Türkiye
Hep Yek 1 Full HD izle
İncele
Hep Yek 1 Full HD izle
Yerli Film
Hep Yek 1 KonusuTürkiye’ nin en ünlü kabadayılarından birinin oğlu olan Cevat oldukça şehvet düşkünü bir adamdır. Camillia ise, uluslararası boyutta ün salmış bir mankendir. Cevat Camillia’ ya olan tutkulu aşkının sonucu olarak, Camilia’ yı kaçırmaya karar vermiştir.Hep Yek 1 izle.<br></br>Ancak kaçırma işlemini Cevat’ ın kendisi yapmayacaktır. Onun adına Camilia’ yı Ziya Baba kaçırmayı üstlenmiştir. Camilia, Ziya Baba tarafından kaçırılır. Ancak kaçırılan ünlü manken Cavat’ a Ziya Baba tarafından götürülmez. Şahin’ e teslim edilir. Şahin bir paket içerisinde almış olduğu ünlü mankenin, bu paketin içinde olduğunu bilmeden yola çıkar. Yolda Gürkan ve Altan olan ikili ile yolu kesişir. Gürkan ve Altan oldukça belalı ve işleri rast gitmeyen ikilidir. Bu ikili yüzünden Şahin, Cevat’ a teslim etmesi gereken paketi yani Camilia’ yı kaybeder.Kaybettiği paket yüzünden önündeki 48 saat Şahin için zor zamanlar olacaktır. Yerli Türk filmi olan Hep Yek 1 filmi; Şubat 2016 tarihinde vizyona girmiştir. Oldukça sevilen ve yerli komedi türünde, ünlü oyuncuların buluşturulduğu filmin devam filmleri de gelmiştir.<br></br>Hep Yek 1 Oyuncu Kadrosu<br></br>Camilla: Denise Capezza tarafından canlandırılmıştır. Cevat’ ın aşık olduğu mankendir.<br></br>Cevat: Gürkan Uygun tarafından hayat geçirilmiş bir karakterdir. Mafya babasının oğlunu canlandırmaktadır.<br></br>Altan: Gürkan’ ın en yakı arkadaşıdır.<br></br>Gürkan:.Altan’ ın en yakın arkadaşıdır ve Altan’ la çok iyi bir ikili olmuşlardır. Ancak belayı çeker yönleri yüzünden bulunduğu her ortama bela getirmeyi başarmışlardır.<br></br>Ziya Baba: Yüksel Arıcı’ nın canlandırmış olduğu karakter mafya babası rolüdür.
 • 98
 • IMDb 4.2
 • 7
 • 0
Recep İvedik 5 Filmi Full izle
İncele
Recep İvedik 5 Filmi Full izle
Türkçe Dublaj
Recep İvedik serisinin bu bölümü milli atletlerimiz yerine olimpiyatlarda ülkemizi Recep'in temsil etmesi anlatılmıştır  Recep İvedik 5 izle  Filmin konusu milli oyuncularımızın aracını süren arkadaşı ölen Recep onun yerine bu görevi üstlenecektir. Yolda sporculara yedirdiği yiyecekler yüzünden zehirlenen bazı sporcular müsabakalara katılamayacaktır. Onlar yerine yarışma kararı alan recep oldukça komik anlar yaşayacaktır.Recep İvedik 5 İzleRecep İvedik hem güldüren hem de düşündüren oldukça başarılı bir seri, hiç kuşkusuz. Öyle ki tüm bu filmlerin aslında sosyolojik bir gerçekliği de ifade ediyor olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Fakat tüm bunları öyle komik bir biçimde yapıyor ki kimi zaman gülmekten mesajları kaçırabiliyoruz. Recep İvedik serisinin beşinci filmi bizi yine bambaşka bir maceraya çekiyor. Recep İvedik’in mahalleden bir tanıdığı olan, şoförlük yapan İsmet vefat eder. Recep İvedik taziyeye gittiğinde İsmet’in son görevini üstlenmeye karar verir. Böylece onun anısına olan saygısını sunacak ve verdiği kıymeti gösterecektir bir nevi. Yapması gereken Milli sporculardan oluşan ekibi önemli bir maç için Üsküp’e götürmektir. Yolda yaşanan birçok maceranın sonunda ekibi Üsküp’e götürmeyi başarır.Ancak burada öyle talihsizlikler olur ki Recep İvedik birden daha büyük bir sorumluluk altına girmek zorunda kalır. Ekipten sorumlu kişi artık kendisidir. Sporcuların rahatsızlanmasıyla yarışmaya bizzat katılmak durumunda dahi kalır. Tüm bu süreç oldukça komik ve maceralı geçecektir.Filmin OyuncularıRecep İvedik 5 diğer filmlerde de olduğu gibi Togan Gökbakar tarafından yönetilmiştir. Filmin senaryosunu ise Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar birlikte yazmışlardır. Filmin Başrollerini Şahan Gökbakar, Orkan Varan ve Deniz Ceylan paylaşmaktadır. Filmin yapımcılığı Çamaşırhane Film’e aittir. Recep İvedik’i canlandıran Şahan Gökbakar ise 39 yaşında İzmir doğumlu komedyen ve oyuncudur. 2015 yılında hayatını Selin Gökbakar ile birleştirmiş olan Şahan Gökbakar aynı zamanda iki çocuk babasıdır.
