Turkey
Firardayız Tek Parça Full HD izle
İncele
Firardayız Tek Parça Full HD izle
Türkçe Dublaj
Firardayız Tek Parça Full HD izle filmi sizleri kahkaha tufanına sokacak hem güldürecek hem eğlendirecek bir film olan Firardayız Tek Parça Full HD izle filmi sitemiz güvenli film izle de Komedi Filmleri izle kategorisinde yer almaktadır.Ünlü oyuncuları kadrosunda barındıran Firardayız Tek Parça Full HD izle filminizi güvenli film izle ekibi olarak öneriyoruz.Firardayız Tek Parça Full HD izle filminin konusuna gelince şöyle gelişiyor; Ekrem, Salim ve Nuri üç kafadar işledikleri bir suç yüzünden hapishanede yatmaktadırlar.Hapis yaşantılarının son zamanlarına doğru  kulaklarına gelen haberle fikirleri değişir çünkü haber onları içerde durdurmaya yetmeyecek olan bir haberdir.Dışarıdaki hayatta çok sevdikleri ve kendilerine baba gibi davranan Piri Baba çok zor anlar yaşamaktadır ve yardıma ihtiyacı vardır.Her ne kadar durumları zor olsa da üç kafadar bir an önce yardım etmek için hapishaneden kaçış planı yaparlar.Günlerce plan yapmak için uğraşırlar ve en sonunda saçma sapan bir plan yaparlar.Fakat planda olmayan bir çok aksilikler olur ve zor giden hayatları daha da zorlaşacaktır.Aynı zamanda karşılarında onları bekleyen ve her zayıf anlarını kollayan bir mafya babası olan Burcu vardır.Firardayız Tek Parça Full HD izle filmini full HD ve 1080p olarak izleyebilirsiniz.İyi Seyirler Dileriz.
 • 85
 • 115
 • 0
Kafalar Karışık Full HD izle
İncele
Kafalar Karışık Full HD izle
Türkçe Dublaj
Kafalar Karışık Full HD izle filmi güvenli film izle sitemizin komedi filmleri izle  kategorisinde yer almaktadır.Kafalar Karışık Full HD izle filminin kısaca konusuna değinecek olursak şöyle gelişiyor;Atakan, zengin sevgilisi Buseye aşıktır. Evlenmelerinde tek engel ise Busenin dedesidir. Atakan da Buse ile evlenmek için tek çare olarak Busenin yıllardır kayıp olan öz babasını bulmaya karar verir. Kadim dostları Fatih ve Bilal de elbette bu serüvende ona eşlik edeceklerdir. Kafalar, arayışları sonunda kendilerini bir anda Antalyada bulacak ve işlerin iyiden iyiye karışmasıyla aksiyon ve komedi dolu bir macera başlayacaktır.Macera filmleri izle için hazır olun.sizde eminiz kendinizi kaptıracaksınız.Kafalar Karışık Full HD izle filmini güvenli film izle ekibi olarak öneriyoruz.İyi Seyirler dileriz.
 • 90
 • IMDb 2
 • 410
 • 0
Meteler Full HD izle
İncele
Meteler Full HD izle
Türkçe Dublaj
Sizlere yerli film kategorisinden Meteler Full HD izle filmini karşınıza getiriyoruz.Meteler Full HD izle yerli filminin konusu şöyle gelişiyor; Yüzbaşı Kürşad ve 8 askerin yer aldığı Meteler timinin teröristlerle verdiği mücadeleyi konu ediyor. Afrin operasyonunun 43. gününde Meteler timi, canları pahasına bölgede bulunan teröristler ve onlara destek veren yabancı unsurlarla zorlu bir mücadeleye girişir.Gözlerinizi dolu dolu yapacak bu Meteler Full HD izle yerli filmi sizlere gerçek mücadelenin nasıl verildiğini gösterecek.Güvenli film izle farkı olarak iyi seyirler dileriz.
