Canada
Evdeki Düşman Full İzle
İncele
Evdeki Düşman Full İzle
Türkçe Dublaj
Evdeki Düşman tek parça izle  Filmi Sinema tarihinin en korkunç "çocuk" karakterlerinden Esther'in muamma dolu ürkütücü hikayesinin Sinemaya aktarıldığı bu yapım, şok edici bir senaryoya sahip. Evdeki Düşman türkçe dublaj izle filmi Güvenli Film izle sitemizin Korku Filmleri İzle ve Gerilim Filmleri izle kategorisinde bulunmaktadır.Evdeki Düşman Türkçe Dublaj İzleEvdeki Düşman izle filminin kısaca konusuna değinecek olursak; Yeni çocuk bekleyen Kate ve John daha doğum yapmadan çocuklarını kaybederler.Bunun üzerine çift büyük bir travma yaşarlar.Bu travmayı atlatmak için her yola başvurmaya başlarlar ve Bu travmayı atlatmak için bir evlat edinmeye karar verirler.Bir yetimhaneden  Esther adında bir kız çocuğunu evlat edinirler. Ama Esther 'in büyük ve gizli sırları vardır.Bunu farkeden Kate Ailesine bu kızın masum yüzünün arkasında olan o korkutucu ve canavar yüzünü göstermeye çalışır.Evdeki Düşman Türkçe Altyazı İzleHerkes olayları abarttığını söyler ve Kate kimseyi inandıramaz.Olaylar ondan sonra içinden çıkılmaz ve gerilim dolu bir hal almaya başlar.Bu ürpertici ve gerilim filmini güvenli film izle ekibi olarak Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçenekleri ile izlemenizi tavsiye ederiz. İyi Seyirler Dileriz.  
 • 123
 • IMDb 6.9
 • 197
 • 0
Maymunlar Cehennemi 3: Savaş Türkçe Dublaj full izle
İncele
Maymunlar Cehennemi 3: Savaş Türkçe Dublaj full izle
Türkçe Dublaj
Maymunlar Cehennemi 3: Savaş türkçe Dublaj izle Gişe rekoru kırdığı serinin son halkası  Maymunlar Cehennemi 3: Savaş türkçe Dublaj izle filminde Sezar ve onun takipçileri insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya gelirler.Güvenli film izle ' nin Savaş filmleri izle  ve Bilim kurgu filmleri izle kategorisinde bulunan Maymunlar Cehennemi 3: Savaş türkçe Dublaj izle filminde Sezar tüm inancına ve hırsına rağmen ordusu büyük kayıplar verir. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile birebir yüzleşmek için yola koyulur. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır.Filmi Türkçe Dublaj ve HD olarak izleyebilirsiniz.İyi seyirler.
 • 140
 • IMDb 7
 • 411
 • 0
Can Dostum Türkçe Dublaj izle
İncele
Can Dostum Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kesinlikle izlenilmesi gereken filmler içinde yer alan Can Dostum Türkçe Dublaj izle filminin konusu şöyle;  Will Hunting (Matt Damon), son derece zeki fakat eziyet çekmiş genç bir adamdır. Bir matekatik dehasıdır. Yine başını derde sokan kahramanımızı, onun dehasını keşfeden Matematik Profesörü Lambeau (Stellan Skarsgaard) kurtarır ama iki şartı vardır: Will, Lambeau ile matematik derslerine katılmalı ve terapiye başlamalıdır. Bütün olup bitenler sırasında çekici ve yakışıklı Bay Hunting, başarılı ve güzel bir kızın ilgisini çekmeyi başarır. Katı ve talepkar profesör bu her an dönüşmeye hazır gençte bir kıvılcım ateşle güzel kız ise ona sevmeyi ve sevilmeyi öğretirken terapisti tüm ruhsal problemlerini bir bir çözmesine yardım eder.Bu tarz filmlerden hoşlanan siz seyircilerimimz için efsane olan Can Dostum Türkçe Dublaj izle filmini güvenli film izle ile izlemenizi tavsiye ediyoruz. İyi seyirler.
