umut vardır. Ant-Man bulduğu sürpriz yolla yeni bir umut ışığı olur. Kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.Filmin OyuncularıFilmde Robert Downey Jr, Tony Stark (Demir Adam) karakterini canlandırmaktadır. 4 Nisan 1965, New York doğumlu olan Robert Downey Jr iki evlilik yapmıştır ve üç çocuk babasıdır. Josh Brolin ise kötüler evreninin belki de en ilginç kötüsü olan Thanos karakterine can vermiştir. Josh Brolin Kaliforniya doğumlu 52 yaşında bir aktördür. 22 Kasım 1967 doğumlu Mark Ruffalo ise Hulk karakterini başarılı bir biçimde canlandırmıştır. Wanda Maximoff (Scarlet Witch) ise güzel oyuncu Elizabeth Olsen tarafından canlandırılmıştır. Elizabeth Olsen 31 yaşındadır ve pek çok önemli yapımda yer almıştır.
 • 181dk
 • IMDb 9.2
 • 2.206
 • 1
Leon – Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle
İncele
Leon – Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
İzlemeyen çok şey kaybeder.Sizlere 1994 Yapımı Enfes bir Film olan Leon - Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle filmini sunuyoruz.Film'in konusu şöyle; Mathilda, New Yorkta yaşayan ailesi dağılmış 12 yaşında küçük bir kızdır. Ailesini sevmeyen Mathilda için en değerli varlığı küçük kardeşidir. Babası uyuşturucu işlerine bulaşınca mafya ailenin tüm bireylerini öldürür. O sırada alışverişte olan Mathilda ise olaydan kılpayı kurtulur ve Leon'un kaldığı daireye saklanır. Leon - Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle ise çok soğukkanlı bir katildir. Ancak Mathilda'ya karşı içten bir sevgi besler ve ona kol kanat gerer. Aslında babalık, arkadaşlık gibi kavramlar ona çok yabancıdır.Bir yandan aksiyon bir yandan dram  sizleri güvenli film izle ile bambaşka duygulara yolculuk ettirecek. şimdiden iyi seyirler.Leon (Sevginin Gücü) İzleLeon küçük bir kızın ve tuhaf bir kiralık katilin çarpıcı hikayesini anlatıyor. Ülkemizde Sevginin Gücü adıyla vizyona giren film gerçekten de farklı ve beklenmedik bir sevgi hikayesini anlatıyor. Mathilda 12 yaşında küçük bir kızdır ve üvey ailesiyle birlikte pek de parlak olmayan bir hayatı yaşamaktadır. Küçük bir çocuk olmasına rağmen çocuksu mutluluktan oldukça uzaktır. New York’ta yaşayan Mathilda’nın üvey babası uyuşturucu gibi işlere bulaşmış, karanlık bir dünyası olan biridir. Mathilda’yı bu hayata saplayan tek şey ise küçük erkek kardeşidir, onun için ailesiyle kalmaya devam eder. Bir gün Mathilda evde değilken evlerine bir baskın yapılır ve Mathilda’nın tüm ailesi öldürülür. Mathilda şans eseri hayatta kalmıştır.Leon ise karşı dairede tek başına yaşayan, gizemli biridir. Mathilda o gün Leon’un dairesine saklanarak kendisini kurtarır. Bu andan itibaren ikilinin hayatı değişir. Mathilda hayatında hissettiği tüm boşlukları Leon ile örtmeye çalışır. Leon ise sevgiye uzak soğuk kanlı yalnız bir katildir. Fakat babalık, dostluk gibi duygulara çok yabancı olmasına rağmen Mathilda’yı tüm kalbiyle içtenlikle sever ve korumaya çalışır.Filmin OyuncularıFilmde Leon karakterini Fransız aktör Jean Leno canlandırmaktadır. 30 Temmuz 1948 tarihinde doğan Jean Leno pek çok filmde oynamış, başarılı bir aktördür. Jean Leno 3 evlilik yapmıştır ve 6 çocuk babasıdır. Henüz bu filmde oynadığı sıralarda küçük bir kız olan Natalie Portman ise şimdilerde oldukça parlak bir yıldız ve başarılı bir oyuncudur. 9 Haziran 1981’de İsrail’de doğmuştur. 2012 yılında evlenmiş olan Natalie Portman’ın bir çocuğu vardır.
