Türkiye
Tam Kafadan – Karavana
İncele
Tam Kafadan – Karavana
Yerli Film
Vizyona Girecek İddialı Komedi: Tam Kafadan – Karavana27 Mart 2020’ de vizyona girecek olan Tam Kafadan – Karavana Şenol Başkanın maceralarını anlatmaktadır. Şenol Başkan mali sorunlar içerisinde baş etmektedir. İnternet kafesi de kentsel dönüşüme gidince e-spor kulübü ortada kalmıştır. Bu duruma acilen bir çözüm almalıdır. Aklına gelen fikir ise herkesi alıp kampa götürmektir. Elinde parası yokken nasıl mümkün olacak?E-spor kulübünü kampa götürebilmek için mobil oyun konsepti oluşturmuştur. Birde eski bir karavan alarak mahallede top sahasının yakınlarına koymuştur. Burada bütün oyuncular antrenman yapacaklardır. Şenol Başkan, zorla antrenman yaptırmaya çalıştığı oyuncularını diğer turnuvaya kadar hazır olmalarını sağlayabilecek midir? Sorunlarda birbiri ardına gelmektedir. En büyük sorun ise karavanda elektriğin olmamasıdır.Şenol Başkan Bu Durumdan Kurtulabilecek Midir?Her şey yolunda olmadığı gibi takımda isyan etme durumuna gelmişlerdir. Çalışabilecekleri ne bir alan ne de uygun koşullar vardır. Şenol başkan adeta köşeye sıkışmış durumdadır. Hem takımı sakinleştirmeli hem de takımının dağılmaması için bir çözüm bulmalıdır. Bu durumlardan gerçekten çıkış yolunu bulabilecek mi? Bu soruların cevabı ise vizyona girdiğinde ekranda olacak.Yönetmen koltuğunda Oğuz Öztürk ve Celal Öztürk oturmaktadır. Aynı zamanda filmin senaryosunu da hazırlamışlardır. Filmin oyuncuları ise Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Burcu Karakaya, Serkan Dağlı, Melis Sabah ve Efekan Can yer almaktadır. Eğlenmek ve gülmek isteyenleri aradığı filmdir. İmkansızlıklar içinde var olmaya çalışan bir takımın komik hikayesi beyazperdeye yansıyacak.
 • 93
 • IMDb 6,9
 • 23
 • 0
Dokuz Kere Leyla
İncele
Dokuz Kere Leyla
Yerli Film
Adem 9 Kere Leyla'yı Öldüremiyor Komedi filmi sevenleri büyüleyecek nitelikte bir konuya sahip olan 9 Kere Leyla filmi ile Ezel Akay klasiklerinden yeni soluksuz izlenecek bir eser ile karşımıza çıkıyor. Bir Erkek sevgilisi uğruna karısını öldürmeyi göze alan çalışma hikâyesinin anlatıldığı film izleyenleri ile bütünleştiriyor. Yönetmen Ezel Akar'ın eğlenceli komedi filmi yakında izleyicileriyle buluşmak üzere. Uzun bir aradan sonra Ezel Akay filmini izlemek ayrı ve muhteşem kadroyu bir arada izlemek ayrı bir heyecan uyandırmaktadır.9 Kere Leyla KonusuFilmin sadece yönetmeni değil harika oyuncu kadrosu bulunmaktadır. Adem rolünü yeni Emmy ödülünü alana dünyaca ünlü oyuncu Haluk Bilginer, Leyla rolünü ünlü oyuncu Demet Akbağ, Nergis rolünü genç ve güzel oyuncu Elçin Sangu üstlenmiştir. Diğer oyuncularda Fırat Tanış,Alican Yücesoy, Hakan Eke, Emre Kıvılcım ve İhsan Ceylan görev almıştır. 2020 Yerli Filmleri Geliyor işte Dokuz Leyla Filmi Leyla ile Adem'in yıllardır mutlu bir evlilikleri vardır. Çok zengin bir iş adamı olan Adem’in bir anda kalbi genç sevgilisi Nergis'e atmaya başlar ve karısı Leyla ile evliliklerinde bir çıkmaza girer. Evliliklerini bitirmeye çalışırken de çok eğlenceli anlatıyor. Filmin hikayesinde Adem boşanmayı reddeden aşırı ilgili karısı Leyla’yı öldürmeyi deniyor. 9 kere öldürme çabasına girmesine rağmen bir türlü bir türlü beceremiyor! Beklenmedik komedi sürprizlerle dolu bu hikayede Nergis'in kurmak istediği tek kişilik dünyasından başka bir hayata geçmeyi asla düşünmemektedir. Her dakikası soluksuz bir şekilde izlenecek bu komedi filmi izleyicisini akıl almaz bir hikayeye sürükleyecek niteliktedir.