 • 95
 • 144
 • 0
Ceberrut Yerli Film Full HD izle
İncele
Ceberrut Yerli Film Full HD izle
Türkçe Dublaj
Karşınızda Yerli  korku filmi olan Ceberrut Yerli Film Full HD izle filminin konusu şöyle gelişiyor; İnternet fenomeni olmak için Youtube’ta video yayınları yapan dört üniversiteli genç, uyduruk videolarla bir türlü istedikleri sonuca ulaşamıyorlar. Yeni videolar çekmek için internet araştırması yapan gençler, bir villada yaşanan enteresan hikâyeye rastlarlar. Fenomen olmak için, yaşanan trajik hikâyenin iyi bir malzeme olacağını düşünen gençler hocalarının da yardımıyla villayı kiralarlar. Birkaç gergin görüntü çekmek isteyen gençler, kendilerini bu villada hiç ummadıkları korku dolu olayların içinde bulacaklardır.Ceberrut Yerli Film Full HD izle filmini güvenli film izle ile izleyerek sizde korku dolu bir gerilimin içinde yer alabilirsiniz. İyi Seyirler.
 • 82
 • IMDb 4.5
 • 162
 • 0
Yalan Dolan Full HD 1080p izle
İncele
Yalan Dolan Full HD 1080p izle
Türkçe Dublaj
Filmimiz Yalan Dolan Full HD 1080p izle, kusursuz bir plan yapıp, sistemin hatalarını kullanarak bir banka soygunu yapmak isteyen altı arkadaşın hikayesini konu ediyor.Kah güldürecek kah hüzünlendirecek olan Yalan Dolan Full HD 1080p izle filmini güvenli film izle  ekibi olarak izlemenizi tavsiye ediyoruz.Filmimiz Yalan Dolan Full HD 1080p izle 'nin yönetmen koltuğunda  Michael Şahin Derun oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise komedi türündeki filmlerin vazgeçilmez oyuncusu  Şafak Sezer, Çetin Altay, Burcu Binici gibi isimler yer alıyor.İyi Seyirler.
 • 82
 • IMDb 5.5
 • 209
 • 0
Karakomik 2 Deli Full (Tek Part) izle
İncele
Karakomik 2 Deli Full (Tek Part) izle
Türkçe Dublaj
Yerli film kategorisinde merakla beklenen Karakomik 2 Deli Full (Tek Part) izle  filminin konusu şöyle; Taksici Güven’in en büyük hayali sevdiği kızın karşısında oturmak ve onunla romantik bir şekilde muhabbet etmek ve ona sevgisini anlatmaktır. Ama işler asla Taksici Güven'in umduğu gibi gitmeyecektir. Her güzel düşünülen şeyin aslında kötü bir yanı olduğunu hepimiz gözardı etmekteyiz. Bu film ise bizim bu eksik tarafımızı perdeye yansıtan komedi ve dram türünde bir film. Esas dram taksici Güven'in bir gece mesaisinde başına gelen enteresan olaylarla başlıyor. Bu olayları beyazperdeye aktaran Deli filminde ki oyuncular;  Özkan Uğur, Cem Davran, Büşra Develi, Emin Gürsoy gibi  büyük oyuncular rol alıyor. Türkiye'nin ünlü komedyeni Cem Yılmaz'dan yeni efsane bir film olan Karakomik  2 deli en kısa sürede güvenli film izle seyircileriyle buluşacaktır.
  • 413
  • 6
  Cingöz Recai izle
  İncele
  Cingöz Recai izle
  Türkçe Dublaj
  Cingöz Recai izle filmi'nin konusu şöyledir; Cingöz Recai alelade bir hırsız değildir. O asla yalan söylemez, ahlaklıdır. Sadece hak ettiğini düşündüğü zenginlerden çalar, hem de çok değerli şeyler çalar. Cingöz Recai (Kenan İmirzalıoğlu) yeni işler için geri döndüğünde Başkomiser Mehmet Rıza (Haluk Bilginer) alarma geçmiştir. Bu kez planlarında sadece Türkiye değil, başka ülkeler de vardır. Yakışıklı ve zeki hırsızı durdurmak hiç de kolay olmayacaktır.Bol aksiyon ve entrikanın döndüğü Cingöz Recai filmi güvenli film izle ile sizlerin karşısında..iyi seyirler...