 • 111
 • IMDb 8.3
 • 1.076
 • 0
Karantina – Quarantine Türkçe Dublaj izle
İncele
Karantina – Quarantine Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Günümüzdeki Korona Virüsü yaşantımızda bu duruma benzer filmleri sizler için hazırlıyoruz.Karantina Filminin konusu : Gazetecilik yapan ve tüm zorlukları göze alan Angela,Amerika'da polislere bir çağrı gelir,bir binadan işler yolunda gitmemektedir.Polisler ile yola koyulan Angela,gittikleri binanın üçüncü katındaki ses üzerine üçüncü kata çıkar ve orada korkunç derece duran kadın ile karşılaşır.Ancak oradaki durum çok farklıdır ve apartman mühürlenir karantina altına alınır.İçeride olan gazeteci polisler ve diğer apartman sakinlerini zor zamanlar beklemektedir.Güvenlifilmizle en iyi korku filmleri izle sitesidir.
 • 89dk
 • IMDb 6.0
 • 23
 • 0
Contagion – Salgın izle | (Korona Virüsü) Filmi
İncele
Contagion – Salgın izle | (Korona Virüsü) Filmi
Türkçe Dublaj
Contagion Virüs Filmi Salgın izleDünya üzerindeki ekolojik dengelerin bozulmaya başlamasıyla birlikte salgın izle ve virüs filmlerinde de artışlar gözlendi. En popüler ve tanınmış virüs filmi ise Contagion’dur. 2011 yılı yapımı olmasına rağmen corona salgınının dünyayı kasıp kavurmasıyla birlikte tekrar gündeme geldi. Senaryosu ve hastalıkların belirtilerinin benzerlik göstermesinden dolayı filmi izleyenler bile tekrar izlemektedir. Contaigon virüs filmi Türkçe karşılığı Salgın’dır. Filmi izleyince senarist Scott Z. Burns'ün ön görüsüne hayran kalmamak imkansız. Filmdeki salgının gerçek salgınla o kadar büyük benzerlikleri vardır ki. Sosyal medyada ve internette en çok araştırılan ve izlenen filmler arasına girdi.Contagion filmi İzleKıymetli filmseverler ,güvenli film izle olarak Korona Virüs benzeri olan  Salgın Contagion filmini yayınlıyoruz.Ülkemizde vizyona girdikten sonra ilk üç gün içinde 26 binden fazla kişi tarafından izlenmiştir. Vizyonda 10 hafta gibi uzun bir süre kalan film yaklaşık olarak 1 milyon 95 bin hasılat elde etmiştir. 101 bin kişi tarafından sinemalarda izlenmiş olan film salgın hd izle imkanıyla günümüzde internetten izlenebilir.Contagion Filmi KonusuDünya üzerinde çeşitli salgınların yaşandığı zamanımızda Contagion gibi filmler daha fazla dikkat çekmektedir. Cantagion konusu oyuncuları ile oldukça başarılı ve beğenileri toplamış bir yapıttır. Senaristliğini Scott Z. Burns'ün, yönetmenliğini Steven Soderbergh'in yaptığı film 2011 yapımıdır. Bilimkurgu, dram ve gerilim türündeki film, dünya prömiyerini 68. Venedik Film Festivali'nde yapmıştır. Filmin konusu şöyledir:Bir iş gezisine giden Beth Emhoff, dönüşte hastalanır ve iki gün sonra ölür. Eşinin ölüm nedenini öğrenmek isteyen eşine doktorlar, nedeni hakkında bir fikirleri olmadığını söylerler. Aradan geçen zaman içerisinde başka insanlar da aynı belirtileri göstererek ölürler. Hastalığın belirtileri; yüksek ateşi yoğun öksürükle birlikte gelişen nöbet, beyin kanaması ve ölümdür. Hastalık, bir günde birçok insana yayılır. Salgın bütün ülkeye yayılır ve arkasından bütün dünyaya yayılır.Contagion filmi OyuncularıKonusuyla ilgi çeken filmin oyuncu kadrosun ise oldukça zengindir. Kadroda; Michael Douglas, Matt Damon, Marion Cotillard, Jude Law,Kate Winslet ve Gwyneth Paltrow bulunmaktadır.ontagion filmi Salgın Gerçekte Oldu mu?Contagion filmindeki salgın ile dünyayı etkisi altına alan Corona salgını arasında çok ciddi benzerlikler bulunmaktadır. Filmi izleyenler senaryodaki Contagionsalgın gerçekte oldu mu? diye sormaktan kendini alamıyor. 