 • 96
 • IMDb 9,2
 • 25
 • 0
Sabit Kanca 3: Son Soru
İncele
Sabit Kanca 3: Son Soru
Türkçe Dublaj
Sabit Kanca 3 Son SoruYapım yılı 2020 olan komedi türünde bir film olan Sabit Kanca Son Soru yakın zamanda seyircilerle buluşacak. İsmail Baki Tuncer’in hayat verdiği bir karakter olarak karşımıza çıkan Sabit Kanca bu kez üçüncü film olarak Sabit Kanca Son Soru ile vizyonda yerini almıştır.Oldukça başarılı kadrosu ile film yakında izleyicilerle buluşacak.Filmin yönetmenliğini Nuri Yıldız’ın yaptığı Senaristliğini ise Bilal Akçay’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda: İsmail Baki Tuncer, Zerrin Sümer, Fırat Sobutay, Hilmi Erdem, Alay Cihan, Metin Yıldız, Barbaros Dikmen, Durmuş Ünal, Murat Özsoy gibi birçok isim yer alıyor. 6 Mart 2020’de vizyona girmesi planlanan film Türk yapımı komedi filmidir. Başarılı oyuncu kadrosuyla birlikte keyifli bir izleme olanağı sağlayacaktır.Sabit Kanca Son Soru Film Konusu,Oyuncuları, Ne ZamanFilmin konusu Sabit Kanca’nın İstanbul’da annesi ile oturduğu mahallede geçiyor. Katılmış olduğu yarışmalarda hazır cevap olmasıyla birlikte fenomen olan Sabit Kanca hafıza kaybı yaşar ve bundan dolayı hayatını değiştirmeye karar verir. Artık yarışmalara katılmamaya yemin eder. Bir trafik kazasında tekerlekli sandalyeye mahkum olan Zeki’nin durumuna sebep olduğunu düşünür. Artık hayattaki amacı Zeki’yi iyileştirmektir.Sabit Kanca 3: Son Soru izleFakat geçmişi Sabit Kanca’nın peşini bırakmaz. Hayatındaki amacı Zeki’yi iyileştirmekken artık başka sorunlarla ilgilenmesi gerekir. Hazır cevap olan her şeyi bilen Sabit Kanca aslında bilmediği bir düşmana sahiptir. Artık sevdiklerini bu düşmandan kurtarmak için bilgisini kullanır. Sabit Kanca Son Soru filminin uyandırdığı merak ve sorular 6 Mart 2020 de gösterime girmesiyle cevap bulacaktır. Sabit Kanca 3 Son Soru Filmi 6 martda vizyonda olacak.