 • 100dk
 • IMDb 6.3
 • 2.298
 • 0
Facia Üçlü Ful HD İzle
İncele
Facia Üçlü Ful HD İzle
Türkçe Dublaj
Facia Üçlü izle, Filmin yönetmen koltuğunda Ramazan Özer oturuyor. Oyuncuların nereddeyse tamamı yaptıkları komik videolarla tanınan Sefa Kındır ve diğer arkadaşlarıdır. Filmde üç kafadar olan arkadaşlar konu edilmektedir. Kafadarlar dedelerinden kalan arsaların üzerine konmak için köye girmeye karar verirler. Köyde amacını unutan Emre köyün ağasının kızına aşık olur ve yaptıklkarı arsaların üstüne konma planları tamamıyla suya düşer şu andan itibaren tek amaçları Emrenin gönül koyduğu kızla Emreyi birlikte yapabilmektir.Facia Üçlü Film KonusuFacia Üçlü oldukça komik ve eğlenceli bir dostluk filmi olarak karşımıza çıkıyor. Film birbirinden çılgın üç arkadaşın renkli maceralarını konu ediniyor. Facia Üçlümüzün çılgın maceraları ve başlarına gelen talihsizlikler bitmek bilmiyor. Genç bir adam olan Emre’nin en büyük isteklerinden biri dedesinden kalan mirası bir önce elde etmektir. Emre talihsiz ve ilginç tesadüfler vesilesiyle tanıştığı ve en nihayetinde can dostu haline geldiği, hayatı birlikte göğüslediği iki arkadaşı ile birlikte dedesinden kalan miras için yola koyulur. Üç arkadaşın planı türlü oyunlarla mirasın üzerine konmaktır. Fakat Emre’nin muhtarın kızına beklenmedik bir şekilde aşık olması tüm planı alt üst eder. Köye geliş amacını tamamen unutan Emre’nin artık yeni bir hedefi vardır; arkadaşlarının da yardımıyla ne yapıp edip bu kızın gönlünü çalacaktır.Ancak bu hiç de öyle kolay olmaz. Kızı kazanmaya çalışırken kendilerini türlü belalar ve maceralar içinde bulurlar. Facia üçlü sürekli başına bela açar ve tüm bunlar komik bir biçimde kendini tekrarlayıp durur.Filmin OyuncularıFilmin başrolleri Sefa Kındır, Mami Emen ve Emre Gül olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ramazan Özer oturuyor. Safa Kındır ! Ağustos 1993 yılı Osmaniye doğumlu youtuber ve oyuncu. Kendisi instagram ve youtube üzerinden paylaştığı videolarla tanındı. Mami Emen de tıpkı Sefa Kındır gibi ünlü bir sosyal medya fenomeni.
 • 105 dk
 • IMDb 5.0
 • 4.304
 • 0
Çakallarla Dans 5 Tek Parça HD izle
İncele
Çakallarla Dans 5 Tek Parça HD izle
Yerli Film
Çakallarla Dans 5 izle, koşulu tahliye ile salınan çakallar grubunun yasağı delip atıldıkları maceraları mevzu ediyor. Hakim karşısına geride bıraktığımız çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye gerçekleşir. Fakat bu vaziyet ekip için hiç de basit değildir. Bu sırada Kayınço Gökhan’ın yaşamı aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan, seneler evvel yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla, varlıklı ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan daha bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan’ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan Sinan’la Leyla’yı ayırmaya hüküm verir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan çakallar grubundan takviye ister. Yasağı delip bir araya gelen ekip Kayınço’nun kızını kurtarmak için keyifli bir maceraya atılır. 2010 yapımı Çakallarla Dans’ın beşinci devam halkası olan filmin yönetmen koltuğunda bir sefer daha Murat Şeker oturuyor.Çakallarla Dans 5 İzleÇakallarla Dans hepimizin bildiği, oldukça eğlenerek izlediğimiz başarılı komedi serilerinden biri. Çakallarla Dans 5, serinin devamı olarak oldukça iyi iş çıkarıyor. Konudan kısaca bahsedecek olursak; Çakallarla Dans 5 şartlı tahliye ile salınan çakallar grubunun yasakları çiğneyerek atıldıkları maceraları ve bu süreçte yaşanan olayları konu ediniyor. Çakallar grubu hakim karşısından tek bir şartla tahliye olurlar, birbirlerine 100 metre uzak kalmaları gerekmektedir. Fakat bu durum birbiriyle sıkı bağları olan ekip için hiç de kolay olmaz.Bu süreçte Kayınço Gökhan hayatını tamamen sarsan ve değiştiren bir haber alır. Gökhan yıllar önce yaşamış olduğu tek gecelik bir ilişkiden çocuk sahibi olduğunu öğrenir. Kızı Leyla şimdilerde zengin, züppe biri olan Sinan ile birliktedir. Gökhan henüz kızı olması fikrine alışamamışken olası bir damat adayı fikrini hiç kaldıramaz. Üstelik çocuktan hiç hoşlanmamıştır. Kızının böyle bir adamla birlikte olmasını kaldıramayan Gökhan Sinan ve Leyla’yı ayırma kararı alır. Bunu yapmak için elbette çakallardan yardım alacaktır. Yasağı çiğneyip yeniden bir araya gelen çakallar ekibinin amacı Kayınço’nun kızını sevgilisinden ayırmaktır. Bunu yapmak için birbirinden komik maceralara atılırlar.Filmin Oyuncuları46 yaşındaki Şevket Çoruh filmde Kayınço karakterini canlandırmıştır. Şevket Çoruh İstanbul doğumludur ve iki çocuk babasıdır. 16 Ekim 1979, Balıkesir doğumlu olan İlker Ayrık ise filmde Muhasebeci Servet olarak karşımıza çıkmaktadır. Köfte Necmi ise 22 Aralık 1979, Sakarya doğumlu Timur Acar tarafından canlandırılmıştır.
 • 103
 • 1.743
 • 0
Aslı Gibidir Yerli Film izle
İncele
Aslı Gibidir Yerli Film izle
Türkçe Dublaj
Oyuncu olmak isteyen aslı üniversitede konservatuar bölümünü yazacak ve orada çok samimi dostluklar edinecektir Aslı Gibidir izle. Aslı oldukça genç bir kızdır ve oyuncu olma hayali vardır. Fakat ailesi onu bu konuda eleştirir ve başka bir meslek edinmesini ister. Ailesinden aradığı desteği bulamayan aslı 2. üniversitesi olarak özel bir üniversitede konservatuar bölümü kazanır ve orada Dublörler klubü isimli ufak bir gruba dahil olacaktır.Aslı Gibidir İzleAslı Gibidir sizi kesinlikle kahkahalara boğacak, neşe dolu ve rengarenk bir hikaye. Film esas olarak oyuncu olmayı hayal eden genç bir kadının başına gelen olayları anlatıyor. Aslı aslında yıllar boyunca oyuncu olmak istemiştir. Ancak ailesine oldukça bağlı bir genç kızdır ve onların isteğini ön plana koyarak ilk üniversitesinin ailesinin isteklerine göre belirler. Fakat hayallerinden asla vazgeçmez ve bir kez daha sınava hazırlanıp ikinci üniversite olarak özel bir konservatuvarda oyunculuk bölümüne başlar. Ancak Aslı’nın bu başarısı ailesi tarafından çok hoş karşılanmaz. Ailesi kızlarının oyuncu olmasına karşı oldukları için onu desteklemeyeceklerini açık bir biçimde ifade eder. Fakat Aslı oyunculuğa tutkuyla bağlıdır ve ne olursa olsun yolundan dönmemekte kararlıdır.Konservatuvarda okumak için ne yapacağını düşünürken kendisi çılgın bir dünyanın içinde bulur. Dublörler Kulübüne adımını atan Aslı burada bir yandan para kazanmakta bir yandan da yeteneğini sergilemekte ve yeni şeyler tecrübe etmektedir. Dublörler Kulübü Aslı için adeta ikinci bir yuva olur. Aşk kapıyı çaldığında ise her şey bambaşka bir şekilde ilerlemeye başlar.Filmin OyuncularıFilmin yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu üstlenmiştir. Baş rolü oynayan Aslı İnandık ise birbirinden renkli karakterlere bürünmüş, filmde oldukça başarılı bir performans sergilemiştir. Aslı İnandık sosyal medya hesaplarında paylaştığı komik videolarla fenomen haline gelmiş oldukça popüler biridir. 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş, Ankara Üniversitesi DTCF’de ise Oyunculuk Bölümü'nde de eğitim görmüştür.