2011 yılında yapılmış olmasına rağmen bu kadar büyük benzerliklerin olması bazı komplo teorilerini akıllara getirmektedir. Aralarındaki benzerliğin tesadüf olup olmadığı ise sorgulanmaktadır. Filmdeki benzerliklerden bir ellerinizi yıkayın ve kimseyle görüşmeyin. Günümüzde uzmanların da tavsiye ettiği aynı şey değil mi? Evde oturun, ellerinizi yıkayın ve kalabalık topluluklara girmeyin.Salgın karşısında gerçek hayatta karşılaştığımız gerçek evde kalmak ve dışarı çıkmamaktır. Evde kalanları oyalayacak bazı etkinliklere ihtiyaç vardır. Contagion’u izlemek en güzel etkinlik olacaktır. Belki korkutacak belki bir ümit verecektir. Arama...
 • 106dk
 • IMDb 7.2
 • 30
 • 0
Bloodshot: Durdurulamaz Güç
İncele
Bloodshot: Durdurulamaz Güç
Türkçe Dublaj
Merakla beklenen Durudulamaz Güç filmi yayınlandı.Bloodshot Asker Ray'ın ölümünün arkasından tekrar hayata dönmesini konu alıyor.Karı ile birlikde ölümümünün arkasından kim oldukları belli olmayan bilim adamları onları yeniden Dünya'ya getirmek için nanoteknoloji sayesinde hepimizin bildiği " Ray" deyim yerinde ise diriliyor.Ancak ona bi isim vermek isteyen bilim adamları Bloodshot ismini buluyor.Ray hayata dönmenin arkasında vücüdundaki son teknoloji veriler sayesinde ciddi anlamda bir güce sahip oluyor.bilim adamları onun geçmişi hatırlamasını riskli gördükleri için onun beynine de hükmederler ancak Ray yavaş da olsa geçmişi hatırlamaya başlar ve bakalım Ray'ı artık kim durduracaktır.
 • 109dk
 • IMDb 5.6
 • 132
 • 0
Karlar Kralı Norm 2
İncele
Karlar Kralı Norm 2
Türkçe Dublaj
Karlar Kralı Norm'un MacerasıÇocuklar ve Animasyon Komedi sevenleri için ilgisini çeken nitelikte bir konuya sahip olan Karlar Kralı Norm'un yeni macerası ile karşımıza çıkıyor. Kral Norm ve Yaramaz Arkadaşlarının ilk hikayesi 2016 yılında yayınlanmıştır. İkinci macera 2019 yılında hazırlanmaya başlanan Karlar Kralı Norm King Size Adventure hikâyesinin film izleyenlerini 2020 yılında yayınlanması planlanıyor.Bir çok ülkede yayınlanan filmin Yazarı Dean Stefan ve Yönetmeni Richard Finn, Tim Maltby. Oyuncuları Daniel Altiere, Stefan Altiere, Malcolm T. Goldman’dır. Herkes tarafından sevilen film eleştirmenleri tarafından olumlu eleştriler alan izlenme ve hasılat rekorları kırılması beklenmektedir.Hikayenin konusu Kral Norm ve arkadaşlarının yeni macerasında çin halkına ait bir tarihi eser çalınmıştır. Çinlilere ait tarihi eserin Dexter adında bir arkeolog tarafından çalınmıştır. Norm ve arkadaşları tarihi eseri bulmak ve ait olduğu müzeye götürmek istiyordur. Bu zorlu mücadele için Norm ilk önce kötü niyetli ünlü arkeolog Dexter'i bulması gerekiyor.Kral Norm ve arkadaşları bu zorlu ve maceralı yolculukta Dexter'ı bulmak için ellerinde geleni yaptılar ve en sonunda Dexter tarihi eseri satmaya kalkışırken Norm ve Arkadaşları tarafından yakalanıyor. Dexter kaçmaya çalışıyor fakat ne yapsa fayda etmiyor ve kurtulamıyor. Norm ve arkadaşları tarihi eser Çin Halkına teslim ediliyor. Bu sayede Kral Norm Çin halkından saygı görülüyor ve seviliyor.