  • 111
  • IMDb 5
  • 371
  • 0
  Sorma Neden Full İzle
  İncele
  Sorma Neden Full İzle
  Türkçe Dublaj
  Sorma Neden Full İzle Filmi'nin konusu, düğün gecesinde damadın kaybolması sonrasında yaşananları konu ediyor. Yağmur ile Kayhan evlilik hazırlığındadır. Fakat çevrelerinden kimse bu düğünün gerçekleşmesini istemez. Kaynana ve görümceleri Yağmur’u beğenmez ama kardeşleri  Kayhan’a söz geçiremezler. Aşkını kalbine gömmeyi başaramamış gelinin eski sevgilisi ise bir umutla çıkagelir. Kimsenin istemediği düğün gecesinde herkesi şok eden bir şey olur. Sorma Neden ? Damat ortadan kaybolmuştur.  Kayıp damadı bulmaya çalışan polisler, Kayhan’ın arkadaşları, borçluları, yaşadığı mahallenin esnafı ve ailesini sorguya çeker. Polislerin sorguda öğrendiklerinden sonra işler iyice karışır.Sorma Neden Full İzle 'de gerçekleşen  Bu macera ve gizem dolu düğünde kaybolan damat bulunabilecek midir?. Güvenli film izle ile siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.
  • 75
  • IMDb N/A
  • 337
  • 1
  Kolonya Cumhuriyeti Full İzle
  İncele
  Kolonya Cumhuriyeti Full İzle
  Türkçe Dublaj
  Kolonya Cumhuriyeti Full İzle Küçük bir kasabanın belediye başkanlığını, olmayacak vaatler sayesinde kazanan Peker Mengen (Çağlar Çorumlu) için icraat zamanı gelmiştir. İlk iş, söz verdiği üzere başbakanı oraya getirmek üzere harekete geçer. Ancak başbakana yapılan tantanalı karşılama töreni sırasında beklenmedik olaylar yaşanır ve belde bağımsız bir ülke haline gelir. Üstelik Amerika ile savaşa girmişlerdir. Peker, eşi Mualla (Büşra Pekin) ve danışmanlarıyla birlikte Amerika ile baş etmeye çalışırken sıfırdan bir ülke kurmanın hiç de kolay olmadığını anlayacaktır. Bundan sonra olaylar garip bir hal alacak ve kahkaha tufanı başlayacaktır. Kolonya Cumhuriyeti İzle filmini güvenli film izle farkı ile keyifli izlemeler  dileriz.
  • 105
  • IMDb 4.3
  • 2.956
  • 142
  Saf Full Film izle
  İncele
  Saf Full Film izle
  Türkçe Dublaj
  Hikâye kentsel dönüşüm sonrası Fikirtepe isimli bölgenin halini gözler önüne serecektir. Kâmil ile Remziye isimli çift, yaşadıkları muhitteki gecekonduların yıkılarak, kentleşmesi gelişmesiyle beraber hayatlarını değiştirmek zorunda kalacaktırlar. Kâmil, kentsel dönüşüm projesinde işçi olarak da görev alacaktır. Mahalle halkı ise kentsel dönüşümü en başından beri reddederek, evlerini terk etmek istememektedirler. Bu tepki, Kamil’i de etkisi altına alacak ve mahallelinin sevmediği bir tipe dönüşmesine yol açacaktır. Diğer taraftan patronlarının baskıları da kendisini iki arada bir derede bırakacaktır. Kâmil, gün geçtikçe farklı ruh hallerine bürünmeye başlayacaktır. Kendisinin sinirli ve ne yapacağı ön görülmeyen hareketleri en çok da karısı Remziye’yi etkileyecektir. Kamil’in seçimini kısa sürede yapması gerekmektedir.