 • IMDb 5.3
 • 413
 • 0
Dönerse Senindir Full izle
İncele
Dönerse Senindir Full izle
Türkçe Dublaj
Reklam fotoğrafçılığı yaparak hayatını kazanan bir adamın sevgilisi tarafından terkedildikten sonra başından geçenleri anlatan Dönerse senindir izle Film sevgilisi tarafından terkedilen Ahmet'in bu durum karşısında depresyona girip o meyhane senin bu meyhane benim gezmesini anlatıyor. Gene gittiği bir barda tanıştığı bayanla sevgisilini geri kazanma planları yapan Ahmet'in başına çok komik olaylar gelecek.Dönerse Senindir KonusuDönerse Senindir keyif dolu, karmaşık ve güzel bir aşk hikayesini anlatıyor. Mehmet uzun zamandır birlikte olduğu Selin’e deliler gibi aşıktır. Selin ise şarkıcı olma hayali kuran, sürekli demolar hazırlayıp yapım şirketlerine göndererek geri dönüşler bekleyen tutkulu bir kadındır. Mehmet tüm bu süreçte Selin’e her daim destek olur. En nihayetinde Selin’in hayalleri gerçek olur ve bir yapım şirketi Selin ile anlaşma yapar. Selin hızla ünlenmeye başlar bu süreçte Mehmet ona her ne kadar destek olmuş olsa da bir şekilde ayrılırlar. Ancak Mehmet ayrılığı kabul etmek istemez ve Selin’i geri kazanmak için bir şeyler yapmaya karar verir.Mehmet arkadaşı Defne’nin de yardımıyla Selin’i geri kazanmak için planlar yapmaya başlar. Fakat Selin’in yeni bir sevgilisi olması ve etrafındaki insanlar işleri biraz zorlaştırır. Mehmet Defne ile birlikte Selin’i geri kazanmak için komik ve zorlu yollarda yürümeye başlar. Ancak bu süreç beklenmedik şeylerle dolu olacaktır.Filmin OyuncularıFilmde Murat Boz Yasemin Allen ve İrem Sak başrolleri paylaşmaktadır. Murat Boz 7 Mart 1980 yılında Zonguldak Ereğli’de dünyaya gelmiş oldukça başarılı bir şarkıcı ve oyuncudur. Filmde Mehmet karakterini canlandırmaktadır. Yasemin Allen ise Selin karakterine can vermektedir. 10 Temmuz 1989'da Londra’da İngiliz-Türk vatandaşı olarak dünyaya gelmiştir. İrem Sak ise Mehmet’in yakın arkadaşı Defne’yi oynamaktadır, İrem Sak 9 Şubat 1986, Sivas doğumlu bir sanatçıdır.
 • 109dk
 • IMDb 5.1
 • 1.589
 • 0
Öldür Beni Sevgilim Tek Parça izle
İncele
Öldür Beni Sevgilim Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Murat Boz ve Seda Bakan gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Öldür beni sevgilim izle  Film birbirlerini oldukça severek evlenen bir çiftin evlendikten sonra aralarının epey bozulmuştur. Demet ve Okan'ın birlikte aldıkları piyango biletine büyük ikramiye vurur bu onların kötü giden ilişkilerini düzeltecekmidir. Yoksa daha mı kötü bir hale sürükleyecektir.Öldür Beni Sevgilim İzleÖldür Beni Sevgilim alışılmışın dışında oldukça sıra dışı ve eğlenceli bir hikâyeyi konu alıyor. Okan ile Demet, yaklaşık beş yıldır evli olan bir çifttir. Fakat birlikte geçirdikleri uzun zamana rağmen ilişkileri pekte iyi gitmemektedir. İkili aslında büyük bir aşkla birbirine tutulmuş, büyük bir heyecanla ilişkilerine devam etmiş ve evlilikle mutlu sona ulaşmıştır. Ancak hayatları sıradanlaşmaya başladıkça ikilinin heyecanı ve tutkusu ölmeye başlamıştır. Beş yılın ardından ikili birbirinden bıkmış haldedir. Öyle ki içten içe birbirlerine sinir olmaya başlamışlardır.Evlilik yıl dönümlerinde yaşadıkları büyük bir yanlış anlaşılma her şeye tuz biber olur. Bu olaydan sonra ikili birbirini öldürmeye karar verir. Bunun için uygun yollar arayan çift, kendilerini oldukça komik ve tehlikeli durumlar içerisinde bulurlar ve bir şeyler değişmeye başlar. Öldür Beni Sevgilim alışılmadık konusuyla, oldukça keyifli ve eğlenceli bir yapım.Filmin OyuncularıFilmin yönetmenliğini Şenol Sönmez yapmıştır. Filmde Okan karakterini canlandıran Murat Boz 7 Mart 1980’de Zonguldak Ereğli’de doğmuştur. Aslen şarkıcı olarak bilinen Murat Boz 2014’ten itibaren oyunculuk kariyerine daha çok odaklanmaya başlamıştır. Eliz Sakuçoğlu ile yaptığı, 4 yıl süren evliliği ardından tekrar evlenmemiştir. Demet karakterine can veren Seda Bakan ise 10 Ekim 1985 yılında Gebze’de dünyaya gelmiştir. Seda Bakan 2014 yılında Ali Erel ile evlenmiş ve halen de evli bir çocuk annesi, başarılı bir oyuncudur.