 • 127
 • IMDb 8.1
 • 444
 • 1
Addams Ailesi (2019) Full izle
İncele
Addams Ailesi (2019) Full izle
Türkçe Dublaj
Addams Ailesi hd izle filmi, kendini tamamen çok sevdiği ailesine adamış bir bayan olan bayan Morticia, onları sımsıkı bir arada tutan muhteşem bir tutkal gibidir. Çok sevdiği sevgili karısına deliler gibi sırılsımlak aşık olan aile babası Gomez, her zaman muhteşem girişimci bir ruha sahip olmuştur.  Bu muhteşem ailenin sevimli çocukları da oldukça enteresan kişiliklere sahip nadide çokçuklardır. Bu muhteşem aile geleneksel kutlamalar için hazırlanmaya başlarken, birden bire  Margaux Needler adında biri onların karşısına çıkar. Margaux, bir reality show’un süper kraliçesidir. Bu iki tarafın karşılaşması ile ne gibi sonuçlara sebeb olacaktır diye insan ister istemez düşünüyor.  Addams Ailesi Filmi 2019 yapımı komedi ve aile kategorisindeki The Addams Family – Addams Ailesi filmi 11 Ekim 2019 tarihinde gösterime girdi. Film vizyona girer girmez, full versiyonunu ekleyeceğiz. Şimdilik güvenli film izle iyi seyirler diler.Filmin uzun tek part versiyonu eklenmiştir. İyi seyirler
 • 86
 • IMDb 6.1
 • 622
 • 0
Diriliş (The Revenant) izle
İncele
Diriliş (The Revenant) izle
Türkçe Dublaj
Eğer izlemediyseniz muhteşem Diriliş (The Revenant) izle filmini kesinlikle tavsiye ederiz ayrıca konusuna gelecek olursak şöyle; Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) kürkleri için hayvanları avlayan bir kuruluş için çalışan deneyimli bir tuzakçıdır. Fakat avlandıkları bölgelerde kendilerinden başka hem yerli Kızılderililer hem de Fransız birlikleri kol gezmektedir. Bir av ertesinde bir boz ayı tarafından ölümcül bir biçimde yaralanan Glass'ı, ekibi yavaşlamamak adına ölüme terk eder. Fakat bölgeyi herkesten iyi bilen avcı Glass hayata tutunur ve yavaş da olsa yaraları iyileşir. Zira yaşama tutunması için oldukça geçerli bir sebebi vardır.Diriliş (The Revenant) izle  filmindeki bu sebebi hep birlikte  güvenli film izle ile  izleyerek sizlerde aksiyona ortak olun; şimdiden iyi seyirler.
 • 156
 • IMDb 7.5
 • 435
 • 0
Yaşlı Adam – A Score to Settle Full HD izle
İncele
Yaşlı Adam – A Score to Settle Full HD izle
Türkçe Dublaj
Frank, epey bir zamandan beri köklü suç çetelerinin bünyesindedir. Hayat şartları kendisini böyle bir yola sevk etmiştir. Yetenekleri ve hırsı sonucunda çetelerden birisinin lideri olmuştur. Lakin enselenmesi sonucunda 22 yılını hapislerde harcamakla karşı karşıya kalmıştır. 22 senelik serüveninde patronunun oğlunu idare etmiştir. Frank, uğuruna hapis yattığı kişilerin kendisine verdiği sözlerin tutulmadığını tahliyesinden çok geçmeden fark edecektir. Adeta yıllarını bir hiç uğruna harcamıştır. Ancak kendisine yapılan haksızlığın altında da kalmayacaktır. Oğluna kavuşmasıyla intikam stilini eski tarzından uzaklaştırmak isteyecektir. Her ne kadar kendi kabuğuna çekilmeye karar vermiş olsa da bu seferde kötü karakterlerin kendisiyle uğraştıklarına şahit olacaklar ve istemeyerek de olsa büyük bir savaş gerçekleştirecektir.
 • 103
 • IMDb 5.3
 • 254
 • 0
Skandal – Bombshell Türkçe Dublaj izle
İncele
Skandal – Bombshell Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Film Roger Ailes adındaki Fox News'in kurusucu ve CEO'sunun tüm dünyayı ayağa kaldıran taciz skandalını konu ediyor. <strong>Skandal</strong>da Grerchen Carlson adındaki televizyon yorumcusu, sonrasında Megyn Kelly ve onun ardından da pek çok kadın 2016 yılında Roger Ailes'in kendisine tacizde bulunduğunu iddia etmişti. Medya patronu hakkındaki suç iddiaları ve gün yüzüne çıkmış olan taciz olaylarının ardındaki hikaye izleyiciye ilgi çekici bir şekilde aktarılmıştır.