  • 102
  • IMDb 9
  • 440
  • 0
  Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi Filmi izle
  İncele
  Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi Filmi izle
  Türkçe Dublaj
  Filmin konusu Aslı, Mert ve Can birlikte Dev Kuş'a ulaşabilmek için birbirinden zorlu maceralara atılacaktır. Bir kaza sonucu üç arkadaş kendilerini çok farklı bir boyutta bulmuşlardır. Bulmaca Kulesi adında ki bu yere ışınlanmış olan üç arkadaş burada zorlu bulmacaları çözmeye başlarlar. Bir süre sonra bu bulmacadan kurtulan Mert, Can ve Aslı Dev Kuş'a ulaşabilmek için birbirinden zorlu maceralara atılacak ve zorlu mücadelelerden geçecektirler. Filmi sitemizden sorunsuz bir şekilde hemen izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
  • 75
  • 275
  • 0
  Araf 2 Full HD izle
  İncele
  Araf 2 Full HD izle
  Türkçe Dublaj
  Köyde ailesi ile birlikte yaşamakta olan 18 yaşındaki Zehra. Olgun isminde bir arkadaşı ile birlikte benzin istasyonunda vardiyalı olarak çalışmaktadır. Zehra ve Olgun birbirlerine çok aşıktır. İzlemekte oldukları televizyonda ki hayatlara çok özenmekte ve o dünyanın içerisine girmek istemektedirler. Kurdukları hayaller ile birbirlerine daha çok bağlanan ikilinin arasındaki dengeler günün birinde bozulacaktır. Bunun nedeni ise benzin istasyonuna gelen 38 yaşındaki Mahur'dur. Zehra, Mahur'u görür görmez ona aşık olmuştur.
  • 124
  • IMDb 5.1
  • 312
  • 0
  Araf Tek Parça izle
  İncele
  Araf Tek Parça izle
  Türkçe Dublaj
  Eda bakımlı bir üniversite öğrencisidir.Dans okuluna giderken orada bir yasak ilişki yaşar ve bu ilişki sonucunda hamile kalır. Kürtaj yaptırmak zorunda kalan Eda bedenen bu sorundan kurtulsa da ruhsal anlamda uzun bir süre kendisine gelemeyecektir. Çok uzun zaman sonra Eda bu durumdan kurtulmuştur ve kendisine yeni bir hayat kurar. Geceleri rüya görmeye başlayan Eda kabus derecesinde rüyalar görmektedir ve bu rüyalar gerçek olmaya başlamaktadır. Eda bir süre sonra bu kabuslarda gördüğü kızın yıllar önce kürtaj ile aldırdığı kızı olduğunu ve Araf'tan intikam alabilmek için döndüğünü anlayacaktır.
  • 97
  • IMDb 1
  • 378
  • 0
  Küçük Şeyler Full HD izle
  İncele
  Küçük Şeyler Full HD izle
  Türkçe Dublaj
  Film bir çiftin bir anda işsiz kalarak hayatlarının değişimine odaklanmaktadır. Bahar ve Onur çiftimiz İstanbul'un uzak bir semtinden bir ev almaya karar verirler. Evi aldıktan kısa bir süre sonra Onur işten çıkartılır ve çiftin hayatları tamamen değişir. Onur bu süre zarfından sonra bir çok iş görüşmesine gider fakat gittiği tüm iş görüşmelerinde başarısız olur. Parasızlık ve stres yüzünden çiftin evlilikleride tehlikeye girmektedir. Sürekli kavga etmeye başlayan çift ruhsal ve bedensel değişimin içerisine girmişlerdir. Kıvanç Sezer yönetmenliğinde çekilmiş olan filmi sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler dileriz.
  • 94
  • 868
  • 2
  Mucize 2 Aşk Tek Parça izle
  İncele
  Mucize 2 Aşk Tek Parça izle
  Türkçe Dublaj
  Hikâye 60’lı yıllarda doğu bölgesindeki sıradan bir yaşama uzanmaktadır. Aziz, Mahir öğretmenin destekleriyle yeniden hayata tutunabilmiştir. Nitekim karısıyla ilişkisi de fazlasıyla duygusaldır. Köyde sürekli olarak ortaya çıkan dedikodular ve hor görülme eylemleri, Aziz’i kaçmaya itmiştir. Karısını da beraberinde götüren karakter, Ege’nin nadide ve bir o kadar da farklı coğrafyasında yeni bir şans elde edecektir. Kendisine Mahir öğretmen de destek vererek, iyileştirilmeye çalışılacaktır. Başlarda öteki olarak hor görülen karakter, kendisini kısa süre sonra bütün sakinlere kabul ettirmeyi başaracaktır. Karısına duyduğu aşk, kendisini gün geçtikçe iyi etmeye başlayacaktır. Bu konuda büyük bir atılım gerçekleşecektir. Bir de çocuk sahibi olacak karakterin, hayata tutunma çabası yansıtılacaktır.