 • 104dk
 • IMDb 4.7
 • 5.186
 • 1
7. Koğuştaki Mucize Tek Parça Full HD izle
İncele
7. Koğuştaki Mucize Tek Parça Full HD izle
Türkçe Dublaj
7. Koğuştaki Mucize Tek Parça Full HD izle filmi Dram Filmleri İzle ve İmdb 7+ Filmler İzle kategorisinde yer almaktadır. Filmi 7. koğuştaki mucize izle kore, 7.koğuştaki mucize full izle türkçe, 7. koğuştaki mucize full izle sinema çekimi, 7 koğuştaki mucize sinema çekimi, 7 ci koğuştaki mucize izle, 7 koğuştaki mucize full izle aras bulut iynemli, 7. koğuştaki mucize kore, 7. koğuştaki mucize imdb seçenekleriyle izleyebilirsiniz.7. Koğuştaki Mucize Full HD İzleFilm aşırı acıklı ve dramatik olmasına karşın hassas insanları sarsacak cinsten. Filmde Memo adlı kahramanımızın kızı ile beyin yaşı aynı olan bir engelli baba konu edilmektedir. Bir gün Memo ile küçük bir kız oyun oynarken Memo'nun ihtarları üzerine tehlikeli bir oyuna devam eden küçük kız uçurumdan aşağıya düşer. Küçük kızın babası Ülkedeki darbeci komutanların birisidir. Küçük kızın ölümü Memo'dan sorumlu tutulur ve Memo'yu mahkeme idam cezası ile yargılar. Memo'nun yakınları ve sevenleri onun adalete kavuşmasını sağlamak için ellerinden geleni yapmaya hazırdırlar.Memo ve kızının tek isteği Memo'nun özgürlüğüne kavuşup yeniden birlikte takılmalarıdır. Filmi başarılı ve ünlü yönetmen Mehmet Ada Öztekin olmak üzere ünlü oyunculardan Memo'yu Aras Bulut İynemli canlandırmkatadır. Ünlü yönetmen ve ünlü aktör gerçekten iyi çıkarmış gibiler. Daha yeni vizyona giren 7. Koğuştaki Mucize filmini izlemek için sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Güvenli Film izle Vizyon Filmlerin Kaliteli Güncel tek adresi!7. Koğuştaki Mucize Filmi İzlenme Rekorları Kırdı !!!7. koğuştaki mucize izlerken göz yaşlarınızı tutamayacağınız, yürek burkan ve aynı zaman da yansıttığı saf sevgiyle insanın içini ısıtan oldukça başarılı bir yapım. Film zihinsel manada saf olarak tabir edilebilecek, kızıyla aynı zekâ yaşına sahip sevgi dolu, sımsıcak bir babanın, Memo’nun hikayesini anlatıyor. Memo annesi ve kızıyla birlikte Ege’nin bir kasabasında yaşıyor. 1983 yılında yaşadıkları kasabada küçük bir kız ölüyor ve bu ölümün sorumlusu olarak Memo görülüyor. Ölen küçük kızın sıkı yönetim komutanının kızı olmasıysa her şeyi daha da zorlaştırıyor ve Memo masum olmasına rağmen kendini dahi savunamadan hapse atılıyor.Düştüğü koğuşta suçu öğrenildiğinde diğer mahkumlarında tepkisini çekiyor ve pek horlanmaya maruz kalıyor. Ancak mahkumlar Memo’yu tanıdıkça onun ne kadar saf ve iyi yürekli biri olduğunu, aklının tam olarak başında olmadığını ve dolayısıyla kasıtlı olarak kimseye zarar veremeyeceğini anlıyorlar. Tüm bunlar olurken Memo’nun küçük kızı Ova ise babasını kurtarmak için dışarıda mücadele veriyor. 7. Koğuştaki Mucize yürek sızlatan bir baba kız hikayesini muazzam bir şekilde anlatıyor.Filmin OyuncularıFilmin başrolü olan Memo karakterini daha önce birçok yapımda yer almış, oldukça başarılı bir oyuncu olan Aras Bulut İynemli canlandırıyor ve oldukça iyi bir iş çıkarıyor. Aras Bulut 29 yaşında ve İstanbul doğumlu genç, parlak yıldızlardan biri. Filmin küçük yıldızı Nisa Sofiya Aksongur ise Memo’nun kızı Ova’yı oldukça...
 • 130dk
 • IMDb 8.4
 • 167.123
 • 160
Enes Batur 2 Gerçek Kahraman Full HD izle
İncele
Enes Batur 2 Gerçek Kahraman Full HD izle
Yerli Film
Enes Batur 2 Gerçek Kahraman izle, filminde internet üzerinden paylaştığı videolarla popülerlik kazanan Enes Batur'un rol aldığı "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?" filminin devamı niteliğinde. İlk filmde çevresi tarafından hor görülen Enes Batur'un şöhret basamaklarını tırmanma hikayesi anlatılıyordu. Bu filmde Enes Batur, ''Adalet Savaşçıları'' adında bir organizasyona katılarak kahramanlığa giden bir yolculuğa çıkıyor. Enes Batur: gerçek Kahraman, Youtube hesabında paylaştığı keyifli ve gülünç videolarla popülerleşen Enes Batur'un rol aldığı "Enes Batur Hayal mi gerçek mi?" filminin devam halkası.İlk filmde içerisine kapanık, etrafı doğrulusunda dışlanan tek çocuk olan Enes Batur'un hayallerinin peşinden koşma öyküsü anlatılmıştı. Bu filmde ise Enes Batur'u Adalet Savaşçıları'na katılmış ve nihayetinde da tek kahramana dönüşen genç olarak izleyeceğiz. Komedi türündeki filmin yapımcılığını TME Films ve Eren Basın üstleniyor.Enes Batur yine muhteşem bir film çıkarmış diyeceğiniz güzel bir yapıt. İlki'nden daha da komik olan bu film izleyicilerine muhteşem sürprizler hazırlamaktadır.Umarız büyük keyif duyarak izlersiniz.Enes Batur Gerçek KahramanEnes Batur çektiği youtube videoları ve filmleri sayesinde artık hemen hemen hepimizin adını bildiği biri. Birbirinden değişik “challegeleri” ve yer yer diğer youtuberlar ile olan çekişmeleriyle, Enes Batur oldukça ünlü biri ve ismi her yerde. En son çıkardığı filmlerle daha da popüler hale geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Enes Batur: Gerçek Kahraman filmi ise “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” filminin bir devamı olarak karşımıza çıkıyor. Filmin oldukça hareketli, eğlenceli ve zengin kadrosuyla dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. Enes Batur ilk filmde çok fazla sosyal olmayan, çevresi tarafından dışlanan bir çocuk olarak karşımıza çıkmıştı ve aslında onun hayallerinin peşinden koşma hikayesini izlemiştik. Bu filmde ise Enes Batur’u artık daha kendini bulmuş bir genç olarak görüyoruz. Filmde Enes Batur’un Adalet Savaşçıları’na katılışının ve en nihayetinde gerçek bir kahramana dönüşümünün hikayesini izliyoruz.Filmin oyuncuları22 yaşında olan Enes Batur Antalya’da doğmuş genç ve girişimci biri. Enes Batur özellikle çocukların sevgilisi haline gelmiş bir youtuber. Öyle ki bütün çocukların dilinde ve artık ebeveynler tarafından da tanınıyor. Filmde de Ömer’i canlandıran Ömer Başdoğan sosyal medyada özellikle “nalet bebe” tiplemesiyle tanınıyor. Ömer Başdoğan 33 yaşında ve Ankara doğumlu. Filmde Master olarak karşımıza çıkan Altan Erekli ise 65 yaşında kıymetli bir tiyatro oyuncusu. Işıl karakterine can veren Damla Aslanalp ise Almanya doğumlu ve 30 yaşında.