 • 99
 • 28
 • 0
Kuşatma Yedi Uyuyanlar Full HD izle
İncele
Kuşatma Yedi Uyuyanlar Full HD izle
Yerli Film
Kuşatma Yedi Uyuyanlar Full HD izle Filmi Güvenli Film İzle sitemizin Aksiyon Filmleri İzle kategorisinde yer almaktadır.Kuşatma Yedi Uyuyanlar Full HD izle filminin yönetmen koltuğunda Utku Uçar Otururken Başrol de ise Tanıdık simalardan ve Türkücü Ahmet Şafak yer alıyor.Kuşatma Yedi Uyuyanlar Full HD izleKuşatma Yedi Uyuyanlar Full HD  Tekpart izle filminin konusuna değinecek olursak şöyle gelişiyor;Askerlik görevi yapan kahramanımız emekli olduktan sonra normal bir şekilde hayat yaşamaya başlar. Kahramanımız(Turan) hayatını yaşamaya devam ederken  ülkesi üzerinde oynanan sinsi oyunlara  karşı seyirci kalmamaya karar verir ve harekete geçer. Turan, kendi ekibini oluşturarak ülke üzerine planlar yapan ve Ülkenin Huzurunu bozan para babaları ve baronları yok etmek için canını hiçe sayarak göreve başlar.Kuşatma Yedi Uyuyanlar Sansürsüz Tek part izleKuşatma Yedi Uyuyanlar Full HD  Tekpart izle filmini siz değerli Güvenli Film izle takipçilerinin beğenisine sunuyoruz.Kuşatma Yedi Uyuyanlar  Tekpart izle filmini sitemizden Full HD ve Tek part izle seçenekleri ile izleyebilirsiniz. guvenlifilmizle.com iyi seyirler diler.
 • 90
 • IMDb 5.0
 • 123
 • 0
Bizi Hatırla Tek Parça Full izle
İncele
Bizi Hatırla Tek Parça Full izle
Yerli Film
Bizi Hatırla Tek Parça Full izle filmi Güvenli Film İzle sitemizin Dram Filmleri İzle kategorisinde yer almaktadır.Bizi Hatırla Tek Parça Full izle  Filminin senaristliğini ve yönetmenliğini ünlü yönetmen Çağan ırmak yaparken   IMDB puanı  yüksek olan bir film.Güvenli film izle ekibi olarak sizlere öneriyoruz.Bizi Hatırla Yerli Film  izleBizi Hatırla Tek Parça Full izle filminin konusu ise şöyle işleniyor;İhmal ettiği babası hasta olduktan sonra onunla yeniden bağ kurmaya çalışan bir evladın(Kaan) hikayesini anlatıyor.Kaan İşinde başarılı ve çalışkan bir insandır.Bu başarısı içinde şuan ki konumuna gelmek için çok emek vermiş ve adeta tırnakları ile kazıyarak gelmiştir.Kaan ailesi ile beraber gayet güzel bir hayat yaşamaktadır. Kaan'ın babası ise bir sahil kasabasında yaşamaktadır.İşinden dolayı ve işkolik olmasından dolayı babasını ihmal eden Kaan babasının hastalandığını duyunca babasının yanına gitmek zorunda kalır.Bizi Hatırla Sansürsüz izleFilmin aslında Ana teması insanların çalışma şekilleri ve çalışırken en yakınımız olan  insanları bile ihmal etmemiz ve koskoca şehirlerde sosyal ilişkilerimizin zayıflaması aynı zamanda  aile bağlarının kopmasını bizlere gösteren bir yapım.Bizi Hatırla  Full  HD izlegüvenli film izle ekibi olarak dram kategorisinde olan bu Bizi Hatırla Tek Parça Full izle  filmini Yerli Filmler izle olarak öneriyoruz. guvenlifilmizle.com iyi seyirler diler.