  • 1.321
  • 12
  Kirpi Sonic Tek Parça izle
  İncele
  Kirpi Sonic Tek Parça izle
  Türkçe Dublaj
  Şeytani doktorun elindeki yüzükleri geri almaya çalışmakta olan kirpi Sonic bir yandan da devlet görevlilerinden kaçmaya çalışmaktadır. <strong>Kirpi Sonic</strong>te yetkililer, insansı bir kirpi olan Sonic'i yakalamak için her yerde kendisini arar dururlar. Dr. Eggman'ın çalmış olduğu yüzükleri geri almak isteyen Sonic'in ise yakalanmaya hiç mi hiç niyeti yoktur. Tom Wachowski isimli kasaba şefi ise yetkililerin aksine Sonic'e yardım ederek yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Fakat bunu başarmak göründüğünden çok daha zor olacaktır.
   • 697
   • 0
   Level 16 Full HD izle
   İncele
   Level 16 Full HD izle
   Türkçe Dublaj
   Vivien asosyal bir yapıya sahip olan 16 yaşındaki bir genç kızdır. Hapishaneden hiçbir farkı olmayan okulunda yaşam mücadelesi vermeye çalışmakta olan Vivien bunalıma girmiştir ve içi öfke doludur. <strong>Level 16</strong>da günlerin birinde Vivien kendisine ihanet etmiş olan kişilerinin yaptıklarının yanlarına kalmamamsı gerektiğini düşünür ve her birinden intikam almaya karar verir. Eğitim almakta olduğu akademi hakkında araştırma yapmaya başlamış olan Vivien'in öğrendiği bilgiler karşısında kanı donar ve bir an önce burdan kaçmak için fırsat kollar.
   • 102
   • IMDb 5.3
   • 964
   • 0
   Survival Box Türkçe Dublaj izle
   İncele
   Survival Box Türkçe Dublaj izle
   Türkçe Dublaj
   Dünyada ortaya çıkan bir dizi olay, bir grup liselinin hayatlarını bütünüyle değiştirmiştir. Yeryüzünün küresel felaketin hedefinde kalması sonucu, gençlerin hayatları da altüst olmuştur. Çünkü, geçmişte son derece refah bir hayat süren karakterler, şimdiyse yerin metrelerce altından kurtulabilmenin çaresine bakacaktırlar. 7 kişilik bu grup, 5 aylık süreçte birbirlerine tutunarak hayatta kalmayı başarmıştırlar. Lakin zengin bir ailenin evlerinin 20 metre altındaki yaşamları, tıpkı kapana kısılmış gibidir. Philadelphia’da bu zamana kadar sürdükleri yaşamları, şanslarının yardımıyla bir şekilde devam etse de bu durumu daha fazla sürdüremeyecektirler. <strong> Survival Box </strong> Bir grup gencin, yerin derinliklerinde sürdürdükleri yaşamlarından kurtulma mücadelesini aktaracaktır. Liseli gençler için küresel felaket sonrası hayat tamamen zindana dönüşmüştür. Lakin, hayatta kalmayı başarabilmek için de sevmedikleri derslerden edindikleri bilgileri kullanmaya başlayacaktırlar. Bu konuda 5 aylık süre zarfında başarılı oldukları da söylenebilecektir. Fakat, bu işin artık tamamen üstesinden gelmek isteyecektirler. Çünkü, yerin metrelerce altında sadece varlıklarını sürdürebilmektedirler. Kafaları sürekli olarak yeryüzünün durumunu merak etmektedir.