 • 99dk
 • IMDb 5.3
 • 15.060
 • 517
Şansımı Seveyim Tek Parça Full HD izle
İncele
Şansımı Seveyim Tek Parça Full HD izle
Yerli Film
Şansımı Seveyim Tek Parça Full HD izle filmi Komedi Filmleri İzle ve Aile Filmleri İzle kategorisinde yer alan bir yerli komedi filmidir. Filmin konusu şu şekilde; Sebahattin adında hayatı boyunca tamamen uğursuzluk ve şansızlıklarla beraber yaşamış bir insanın hayatından sizlere kesitler sunan bu film, sizlere hem eğlenceyi hem de romantik bir aşk kapısını aralıyor. Sebahattin gördüğü bir kıza aşık olduktan sonra bütün hayatını değiştirme kararı alıyor ve bunun için önceden ahını aldığı ve bugünleri yaşama sebepleri olan insanları bulup helallik almak için çabalıyor. Tabi ki bunları yaparken de asla filmden komedi eksik olmuyor ve her dakikasında sizleri güldürmeye hız kesmeden devam ediyor, bu yüzden kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğimiz bir film, çünkü bir komedi filminde aradığınız her şeyi bu filmde en güzel, eğlenceli şekilde bulacaksınız. Güvenli film izle keyifli seyirler diler.Şansımı Seveyim İzleHayatta bir çoğumuz zaman zaman ne kadar şanssız olduğumuzdan yakınmışızdır. İşte bu film tam da bu yakınmayla ilgili. Sebahattin başına sürekli talihsiz olaylar gelen ve bu yüzden de çevresi tarafından şansızlığıyla tanınmış biridir. Yaşadığı bir yığın şanssızlık sonucunda büyüdüğü mahalleye geri dönme kararı alır. Fakat Sebahattin’in mahalleye dönmesi mahalleliyi oldukça endişelendirir. Çünkü mahalleli Sebahattin yüzünden başlarına pek çok işin açılacağına neredeyse emindir.Ancak Sebahattin mahallede Yaprak’la tanıştıktan sonra şansının döndüğüne inanır. Birden her şeye daha olumlu bakmaya başlar. Fakat ufak bir sorun vardır. Yaprak Durmuş’un kız kardeşidir ve Sebahattin yıllar önce Durmuş’un ahını almıştır. Bu nedenle Yaprak Sebahattin’i kabul etmek için ona tek bir şart sunar. Sebahattin kendisini Durmuş’ affettirmelidir. Sebahattin Yaprak’ı hayatında bir dönüm noktası olarak gördüğünden Durmuş’a kendini affettirmek için elinden ne gelirse yapmaya hazırdır. Bunun için yakın arkadaşı İzzet ile plan kurmaya başlar. Sebahattin ne yapıp edip kaderini değiştirecektir.Filmin OyuncularıFilmin senaryosunu Ferhat Ergül kaleme almış, yönetmenliğini iste Ender Mıhlar Üstlenmiştir. Cem Gelinoğlu filmde şanssızlıklarıyla ünlü Sebahattin’i canlandırmaktadır. 1983 yılında Düzce’de dünyaya gelen Cem Gelinoğlu senaristlik ve oyunculuk yapmaktadır. 1979 yılında İstanbul'da dünyaya gelen oyuncu Gökhan Kıraç ise filmde Sebahattin’in yakın arkadaşı İzzet olarak karşımıza çıkmıştır. Başarılı bir tiyatrocu olan Zerrin Sümer ise Meryem karakterine can vermektedir. Zerrin Sümer 1945 yılında İzmir Bergama’da doğmuştur.