 • 98
 • IMDb 6.7
 • 158
 • 0
Dark Waters izle ( Karanlık Sular) Türkçe Versiyon
İncele
Dark Waters izle ( Karanlık Sular) Türkçe Versiyon
Türkçe Dublaj
Karanlık Sular (Dark Waters)Başarılı bir avukat olan Robert Bilott, toplum sağlığını tehlikeye atan bir firmanın da içinde bulunduğu davaya bakar. Ünlü firma, kimyasal atıklarını, çevreye zarar verecek düzeyde etrafa bırakmaktadır. Robert, davayı ne şekilde olursa olsun kazanmak için tüm varlığını hiçe sayacaktır. Çünkü bu olaylar sırasında yaşanan ölümler, toplumda dikkat çekmeye başlamıştır.Karanlık Sular, yönetmen Todd Haynes imzalı 2019 yapımı bir Amerikan filmidir. Gerçek bir olaydan esinlenerek yapılan film, küresel dünya düzeninde, büyük ve köklü şirketlerin, hırsları uğruna yapabileceklerinin sınırı olmadığının altını çiziyor. Bill Camp, Anne Hathaway ve Bill Pullman gibi güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan film, 89 dakika sürüyor.Küçük Kasabadaki Gizli Sırlar; Dark Waters Küçük bir kasabada, sebebi bilinmeyen çok sayıda ölümler baş gösterir. Avukat Bilott, davayla ilgilenirken sonuçlar tek bir şirket üzerinde yoğunlaşır. Dünyaca ünlü firma, ölümlerin tek sebebidir. Olayı derinlemesine araştıran avukat, gizli bilgilere de ulaşmayı başarır. Olayın seyrinde rahatsız olan ilaç firmasının avukatı, başarılı avukatı tehdit ederek sindirmek ister. Ailesi ve yakınlarıyla sınanan başarılı avukat, sebepsiz ölümlerin arkasında bulunan gizemi çözebilecek midir?Olayın gerçeklerle bağlantılı olmadı filmin izlenmesine olumlu bir etki yaratmaktadır. Gizemli olaylar zincirinin çözümünde, avukatın ne derece başarılı olacağını merakla bekleyen sinema severler, merakla filmin sonucuna odaklanacaklardır. Önceki filminde, seyircilerini hayal kırıklığına uğratan yönetmen, Dark Waters’ta aradığı başarıyı bulmayı umut etmektedir. Dram ve gerilimin iç içe olduğu film, ülkemizde 6 Aralık’ta seyircilerle buluştu.