   • IMDb 6.8
   • 326
   • 0
   Limonata – Lemonade Türkçe Dublaj izle
   İncele
   Limonata – Lemonade Türkçe Dublaj izle
   Türkçe Dublaj
   Mara isimli karakter, hayatını zor bir şekilde geçindirmeye çalışmaktadır. Romanya asıllı karakter, 9 yaşındaki oğluna bakabilmek için fedakârlık örneği göstermektedir. Ancak bütün bunlara karşılık, refaha olan arayışı devam etmektedir. Bir süre sonra Daniel adında Amerikalı karizmatik bir adamla tanışacaktır. Birbirlerinden güzel bir sinerji almalarıyla beraber dünyaevine girecektirler. Mara için adım adım iyi günlere ulaşılmaktadır. <strong> Limonata – Lemonade </strong> Mara’nın değişen hayatını temel alacaktır. Karakter, dünyaevine girmesi sonrasında da ilişkilerinden memnun durumdadır. Evliliği ve hayatı kendisini yeterince tatmin etse de içindeki arayış bir türlü dinmemiştir. Bir süre sonra yeşil kart başvurusu yapmaya karar verecektir. Artık, Mara için yeniden çalışma hayatına dönülmek istenecektir. Çocuk bakıcılığı kariyerinde, aklından silinmeyecek deneyimler mevcuttur. Hayatının asıl dönüm noktasıysa beklenmedik bir zamanda göçmenlik merkezi tarafından çağrılması olacaktır. Ayrıca motellerden birisinde oğlunu bırakarak sürdürdüğü yaşamı da atlatmaya çalışacaktır. Kendi ayaklarının üzerinde durmak adına attığı adımlar er ya da geç karşılığını bulacaktır. Karakter o zamana kadar mücadelesinden hiçbir şekilde vazgeçmeyecektir.
   • 85
   • IMDb 7.5
   • 343
   • 0
   Sudan Daha Yoğun – Thicker Than Water Full izle
   İncele
   Sudan Daha Yoğun – Thicker Than Water Full izle
   Türkçe Dublaj
   Paige ile Nathan, ilişkilerinin kusursuz gittiği bir çifttirler. Sevgilerinin meyvesi olarak evlat sahibi bile olabilmiştirler. Lakin mutlu giden hayatları bir anda altüst olacak olaylara maruz kalacaktır. Oğulları gözlerinin önünde hayatını kaybedecek ve çift, uzun yıllar bunun travmasını atlatmaya çalışacaktırlar. Başlarda kabullenilmek istenilmeyen bu durum, ikilinin hayatlarını farklı yöne çevirecektir. Ancak yavaş yavaş oğullarının öldüğünü kabullenmek zorunda olduklarını hissedecekler ve odasını kiraya vermeye kalkışacaktırlar. Bu eğilim, kendi bütçelerine de katkıda bulunacak ve travmayı daha kolay atlatmalarını sağlayacaktır. Aksi takdirde onun odası ve eşyaları, sürekli trajik olayları tetikleyecektir. <strong> Sudan Daha Yoğun – Thicker Than Water </strong> Yavaş yavaş benimsenen ölümün sonrasında, yeni kiracıyla iletişimi temel alacaktır. Kiralık verecekleri odaya Brandon isimli bir genç talip olmuştur. Üstelik, simasıyla adeta kaybettikleri oğullarına benzemektedir. Bu nedenle de çift kendisine karşı ılımlı davranacaklar ve samimi duygular hissetmeye başlayacaklar. Odalarını memnuniyetle kiraladıkları Brandon’un, asıl yüzünü görmeleriyse çok geç gerçekleşecektir. Karanlık kişiliği ve acımasız tavrı sonradan ortaya çıkacak olan karakter, çifti ikinci bir şoka uğratacaktır.
   • 90
   • IMDb 3.5
   • 323
   • 0
   Bülbül – The Nightingale Full HD izle
   İncele
   Bülbül – The Nightingale Full HD izle
   Türkçe Altyazı
   1829 yılını kapsayacak atmosferde Tazmanya bölgesinde yaşanılacak bir kovalamaca üzerinde durulacaktır. Bölge kısa süre önce İngiliz askerlerin hükümdarlığı altına girmiştir. Bu durum, en çok da yerli halkı etkileyecektir. Claire ve ailesi, İngiliz askerler gelene kadar rutin hayatlarını kusursuz bir şekilde sürdürmektedirler. Fakat, askerlerden birisinin ailesine işleyeceği insanlık suçu, artık mutlu yuvalarını bir daha geri getiremeyecek ve Claire’de de kalıcı hasarlar bırakacaktır. <strong> Bülbül izle – The Nightingale </strong> Claire’nin ailesi adına girişeceği mücadeleyi irdeleyecektir. Karakter, yaşadığı şokun etkisinden kısar sürede kurtulmaya çalışacaktır. Çünkü, intikamlarını almadan nefes almasının doğru olmadığını düşünecektir. Artık kontrolden çıkmışçasına İngiliz askerlerin peşinde iz sürmeye başlayacaktır. Bir süre sonra askerler de durumun farkına varıp, kaçabildikleri kadar kaçmaya çalışacaktırlar. Claire tek başına sürdürdüğü mücadele yetersiz kalınca, benzer kaderi paylaşmak durumunda kaldığı Billy adında bir Aborjinle güç birliği yapacaktır. İkilinin boylarından büyük girişecekleri mücadele, bir süre sonra yerel kabilelerin de desteğinin alınmasına fırsat tanıyacaktır. Artık hem Claire hem de Billy, geçmişlerinin intikamını alabilmeye yaklaşmıştırlar.