 • N/A
 • IMDb N/A
 • 2.658
 • 1
Recep İvedik 6 Full İzle
İncele
Recep İvedik 6 Full İzle
Yerli Film
Recep İvedik 6 izle, hepimizi kahkahalara boğan Komedi Filmleri İzle ve Yerli Filmler İzle kategorisinde Recep İvedik serisinin şimdilik sonuncusu olan bu komedi filmi önceki serilerin devamı niteliğini taşıyor.Recep İvedik 6 Tek Parça İzleRecep İvedik 6, Çamaşırhane Film imzalı, ünlü yönetmen Togan Gökbakar'ın yönettiği ve senaryosunu ünlü oyuncu Şahan Gökbakar ile birlikte kaleme aldığı, başrollerinde ise Şahan Gökbakar ve Nurullah Çelebi gibi efsane isimlerin yer aldığı Türk komedi filmi. Recep İvedik film serisinin 6. filmidir.Recep İvedik 6 Sansürsüz İzleTürkiye'nin Bursa-Karacabey’in Longoz Ormanları’nda çekilen recep ivedik 6 filmi için 100 bin TL harcayarak orman bölgesine bungalov evler yaptıran ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6 İzle filmin konusuyla ilgili ser verdi sır vermedi. Recep İvedik 6 izle filminin Afrika macerasını anlatacak olan komedi filmde, Afrika ortamını yaratmak için ormanda çeşitli değişiklikler yaparak büyük bir masraf yaptı. Sosyal medya fenomeni ve YouTuber olan Çorumlu Amir, Recep İvedik 6’da kendisine bir rol edinerek filme renk katmıştır. Guvenlifilmizle.com ekibinin araştırmaları ve gözlemlerine göre Çorumlu Amir bir ay önce olan oyuncu seçmelerine katılmış. Şu anda çekimleri bitmiş olan filmde, YouTuber olan Çorumlu Amir’le birlikte yavaş yavaş kadrosu gün yüzüne çıkmaya başladı. Bursa’ya tabiri caizse adeta kamp kuran YouTuber fenomeni,  setten paylaştığı fotoğraf ve videolarla çekimlerin gayet eğlenceli geçtiğini vurguluyor.Recep İvedik 6 Full HD İzleYönetmen koltuğundaUsta oyuncu Şahan Gökbakar oturuyor.Recep İvedik 6  filmini  hem kendisi  oynuyor hem de  yönetiyor. Takdire şayan açıkçası. Yeni seride neler olacak aslında merak konusu fakat bizler fragmanı izleyerek bazı tahminlere göre konusunu çıkardık. Filmde Recep İvedik 6 macerasını bilinmeyen bir sebepten ötürü Afrika Kıtasında Devam ettirmek zorunda kalıyor ve film bu kıtadaki bir ülkede çekiliyor. Film 7 Kasım 2019 Tarihinde beyazperdelerde vizyona girecek. Şimdiden güvenli film izle olarak sizlere İyi seyirler dileriz.Recep İvedik 6 İzleKahkahalarla izlediğimiz bir seri olan Recep İvedik son filmiyle de güldürmeye devam ediyor. Film bu kez beklenmedik bir yolculuğu ve bu yolculuğun yarattığı muhteşem maceraları konu alıyor. Recep İvedik aldığı kuru fasulye festivali davetiyle arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak Konya’ya doğru yola çıkıyor. Yola çıktıkları andan itibaren türlü talihsizlikler yaşayan ikili, bir takım yanlış anlaşılmalar yüzünden en nihayetinde Konya yerine Kenya’ya geldiklerinde Türkiye’ye geri dönmenin yollarını arıyorlar fakat bu hiç de kolay olmuyor. Recep İvedik ve yakın dostu Nurullah hiç bilmedikleri bir coğrafyada kendilerini iki düşman kabile arasında buluyorlar. Her şey gittikçe karmaşık hale gelirken, tüm bunlar komik bir hayatta kalma mücadelesine dönüyor. Birbirinden çılgın olaylar peşi sıra geliyor ve Recep İvedik 6 kesinlikle çok güldürüyor.Filmin OyuncularıFilmin Togan...
 • 113 dk
 • IMDb 4.4
 • 97.927
 • 413
Dijital Esaret Filmi
İncele
Dijital Esaret Filmi
Yerli Film
Ekran Bağımlısına Dijital Esaretİnsanların yeni bağımlıklarını konu edinen izleyenlerine hayran uyandıracak bir Türk filmi sinemalara geliyor, komedi ve aksiyon sevenleri büyüleyecek nitelikte bir konuya sahip olan Dijital Esaret filmi soluksuz izlenecek bir hikaye ile karşımıza çıkıyor. Ayrılsak da Beraberiz, Çocuklar Duymasın gibi Türkiye'nin en önemli dizilerinin senaryolarını yazan Birol Güven ve yönetmeni Emre Kavuk'un yaptığı film 2019 yılında vizyona girmiştir.Digital Esaret OyuncularıDoksanlar dizisine ve Güzel Günler Göreceğiz, Ver Elini Aşk, Çetin Ceviz gibi sinema filmlerine imza atmış, hatta Güzel Günler Göreceğiz filmi ile 48. Antalya Altın Portakal Film festivalinde en iyi senaryo ödülü almış olan yönetmen Emre Kavuk son filmi ile sinemalara tekrar adını yazdırma yoluna girmiştir. Filmin oyuncuları Rasim Öztekin, Özgün Çoban, Kaan Sevi, Simay Barlas, Özlem Mahmutoğlu, Yeşim Alıç, Doğa Konakoğlu, Ufuk Meriç, Ümit Ünker, Eray Ertüren, Merve Sevin, Zümra Atalay, Birce Kirkova, Berrak Kutucuoğlu, Baran Taylan Yolalan, Burçin Serdar, Ozan Bozbora oynamıştır.Dijital Esaret Konusu (özeti)Dijital Esaret, 21 yy da en çok konuşulan konularından dijital dünyayı, o dünyanın esiri olmuş Sosyal medya fenomenleri, hackerlar, internet bağımlıları ve sanal kumarbazların internette işledikleri suçlar sebebiyle cezaevine girmişlerdir. Cezaevi bildiğimiz demir parmaklılar değil cennet gibi bir adada kampa gelmişlerdir. Dijital suçlar cezaevine giren bağımlılara en büyük ceza internet ve dijital tüm her şeyin yasaklanmasıdır. Dijital Esaret Fragman ve YorumlarıBu kamptan kurtulmaları için cezaevinde survivor'u aratmayacak bir yarışma düzenlenmiştir ve yarışmalarda başarılı olan üç kişi bu esaretten kurtulacaktır. Burada en önemli şey dijital dünyadan kurtulup hayatta daha önemli şeylerin olduğunu ve bu hayatta farklı şeylerden zevk alınabileceğimizi anlatmaktadır.
 • 90
 • IMDb 6,9
 • 224
 • 0
Adanış Kutsal Kavga Film
İncele
Adanış Kutsal Kavga Film
Yerli Film
Aksiyon Filmi Sevenlere Adanış Kutsal KavgaZor Ölüm, Taşıyıcı, Tetikçi gibi izleyenlerine hayran uyandıracak bir Türk filmi sinemalara geliyor, aksiyon sevenleri büyüleyecek nitelikte bir konuya sahip olan Adanış Kutsal Kavga filmi soluksuz izlenecek bir macera ile karşımıza çıkıyor. Türkiye'nin en yüksek bütçesine sahip olan aksiyon filmi olduğu söylenen ve yönetmeni Emir Khalilzadeh'in yaptığı film, 20 mart 2020'de vizyona girecek.Adanış Kutsal Dava KonusuHadise, Mustafa Ceceli, Kolpa, Müslüm Gürses gibi birçok sanatçının kliplerine imza atmış, Çılgın Kamp, Müthiş Bir Film, Adam Mısın, Eski Sevgili adlı sinema filmlerini çevirmiş İranlı Yetenekli Yönetmen ve Senarist Emir Khalilzadeh son filmi ile sinemalara tekrar adını yazdırma yolunda. Filmin oyuncuları İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Nevzat Yılmaz, Aslıhan Karalar, Turgay Tanülkü oynamıştır.Adanış Kutsal Dava Özeti - Kemal KutanFatih Sultan Mehmet Han, İstanbul’un fethi sırasında Tabut-u Sekine’nin yerini gösteren haritanın yarısını ele geçirir. Sultan komutanlarından Seyyid Davud Paşa’ya bir fermanla haritanın korunmasını ve saklanmasını ister, bunun için Davut Paşa ve kendinden sonra haritayı koruyup saklama görevini devralan kişilere adanmış denilmektedir. Adanmışlar gerekli eğitimleri almış önemseyen ve buna göre bir savaşçı olarak yetişmiş kimselerden seçilir. Julius ailesi haritanın diğer yarısına sahiptir ve Tabut-u Sekine’yi aramaktan asla vazgeçmiyor. Asırlardır bu arayışta da her türlü zorluğa katlanmaktadır. Haritayı diğer yarısını ele geçirmek için tüm yolları ve güçlerini kullanarak, Adanmış’ı aramaya çıkmışlardır.Adanış Kutsal Dava Oyuncuları545 yıldır Adanmışlara ait bu zorlu görev de harita'nın Julius ailesi haritayı ele geçirme amacına bir türlü ulaşamamıştır. En son Adanmış olan İlhan abisi uğruna kendini bir çatışmanın ortasında buldu, elindeki haritayla uzaklaşırken abisi patlamanın ortasında kalmıştır. Bundan sonra Julius Ailesi'nin hedefi İlhan olmuştur. Son Adanmış bu yüzünden tüm sevdiklerini kaybetmek üzeredir ve haritayı alıp kaçacağına savaşmayı kabul eder. Hem sevdiklerini hem de haritayı korumak için saldırıya geçer.