 • 120dk
 • IMDb 7.4
 • 48
 • 0
En Uzun Gece Yerli Film Full HD izle
İncele
En Uzun Gece Yerli Film Full HD izle
Türkçe Dublaj
En Uzun Gece Yerli Film Full HD izle filmi siz güvenli film izle takipçileri için karşınızda.En Uzun Gece Yerli Film Full HD izle filmi sitemizin Aksiyon Filmleri İzle kategorisinde bulunmaktadır. Filmi sitemizde en uzun gece, en uzun gece 2019, en uzun gece izle, en uzun gece filmi, en uzun gece 2020, fırtına murat en uzun gece izle, en uzun gece film türk, en uzun gece fırtına murat, fırtına murat en uzun gece fragman, en uzun gece film 2019, en uzun gece oyuncuları, en uzun gece fırtına murat oyuncuları, en uzun gece film eda erol, en uzun gece fırtına murat full izle, en uzun gece güvenli film izle seçenekleriyle izleyebilirsiniz.En Uzun Gece Tek Parça İzleEn Uzun Gece tek parça izle filminin konusu şöyle; Ülkemizde yaşanan trajedilere ince mesajlar gönderen yapım, organ mafyası ekseninde yaşanan kedi fare oyununa odaklanıyor. Özgürlüklerini satın almak isteyen mülteciler ile onları ağına düşürmeye çalışan organ mafyaları ile mücadele eden kanun adımın adalet için verdiği mücadeleye şahitlik edeceğiz.En Uzun Gece Yerli Film Full HD izle  Filmini Full HD olarak izleyebilirsiniz.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.İyi Seyirler Dileriz.
 • IMDb 1.8
 • 91
 • 1
Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Full İzle
İncele
Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Full İzle
Türkçe Dublaj
Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Full İzle filmin Muhteşem Osmanlı Devleti'nin adaletini ve gücünü konu alan efsane bir tarih filmidir. Film Savaş Filmleri İzle ve Tarihi Filmler kategorisinde yer almaktadır. Filmin konusu şu şekilde; Günden güne artan balkan Balkanlardaki zulmü sonlandırmak ve adaleti tesis etmek için Osmanlı'nın muhteşem Padişahı Fatih Sultan Mehmet’in akıncılarının Sırbistan kralı olan Lazar’a karşı verdiği amansız ve tehlikeli mücadeleyi konu alıyor. Balkan coğrafyasındaki sonu gelmeyen zulmün önüne geçmek ve orada adaleti sonsuz olarak kalıcı kılmak için amansız bir mücadeleye girişen Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet'in birbirinden cesur ve gözü pek seçkin savaşçı birliği Akıncıların hikayesini anlatıyor.Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı 2020 HD  İzle filminde Fatih Sultan Mehmet, İstanbul’un fethinin ardından rotasını Roma’ya çevirir. Fakat bu esnada Sıbistan kralı Lazar, Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa’daki istikrarlı ilerleyişinin önüne geçmek istemektedir. Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet'e ölümüne bağlı olan Akıncılar, Osmanlı Devletine karşı Katolik dünyası ve Papa ile ittifak kuran, Balkan coğrafyasında büyük bir zulme neden olan Lazar’ın planını bozmak için, harekete geçer. Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet’in Akıncıları, hak ve adaleti sağlamak ve yaşanan zulme dur diyebilmek için zorlu bir mücadeleye girişir. Büyük maliyetlerle yapılan ve Osmanlı İmparatorluğunun muhteşem günücü kusursuz anlatan  Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Tek Part İzle filmi sizlerin karşısında. Bu muhteşem filmi güvenli film izle sitesinde tek part hd kalitesinde izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.