   • 136
   • IMDb 7.4
   • 440
   • 0
   Rocketman (2019) izle
   İncele
   Rocketman (2019) izle
   Türkçe Dublaj
   Rocketman (2019) full izle filmi  Ünlü bir pop yıldızınının hayatını anlatan Rocketman izle Film Elton John isimli adamın bir arkadaşı ile beraber sahne deneyimlerini bizlere sunacak ve nasıl etkili işler ortaya koyduğunu gösterecek. Bunun yanı sıra yaptığı işte idol haline gelmeden önceki hayatını da bizlere sunup başarılı olmak için hangi adımları takip ettiğini ve nasıl bedeller ödediğini gözler önüne serecek.
   • 121
   • IMDb 7.4
   • 255
   • 0
   Eski Evdeki Büyülü Saat izle
   İncele
   Eski Evdeki Büyülü Saat izle
   Türkçe Dublaj
   Eski evdeki büyülü saat izle. Ailesi öldükten sonra Lewis isimli çocuğu amcası evlatlık alır. Amacasının yanında oldukça mutlu olan çocuk bir gün eski ve büyülü bir eve gider burada babasının ölümüne sebep olan ve oldukça tehlikeli bir büyücü vardır. Fakat Lewis büyücü amcasının yardımları ile bu eve girecek ve bu evde büyülü bir saat bulacaklardır peki bu saat neyi ifade etmektedir.
   • 106
   • IMDb 6.2
   • 269
   • 0
   The Red Sea Diving Resort izle
   İncele
   The Red Sea Diving Resort izle
   Türkçe Dublaj
   Etihopyalı yahudileri israile teslim etmekle görevli bir ekibin bu görev esnasında başlarından geçenleri anlatan The Red Sea Diving Resort izle Film 70 li yıllarda Oldukça tecrübeli bir ajanın aldığı görevi başarmak için uyguladığı adımları aktarmakta Yahudileri ilk başta bir otelde saklayan ajan sonrasında onlar için bir kamp kurulması yolunda büyük çaba harcayacak.
   • 129
   • IMDb 6.8
   • 320
   • 0
   Korku Hikayeleri Tek Parça HD izle
   İncele
   Korku Hikayeleri Tek Parça HD izle
   Türkçe Altyazı
   Korku Hikayeleri izle, Film 1968 yılında geçiyor. Kahraman olarak sarah adında yeni yetişkin olmuş bir kızı konu ediyor. Sarah içine kapanık bir kişiliği olmasına karşın bir kaç tane arkadaşıda tabi vardır. Sarah ailesi ile birlikte bir kasabanın kuytu bir bölgesinde yaşamaktadırlar. Sarah dışardan görüldüğü gibi masum bir insan değildir. Sarah'ın hikayelerini arkadaşları ele geçirir. Filmi izlediyseniz torum yapmayı unutmayınız.
   • 111
   • IMDb 6.6
   • 1.972
   • 1
   Ağaçkakan Woody Türkçe Dublaj izle
   İncele
   Ağaçkakan Woody Türkçe Dublaj izle
   Türkçe Dublaj
   Ağaçkakan Woody izle, Küçüklükte hepimizin izlediği hayal gücümüzün şekillendirdiği animasyonlardandır. Ağaçkakan Woody. Şimdilerde ise animasyonunu beyazperdeye uyarlamışlar. Şahsen ben fazla beğenmedim ama beğenenler illaki olacaktır. Animasyon Filmi olan Ağaçkakan Woody'nin konusu zengin bir iş adamının ormanda  ev yapmasını konu ediyor. Fakat karşısında Ağaçkakan Woody i göreceğinden haberi yoktur.
   • 91
   • IMDb 5.8
   • 1.167
   • 0
   x