 • 89
 • IMDb 6,9
 • 240
 • 0
El-Deccur
İncele
El-Deccur
Yerli Film
Korku Filmi Severler için Yeni Bir Soluk: El-Deccur6 Mart 2020 tarihinden itibaren korku severlerin beğenisine sunulmak üzere yeni bir film geri sayıma başladı. Oyuncuları arasında Fatih Kınacı, Aybars Mengi ve İsmail Ülgey gibi isimlerin yer aldığı film, genç oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Yönetmenliğini Gökhan Arı’nın üstlendiği Türk yapımı kurgu, 1 saat 13 dakika süresince izleyicileri kendi aksiyon dolu atmosferinin içine çekmeyi vaat ediyor.Özetle içeriğine değinecek olursak, film arkeoloji öğrencilerinin sıra dışı deneyimlerini konu alıyor. Başlarında bulunan hocaları ile beraber kazı alanına gelen öğrenciler, ilk başta oldukça keyifli bir şekilde işe girişirler. Ancak içlerinden birinin gizemli bir objeyi gün ışığına çıkarmasının ardından işler beklenmedik bir hal alır. Akşam karanlığının da üstlerine çökmesiyle gerginlik üst seviyeye ulaşır ve herkes panik içinde bir kurtuluş yolu bulma çabasına girişir.Bilinmeze Karşı Duyulan HeyecanAslında hepimizin bilmediklerine karşı bir önyargısı, içinde tanımlayamadığı tuhaf bir his vardır. Bu bilinmezliği mantığının diliyle ifade etmek ister. Çünkü ifade edemezse hayal gücü onu inanmak istemeyeceği kimi zaman ürkütücü kimi zaman yıldırıcı düşüncelerle etkisi altına alabilir. Korkularıyla yüzleşmek belki de bir insanın girişebileceği en zor ve en sıkıntılı sınavlardan birisidir.El-Deccur, bu açıdan bakıldığında insan içindeki gizemli yanların dışa yansımasını temsil ediyor diyebiliriz. Grup halinde hareket edilse bile bireysel yaşanan korku ve heyecan, insanın tüm dünyasını derinden sarsabiliyor. Peki, kurtulmanın tek yolunun gün ışığına ulaşmak olduğu bir senaryoda kahramanlarımız nasıl bir tavır sergileyecek dersiniz? Onlarla birlikte bu deneyime ortak olmanız için sizi bu heyecana davet ediyor ve iyi seyirler diliyoruz.
 • 96
 • IMDb 9,6
 • 205
 • 0
Seni Bulacam Oğlum!
İncele
Seni Bulacam Oğlum!
Yerli Film
 Seni Bulacam Oğlum! Filmi HakkındaTürk sineması son yıllarda ciddi anlamda atağa kalktı ve birbiri ardına yayınlanan hemen her hafta en az bir filmin vizyona girdiği günlerden geçiyoruz. İşte o filmden bir tanesi de  Seni Bulacam Oğlum!. Filmin vizyona giriş tarihi için az bir zaman kaldı ve 20 Mart 2020 tarihinde Türkiye genelinde vizyona girecek. Filmin türü adından da anlaşılabileceği üzere komedi. Yapımcısı olan firma Can Film olurken filmin dağıtımını ise TME yani The Moments Entertainment yapıyor. Filmin süresi ise 90 dakika. Yani sıkmadan gülerek izlenebilecek bir yapım var karşımızda.Filmin Konusu Oyuncuları Seni Bulacam Oğlum! Filminin cast yapısından da biraz bahsetmek gerekirse yönetmen koltuğunda oturan isim Gökhan Yıkılkan. Başrollerden bir tanesinde yine kendisi oynuyor. Bunun dışında filmin diğer oyuncuları ise şunlar: Ali Sürmeli, Ali Erkazan, Gürkan Uygun ve kadın oyuncu olarak başrolde Fulden Akyürek var. Görüldüğü gibi hepsi birbirinden ünlü olan isimler. Filmin konusu hakkında şu ana dek verilen bir bilgi yok. Lakin yönetmenin TRT için yaptığı çalışmalara baktığımızda halkın içinden geçen günlük olağan bir insanın başından geçenleri konu eder bir tarzda film olması bekleniyor. Yapılan haksızlığa dur demeye çalışan ve mücadele eden bir insanın maceraları ve bu sırada başına gelecek olan aşk ve komik sıra dışı olaylara dayanan bir film Türk sinema severleri bekliyor gibi görünüyor.