 • 82
 • IMDb 6.4
 • 161
 • 0
Sessiz Bir Yer 2 – A Quiet Place 2
İncele
Sessiz Bir Yer 2 – A Quiet Place 2
Türkçe Dublaj
Sessiz Bir Yer 2 A Quiet Place: Part IIGerilim ve korku filmleri, sinemaseverler tarafından en çok izlenilen filmler arasında yer almaktadır. Heyecanı ve aksiyonu seven kişilerin sıklıkla izlediği filmler, her sene sinema sektöründe damgasını vurmaktadır. Yeni yılın ilk aylarının geçmesiyle birlikte yeni vizyona girecek olan gerilim ve korku filmleri merakla beklenmektedir. 2018 yılında yayınlanan ilk bölümüyle izleyicileri ekranlara kilitleyen Sessiz Bir Yer 2A Quiet Place filmi, devam filmiyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 2020 yılının en çok merak edilen gerilim filmlerinden olan Sessiz Bir Yer filmi, ünlü oyuncularıyla da dikkat çekiyor. Korku ve gerilim filmlerinin önemli bir yapımı olan filmin 2.bölümünde ilginç olaylar yaşanacaktır. Serinin ilk filminde yaşamak için sessiz kalmak zorunda kalan ailenin yaşadıkları anlatılmıştı. Yeni filmde ise daha önce yaşadıkları olayların devamı niteliğindeki yeni konuların işlenmesi beklenmektedir. Filmin yayınlamasıyla birlikte oldukça dikkat çekeceği düşünülmektedir. Türkiye dağıtıcılığı UIP Türkiye’nin yapacağı film, 2020 Mart ayında vizyona girecektir.Sessiz Bir Yer 2 A Quiet Place: Part II OyuncularıYayınlanan fragmanıyla dikkatleri üzerine çeken Sessiz Bir Yer 2 A Quiet Place: Part II filminde başarılı ve tanınmış oyuncular rol almaktadır. Filmin yönetmenliğini John Krasinski üstlenmiştir. Yüksek izleyici sayısına ulaşması beklenen filmin oyuncu kadrosunda; Emily Blunt, Millicent Simmonds ve Noah Jupe gibi önemli isimler yer almaktadır. Yapılan açıklamaya göre filmin vizyon tarihi 13 Mart 2020 olarak belirlenmiştir.
 • 102
 • IMDb 6,9
 • 1.200
 • 0
Yokuş Aşağı – (Downhill)
İncele
Yokuş Aşağı – (Downhill)
Türkçe Dublaj
Yokuş Aşağı – Downhill 90 dakika gösterim süresi ile tam tadında bir film keyfi yaşayacağınız Amerikan yapımı film. Yönetmenleri: Nat Faxon, Jim Rash. Oyuncular: Will Ferrel, Julia Louis- Dreyfus, Miranda Otto. Yapım yılı 2020 yılı olan filmin Başarılı bir kadroya sahip olması keyifli bir film izlemenizi sağlayacaktır.Filmin konusu: evli bir çift olan Billie ve Pete, çocukları ile birlikte Alp Dağlarına kayak yapmaya gitmeye karar verirler. Gelişen olaylarla birlikte ilişkilerini yeniden gözden geçirmeleri gerektiğini anlarlar. Alp Dağlarındaki tatil sırasında üzerlerine bir çığ düşer ve ardından birbirlerine olan tepkilerini anlamaya çalışırlar. Bu esnada Pete’in ailesinin zarar görüp görmediğiyle ilgilenmediği anlaşılır bunun üzerine ise aile üyeleri Pete’den uzaklaşır. Böylece büyük bir hesaplaşma başlar.Yokuş Aşağı – Downhill Gösterimi Downhill filmi gösterimine sayılı günler kaldı belirlenen tarih 6 Mart 2020’dir. Hem konusu hem kadrosu ile keyif alacağınız bir film olacaktır. Yokuş aşağı filmi tam olarak aile bağlarını ve ilişkilerini hem dram hem de komedi türüyle birlikte anlatan izlenmesi gereken bir filmdir. Filmin başarılı kadrosu ve vereceği duygularla izlemeniz gereken filmler arasında yer alacaktır.Pete’in ailesine olan umursamaz tavrının yol açtığı aile ilişkilerinin ve yaşamlarının yeniden gözden geçirmelerine sebep olmasıyla olayla başlar. Büyük bir hesaplaşmanın içine giren aile bakalım hesabını nasıl tamamlayacak? Pete ve Billie arasındaki gerilim çözüme kavuşacak mı? Sizde merak ediyorsanız Yokuş Aşağı – Downhill filminin vizyon tarihi 3 Mart 2020’yi bekleyin.
 • 98
 • IMDb 9,2
 • 226
 • 0
x