   • 3.279
   • 7
   Kral Şakir Korsanlar Diyarı Tek parça izle
   İncele
   Kral Şakir Korsanlar Diyarı Tek parça izle
   Türkçe Dublaj
   Hikâyede Şakir isimli Kral ve ailesinin maruz kalacakları durumlar işlenecektir. Günlerden bir gün ortaya son derece köklü ve mistik bir yaratık çıkacaktır. Uzun zamandır kendisini unutturmuş yaratığın yeniden şehre yönelmesi Şakir başta olmak üzere herkesi endişelendirmiştir. Yaratığı durduramadıkları vakit, şehrin altını üstüne getireceğinin farkındadırlar. Bu nedenle de yaratık şehre ulaşmadan önüne engel olmaya çalışacaktırlar. Okyanusun derinliklerine doğru girişecekleri mücadele, kendilerini farklı maceralara atmalarını sağlayacaktır. Yaratığın etkisiz hale getirilmesi için önemli bir nokta vardır. Altından dökülen bir topu kendisine atmaları gerekecektir. Topa ulaşabilmek için de Bermuda Şeytan Üçgeni ’ne yolculuk etmek zorunda kalacaktırlar. Bu yolculukları fazlasıyla ilginç ve uzun soluklu olacaktır.
   • 93
   • 1.194
   • 2
   Aşk Tesadüfleri Sever Full HD izle
   İncele
   Aşk Tesadüfleri Sever Full HD izle
   Türkçe Dublaj
   Hikâyede Ankara merkezli bir aşk hikayesine odaklanılacaktır. Deniz ile Özgür, kaderlerinin birbirleri etrafında dolandığını fark edecektirler. Özgür, son derece serbest stilde çalışan bir fotoğrafçıdır. Düzenli bir hayatı olduğu söylenemeyecektir. Zeynep’te kendisine göre biraz daha derli topludur. Fakat hayatı ortaya çıkan sorunlarla kendisini mutlu olmaktan soğutmuştur. Doğumları itibariyle hem çocukluk hem de yetişkinlikleri boyunca Ankara’da çoğu kez karşılaşmıştırlar. 70’ler, 80’ler, 90’lar ve 2000’leri aştıkları ömürlerinde, birçok köklü değişime de yakından tanık olmuşturlar. Ancak tanışmaları 2010’da İstanbul’da gerçekleşmiştir. İstanbul’dan Ankara’ya doğru nostaljik bir yolculuk yapılacak karakterlerin bu süreçte hayatlarını ne yönde sürdürdükleri gözlemlenecektir. Karakterler birbirlerine kavuştuklarındaysa, bir daha kopmamak için ellerinden geleni yapacaktırlar.
   • 118
   • IMDb 7.1
   • 963
   • 0
   Kaybedenler Kulübü 1 Full HD izle
   İncele
   Kaybedenler Kulübü 1 Full HD izle
   Türkçe Dublaj
   Kaan alternatif kitaplar basmakta olan bir yayınevinin sahibidir. Mete ise Kadıköy'de bir bar sahibidir ve sağlam bir efemera ve plak koleksiyonununda sahibidir. Bir gün ikili kendi aralarında sohbet ettiği ve bu sohbetleri sanki kimse dinlemeyecekmiş gibi bir radyo kanalı açmaya karar verirler. Zaman geçtikçe açtıkları bu radyo kanalı hem dinleyicilerin hem de kendilerinin hayatlarını tamamen değiştirecektir. Yapmış oldukları programın şöhreti hızla devam etmektedir fakat ikili hayatlarında herhangi bir değişiklik yapmadan devam ederler. Bu sırada her gün farklı bir kadın ile yalnızlığını bastırmakta olan Mete, Zeynep ile karşılaşır ve gerçek aşkı Zeynep'te bulmuştur ve bu aşkı tüm tutkusuyla yaşamaya başlar.
   • 105
   • IMDb 6.7
   • 935
   • 0