 • 90
 • IMDb 6,9
 • 318
 • 0
Zebun izle
İncele
Zebun izle
Yerli Film
Yerli Korku Filmi: ZebunHakan Akgün, Sema Şimşek, Murat Ercanlı ve Almina Kahraman’ın başrollerinde olduğu Zebun korku filmidir. Kenan çok başarılı bir iş adamıdır. Eşi ve kızı ile mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak mutlulukları çok uzun sürmeyecek. Kenan bir gün iş gezisine gider ve evine döner. Her şey de eve dönmesi ile başlar. Kenan’a ne olmaktadır?Kenan etrafında yaşanan tuhaf olaylar görmektedir. İlk başta anlam vermez. Yorgunluk ve strese bağlar. Ancak bu şeyleri görmeye devam eder. Halisülasyonlar peşini bırakmamaktadır. Her şey kontrolden çıkmak üzeredir. Yaşadıklarını arkadaşı Burak ile paylaşır. Yakın arkadaş oldukları için Kenan’a bir psikoloğa gitmesini söyler. Konuşmalarından sonra psikoloğa giden Kenan halüsinasyonlardan kurtaracak mıdır?Kenan Eski Günlerine Dönebilecek Mi?Kenan psikoloğa gitmektedir. Ancak bir türlü kendini iyi hissetmemektedir ve durum işin içinden çıkılmaz bir hale gelmiştir. Daha sonra hocaya giden Kenan’ın sorununa çözüm olmamıştır. Her şey geri dönülemez bir hal almıştır ve eski günlere dönmekte artık imkansızdır. Kenan bu durumdan kurtulabilecek midir? Kurtulmasının tek yolu ise gerçekler ile yüzleşmektir.Kenan’ın gerçekler ile yüzleşince halüsinasyonlardan kurtulmuş olacak mı? Kabusları son bulacak mı? Kenan ailesi ile yaşadığı mutlu günlerine dönebilecek mi? Bütün soruların cevabı ise 27 Mart 2020’ de vizyona girecek olan Zebun’ dadır. Efektler ve özel çelim yöntemleri kullanılan filmde yönetmen koltuğunda Mesut Erbaş ve Hakan Yusufoğulları oturmaktadır.
 • 89
 • IMDb 5,9
 • 205
 • 0
Malazgirt 1071 Bizans’ın Kıyameti
İncele
Malazgirt 1071 Bizans’ın Kıyameti
Yerli Film
Malazgirt 1071 - Bizans'ın Kıyameti FilmiTarihi konulu filmler, Türk sinemaseverler tarafından ilgiyle izlenmektedir. Her sene farklı konularda yapılan tarihi filmler, yüksek gişe sayılarına ulaşmaktadır. 2020 yılının önemli tarihi filmleri arasında yer alan Malazgirt 1071 - Bizans'ın Kıyameti, Mart ayında vizyona girecek filmler arasında bulunmaktadır.2506 şirketi tarafından yapılacak olan filmin çekimlerine 2019 yılında başlanmıştır. Ünlü oyuncuların ve yönetmenlerin görev yaptığı filmde çeşitli türler işlenmiştir. Tarih, aksiyon ve savaş türlerinde yapılan filmde, Türk tarihi için önemli olan Malazgirt Savaşı anlatılmıştır.1071 yılında yaşanan Malazgirt Savaşı, Türkler için oldukça önemlidir. Bu olayın önemini anlatmak için geçmişten beri farklı etkinlikler yapılmaktadır. Tarih filmleri de Malazgirt Savaşı’nda yaşananları ve savaşın önemini anlatmak için önemli öğeler arasında yer almaktadır. Bu amaçla yapılan Malazgirt 1071 - Bizans'ın Kıyameti, içerdiği tarihi öğelerle oldukça dikkat çekicidir. Tarih severlerin merakla beklediği filmler arasında yer almaktadır. Filmin Mart ayında vizyona gireceğini öğrenen sinemaseverler, meraklı bir bekleyiş içindedir. Malazgirt 1071 - Bizans'ın Kıyameti OyuncularıYönetmenliğini Bilal Kalyoncu’nun üstlendiği Malazgirt 1071 - Bizans'ın Kıyameti filminin başrollerinde ünlü isimler görev yapmaktadır. Özgür Bakar ve Bilal Kalyoncu ortak yönetmenliğinde oluşturulan filmde; Cengiz Coşkun, Caner Kurtaran, Haluk Piyes ve Vildan Atasever gibi oyuncular görev yapmaktadır. Filmi merak eden izleyiciler, filmin ne zaman beyaz perdede yayınlanacağı konusunda araştırmalar yapmaktadır. Film yönetimi tarafından yapılan açıklama ile filmin 13 Mart 2020 tarihinde vizyona gireceği belirtilmiştir.
 • 89
 • IMDb 9,9
 • 349
 • 0
Tam Kafadan – Karavana
İncele
Tam Kafadan – Karavana
Yerli Film
Vizyona Girecek İddialı Komedi: Tam Kafadan – Karavana27 Mart 2020’ de vizyona girecek olan Tam Kafadan – Karavana Şenol Başkanın maceralarını anlatmaktadır. Şenol Başkan mali sorunlar içerisinde baş etmektedir. İnternet kafesi de kentsel dönüşüme gidince e-spor kulübü ortada kalmıştır. Bu duruma acilen bir çözüm almalıdır. Aklına gelen fikir ise herkesi alıp kampa götürmektir. Elinde parası yokken nasıl mümkün olacak?E-spor kulübünü kampa götürebilmek için mobil oyun konsepti oluşturmuştur. Birde eski bir karavan alarak mahallede top sahasının yakınlarına koymuştur. Burada bütün oyuncular antrenman yapacaklardır. Şenol Başkan, zorla antrenman yaptırmaya çalıştığı oyuncularını diğer turnuvaya kadar hazır olmalarını sağlayabilecek midir? Sorunlarda birbiri ardına gelmektedir. En büyük sorun ise karavanda elektriğin olmamasıdır.Şenol Başkan Bu Durumdan Kurtulabilecek Midir?Her şey yolunda olmadığı gibi takımda isyan etme durumuna gelmişlerdir. Çalışabilecekleri ne bir alan ne de uygun koşullar vardır. Şenol başkan adeta köşeye sıkışmış durumdadır. Hem takımı sakinleştirmeli hem de takımının dağılmaması için bir çözüm bulmalıdır. Bu durumlardan gerçekten çıkış yolunu bulabilecek mi? Bu soruların cevabı ise vizyona girdiğinde ekranda olacak.Yönetmen koltuğunda Oğuz Öztürk ve Celal Öztürk oturmaktadır. Aynı zamanda filmin senaryosunu da hazırlamışlardır. Filmin oyuncuları ise Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Burcu Karakaya, Serkan Dağlı, Melis Sabah ve Efekan Can yer almaktadır. Eğlenmek ve gülmek isteyenleri aradığı filmdir. İmkansızlıklar içinde var olmaya çalışan bir takımın komik hikayesi beyazperdeye yansıyacak.
 • 93
 • IMDb 6,9
 • 405
 • 0
x