 • 127
 • IMDb 8.0
 • 1.475
 • 103
Sıfır Bir Sansürsüz (2019) Tek Parça İzle
İncele
Sıfır Bir Sansürsüz (2019) Tek Parça İzle
Türkçe Dublaj
Suç Filmleri İzle kategorisinde aksiyon dolu film olan Sıfır Bir Sansürsüz (2019) Tek Parça İzle, Suç merkezi olan Adana, aksiyon dolu hayatlarını hiç düşünmeden arkalarında bırakarak İzmir'e yerleşen Savaş, Cihat ve Azadın amansız ve inanılmaz hikayesini konu alıyor. Adanalı suç çetesi lideri Savaş, Cihat ve Azad ile birlikte şiddet dolu geçmişlerini arkalarında bırakmaya karar verir. Üç arkadaş hayatlarında yeni bir başlangıç yapmak için Adana’dan ayrılıp, İzmir’e yerleşir. Burada kendilerine silahlardan uzak yeni bir hayat kuran üç arkadaş, bir oto yıkamacı açar. Ancak onlar geçmişlerinden ne kadar uzak kalmak isteseler de kendilerini yeniden savaşın ortasında bulur. Melek adındaki küçük bir kız çocuğu, başına gelen onca kötü şeyin ardından Savaş ve arkadaşlarının yanına sığınınca ekip harekete geçer. Melek’e taciz eden ve annesinin organlarını alıp onu ölüme mahkum eden adamların peşine düşen Savaş, Cihat ve Azad, kendilerini dönüşü olmayan bir yolun içinde bulur. Soluksuz ve heyecan dolu filmi izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sıfır Bir Full İzle filmini güvenli film izle sitemizde sansürsüz ve tek part olarak izleyebilir ve film hakkında yorumlarınızı belirtebilirsiniz. Sıfır Bir HD Full  filmi için keyifli seyirler dileriz
 • 98
 • IMDb N/A
 • 2.746
 • 255
Gamonya: Hayaller Ülkesi Full İzle
İncele
Gamonya: Hayaller Ülkesi Full İzle
Türkçe Dublaj
Aile Filmleri İzle kategorisinde çocuklar için muhteşem bir  çocuk filmi olan Gamonya: Hayaller Ülkesi İzle, yönetmenliği Tuğçe Soysop'un üstlendiği film; daha önce hiç bilmediği bir dünyada amansız bir mücadeleye girişen küçük ve meraklı bir çocuğun hikayesini konu alıyor. Çok mutsuz ama meraklı bir çocuk olan Umut, büyükbabası Ahmet ile birlikte yaşıyor. Dedesinin yaşadığı talihsiz bir kaza yüzünden, hayal kurmayı unutmuş bir çocuk olan Umut'un hiç bilmediği bir dünya ile tanışmasına ve hayatının değişmesine sebep olur. Talihsiz kaza sonucu fantastik ve hayallerle dolu bir dünya olan Gamonya'da yaşayan umut dolu insanlarla tanışan Umut, burasının umutsuz ve üzgün çocuklara fantastik hayaller ürettiğini öğrenir. Gamonya'da yaşayan yardımsever ve hayat dolu bu insanların kendisinden yardım istemeleri ile kendisini fantastik ve sihirli bir maceranın tam da ortasında bulan Umut, bu süreçte yeniden fantastik ve macera dolu hayaller kurmayı öğrenebilecek midir? İşte bu sorunun cevabını güvenli film izle sitemizde Gamonya: Hayaller Ülkesi HD İzle filmini izleyerek öğrenebilirsiniz. Şimdiden sizlere bu macera dolu filmi soluksuz izlemeniz için keyifli seyirler dileriz.
 • 104
 • IMDb N/A
 • 1.023
 • 25
Aman Reis Duymasın Tek Parça İzle
İncele
Aman Reis Duymasın Tek Parça İzle
Türkçe Dublaj
Komedi kategorisinde yeni bir mizah ve yeni bir yaklaşım ele alan  Aman Reis Duymasın izle filmi seyirlicileri komedi tufanına sokacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı diziden yeraltı dünyasının en ünlü isimleri, eşleriyle sessiz bir yaz tatiline çıkmaya karar verirler. Deniz otobüsünden iner inmez beklenmedik olaylarla karşılaşır. Fakat inatla tatillerine devam ederler. Yönettikleri büyük dünyaların tam zıddı olan küçük bir tatil kasabasında başlarına gelmeyen kalmaz. Maceranın sonunda kendilerini kodeste bulurlar. Bu büyük mafyaların ve eşlerinin en büyük korkusu, skandalları büyük reis Hızır Çakırbeyli’nin duymasıdır. Baştan sona komedi filmi seyircilerinden tam puan alarak kendine yeni bir yer edinmiştir. Aman Reis Duymasın tek parça izle filmini Güvenli film izle farkı ile siz seyircilerimizin beğenisine sunuyoruz. Keyifli seyirler..
 • 99
 • IMDb N/A
 • 1.508
 • 14
Suç Unsuru Filmi Full HD izle
İncele
Suç Unsuru Filmi Full HD izle
Türkçe Dublaj
Olayların merkezinde Celal ile Buğra isimli iki ev arkadaşı bulunmaktadır. Karakterler, kendi hallerinde sürdürdükleri yaşamlarında, bu zamana kadar tanık olmayacakları bir durumu deneyimleyecektirler. Birbirlerini anlamak konusunda başarılı olan ikili, sinema sektöründe hayallerindeki çıkışı yakalayabilmenin hayalini kurmaktadırlar. <strong> Suç Unsuru Yerli Film İzle </strong> Celal ve Buğra’nın evlerinin, beklenmedik bir gün de polis tarafından basılmasını aktaracaktır. Emniyet teşkilatı uzun süredir bir operasyon yürütmektedir. Uykuda oldukları vakit şafak operasyonuna söz konusu olduklarını gören ikili büyük şok yaşayacaktırlar. Bugüne kadar iki karakter de karakolun önünden dahi geçmemiştir. Evlerinde kendilerini sorgulayan polisler, uzun süre arama gerçekleştirecektirler. Komiser Baran’ın kendilerine tavırları çok sert olacaktır çünkü operasyon ihbar neticesinde oluşmuştur.
 • 83dk
 • IMDb 4.8
 • 256
 • 0
Son Takla Yerli Film izle
İncele
Son Takla Yerli Film izle
Türkçe Dublaj
Hikayemizde Taklacı Cemil lakabına sahip eski futbolcunun hayat hikayesine odaklanacağız. Trabzonspor'da görev almış Cemil başarılı performansı sayesinde Beşiktaş'ın dikkatini çekmeyi başarmış ve Beşiktaş'a transfer olmuştur. İstanbul'a gelen Cemil burada karakter açısından çok büyük değişikliğe uğramıştır ve Beşiktaş forması ile eski takımı Trabzonspor'a üç gol atmıştır. Gol attıktan sonra üç takla atan Cemil bu andan itibaren Taklacı Cemil lakabını almıştır. Doğup büyüdüğü memleketi bu yüzden Cemil'e düşman olmuştur. Fakat, Cemil bu durumu hiç dert etmemiştir. Uzun yıllar sonra babasının ölümü yüzünden memleketine dönen Cemil'in yaşadığı olayları izleyeceğiz.
 • IMDb 7.0
 • 254
 • 0
Kraliçe Lear Tek Parça izle
İncele
Kraliçe Lear Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Toroslar'da yaşamakta olan bir grup köylü kadın, 2000'li zamanlarda toplanarak bit tiyatro adında bir topluluk kurmuşlardır. Bu topluluğa Arslanköy Tiyatro Ekibi ismini vermiş olan bu kadınların hayatı tamamen değişmiştir. Kendilerine yeni hedefler belirleyen kadınlar suyun bile çok zor ulaşmakta olduğu yerlere giderek Kral Lear oyununu sergilemek isterler. Bu gösterileri sergileyebilmek için yola çıkan kadınlar Kral Lear'ın dünyası ile birlikte iç içe girmişlerdir. Kraliçe Lear filminin yönetmen koltuğunda Pelin Esmer ismi yer almaktadır. Filmi sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
 • 84dk
 • IMDb 5.2
 • 577
 • 0
Gece Gelenler Filmi HD izle
İncele
Gece Gelenler Filmi HD izle
Türkçe Dublaj
15 Kasım 2019 tarihinde vizyona girmesi beklenen Gece Gelenler Full HD izle filminin yönetmen koltuğunda Fuat Yılmaz ismi yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Murat Seviş, Müge Taştan, Tahsin Dursun gibi isimlerin yer almakta olduğu film Korku kategorisine sahiptir. Bir şaman hikayesini Beyaz Perde'ye uyarlanmış olan Gece Gelenler filmini sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Filmi izledikten sonra ki değerli düşüncelerinizi bizlere yorum yaparak bildirebilirsiniz. Güvenlifilmizle tüm ziyaretçilerine iyi seyirler diler.
 • 85dk
 • IMDb 6.2
 • 316
 • 0
Hapşuu Filmi izle
İncele
Hapşuu Filmi izle
Türkçe Dublaj
Misafir olarak gittikleri Lemi Filozof'a başlarından geçen komik olayları anlatmaya başlayan ekip, bu esnada da eğlenmekten hiç geri kalmıyorlar. Hapşuu filmi okul öncesi yaş grublarına hitap etmektedir. Beyaz Perde uyarlaması olan Hapşuu filminin yönetmen koltuğunda Kenan Öztürk yer almaktadır. Animasyon kategorisine sahip olan filmin oyuncu kadrosunda ise Lemi Filozof, Batu Kerem Yüksel, Cengiz Küçükayvaz gibi isimler yer almaktadır. 8 Kasım 2019 tarihinde vizyona girmiş olan Hapşuu filmini sitemizden sorunsuz olarak izleyebilirsiniz. Değerli yorumlarınızı yorum yaparak bizimle paylaşmayı unutmayınız. İyi seyirler dileriz.
  • 160
  • 0
  Araf 3: Cinler Kitabı Full HD izle
  İncele
  Araf 3: Cinler Kitabı Full HD izle
  Türkçe Dublaj
  Genç bir kadın kardeşinin cinler tarafından ele geçirildiğini öğrenir ve onu kurtarmak için çabalamaktadır. Arda isminde ki bu genç henüz sekiz yaşındayken çok güçlü ve şeytana tapan bir cin tarafından ele geçirilmiştir. Arda'nın ablası olan Nihal, kardeşini kurtarmak için her şeyi yapar fakat hiç bir işe yaramamaktadır. Hocalara, doktorlara götüren nihal sonuç alamamaktan bıkar ve Kitabü'i Azazil isminde çok güçlü bir büyü kitabı olduğunu öğrenir. İçerisinde çok tehlikeli büyülerin yer aldığı bu kitabı ele geçirmeyi başaran Nihal, kardeşini kurtarabilmek için sevgilisi ve arkadaşlarından yardım ister. Eve toplanan 4 genç kitabın yardımı ile büyü yaparak Arda'yı kurtarmayı başarır. Fakat, bu zamana kadar ki en güçlü cinlerin serbest kalmasına sebep olurlar.
  • IMDb 0.9
  • 339
  • 0
  Kırk Yalan Full HD izle
  İncele
  Kırk Yalan Full HD izle
  Türkçe Dublaj
  20 Aralık 2019 tarihinde vizyona girmiş olan Kırk Yalan filmi Komedi kategorisinde yer almaktadır. Yönetmenliğini Hamdi Alkan isminin üstlenmekte olduğu yapımın oyuncu kadrosunda ise Oğuzhan Uğur, Timur Acar, Sinan Bengier gibi isimler yer almaktadır. Yerli Film olan Kırk Yalan filmini sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. İzledikten sonra değerli düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler dileriz.
   • 904
   • 5
   Lain Full HD izle
   İncele
   Lain Full HD izle
   Türkçe Dublaj
   Gerilim ve Korku kategorilerinde yer almakta olan Lain filmi 10 Nisan 2020 tarihinde vizyona girmiştir. Bir grup insanların gömü ararken yaşadığı sıra dışı olayları konu edinmektedir. Aynı zamanda filmde gizemli aşk hikayeleride yer almaktadır. Gerçek bir hayat hikayesinden beyaz sahneye uyarlanmış olan yapımın yönetmen koltuğunda Onur Aldoğan ismi yer almaktadır. Yalın Cengiz, Sinan Taşkan, Funda Dönmez gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer almakta olduğu filmi sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler dileriz.
    • 412
    • 0