2013
Ip Man : Son Dövüş Türkçe Dublaj izle
İncele
Ip Man : Son Dövüş Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ip Man : Son Dövüş Türkçe Dublaj izle Filmi 2013 yapımı olup Aksiyon ve Dram kategorisinde bir filmdir.Ayrıca Ip Man : Son Dövüş Türkçe Dublaj izle filmimiz Güvenli Film İzle sitemizin Aksiyon Filmleri izle ve Dram Filmleri izle kategorisinde bulunmaktadır.Ipman Son Dövüş Türkçe Altyazılı izleIp Man : Son Dövüş Türkçe Dublaj izle filminin konusuna değinecek olursa kısaca şöyle gelişiyor; II. Dünya Savaşı sırasında Hong Kong'ta, efsanevi Wing Chun dövüş ustası olan Ip Man full izle, bir kez daha dövüşmesi gerekmektedir.Ip man Son Dövüş Türkçe Dublaj izlesıradan karşılaşmalarla başlayan kungfu  dövüşleri onu, Triad çetesinin karanlık ve tehlikeli dünyasına sürükleyecektir. Yaşamı ve onuru pahasına, son bir kez daha dövüşmekten başka şansı yoktur...Şimdi hep beraber  yaşamı ve onuru için mücadele verecek olan Ip Man  Son Dövüş Türkçe Dublaj 'ın mücadelesine tanıklık edelim.Ip Man : Son Dövüş Türkçe Dublaj izle filmini Güvenli Film İzle sitemizden Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak izleyebilirsiniz. guvenlifilmizle.com İyi seyirler diler.
 • 100
 • IMDb 6.2
 • 206
 • 0
Felekten Bir Gece 3 Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Felekten Bir Gece 3 Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Felekten Bir Gece 3 Türkçe Dublaj HD izle filmi Felekten Bir Gece Türkçe Dublaj izle  ve Felekten Bir Gece 2 Türkçe Dublaj Full HD izle filminin devamı niteliğinde olup yine sizleri kahkahaya boğacak ve kendisini Komedi Filmleri İzle kategorisinde efsane filmler arasına yazdıracaktır.güvenli film izle ekibi olarak serinin bu Felekten Bir Gece 3 Türkçe Dublaj HD izle filmini de öneriyoruz.Filmin konusuna gelince şöyle gelişiyor;Bu sefer düğün yoktur. Bekarlığa veda partisi de yoktur. Ters ya da yolunda gidebilecek ne olabilir ki? Sadece muhteşem arkadaşların bir araya gelmesi yeter de artar da.Sakın bu Felekten Bir Gece 3 Türkçe Dublaj HD izle filmini izlememezlik yapmayın. Güvenli film izle ekibi olarak  filmi full HD olarak sitemizden izleyebilirsiniz.İyi seyirler ve bol yorum yapmanızı umuyoruz :)
 • 100
 • IMDb 6.1
 • 168
 • 0
Virüs Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Virüs Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Corona Virüs Türkçe Dublaj HD izle filmi hepinizin bildiği üzere  Çinde yayılmaya devam eden bir virüs çeşidi.tabi hali ile bunu film alanında yapılmışı olan Virüs Türkçe Dublaj HD izle filmi dikkatimizi çekiyor aynı zamanda 2013 yapımı bir film.İnsan ister istemez düşünüyor. Aksiyon Filmleri İzle, Dram Filmleri İzle ve Gerilim Filmleri İzle kategorisinde olan Virüs Türkçe Dublaj HD izle filminin konusu şöyle gerçekleşiyor; Bilinmeyen bir hastalık aniden baş gösteriyor ve bölgesel yıkımlara sebep oluyor. Hastalık solunum yoluyla bulaşmaktadır ve hastalığı kaptıktan 36 saat sonra ölüm gerçekleşmektedir. Salgını kontrol altına alabilmek için insanlar çaresizlik içinde mücadele ederler...Sizleri de gerecek olan Virüs Türkçe Dublaj Tek Part izle filmini güvenli film izle ekibi olarak karşınıza getiriyoruz. Film  hakkında yorum yapmayı unutmayınız. Ayrıca Buradan salgın izle filminede göz atabilirsiniz.İyi seyirler dileriz.
 • 122
 • IMDb 7
 • 976
 • 1
Dhoom 3 Türkçe Altyazılı izle
İncele
Dhoom 3 Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
Haftasonu izlemelik olan ve Aamir khan'ın  başrolde oynadığı Dhoom 3 Türkçe Altyazılı izle filmini sizler için öneriyoruz.Dhoom 3 Türkçe Altyazılı izle filminin konusuna gelince ; Çocukluğundan beri babasının büyük hint sirkinde gösterilere katılan Samar ve Sahir ikizi gösterilerde izleyicileri büyük ölçüde etkileyip, sirkin daha çok kazanmasına olanak sağlamışlardır. Büyük Hint Sirkinin sahibi sirki açabilmek için büyük bankalardan kredi almıştır ve bu krediyi gününde ödemek zorundadır. Kredi borcunun günü gelmiştir ve o gün bankacıları gösterileri ile etkileyemezlerse Büyük Hint Sirki kapanacaktır. Bankacılar gösteriye bakmışlar fakat, Büyük Hint Sirki daha karlı olduğu için bilerek beğenmemişlerdir. Büyük Hint Sirki'nin sahibinin oğlu Sahir bu durumu düzeltmek için adama birçok gösteri yapmasına rağmen bankacılar kararlarında kesindirler. Sahir'in gözünün önünde babası intihar etmiştir. Aradan 20 yıl geçmiş ve sahir büyümüştür. Büyüyen Sahir ve kardeşi Samar babasının intikamını almak için birçok yolla bankacılara başvururlar. Birgün büyük bir bankanın kasasındaki paraları çatıdan aşağı atan Sahir bankadan birazda olsa öcünü almıştır. Bankayı iki kez soyan ikiz kardeşler 3.kez soymuşlardır ve kardeşlerden birisi vurulmuştur. Sahir ve Samar birlikte illüzyonları mükemmel şekilde yaparak bankayı kapatmışlardır.Bu güzel Dhoom 3 Türkçe Altyazılı izle filmini güvenli film izle ile izleyerek heyecanlı ve bol aksiyonlu zamanlar geçirebilirsiniz.Şimdiden İyi seyirler.
 • 172
 • IMDb 5.9
 • 543
 • 0
12 Yıllık Esaret Türkçe Dublaj izle
İncele
12 Yıllık Esaret Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Resmen Ünlü oyuncular geçidine dönen film olan 12 Yıllık Esaret Türkçe Dublaj izle filminin konusu şöyle; 1841de New Yorkta yaşayan Solomon Northup, kendisini müziğe adamış siyahi bir adamdır. Ailesiyle birlikte yaşayan Solomon, özgür yaşayan ve istediği şeyleri yapabildiği için mutlu bir adamdır. Fakat bir gün bir müzik işi için 2 adam ile tanışır ve çalışmak için Washingtona gider. İnandığı medeni dünya alt üst olur çünkü kendisini kaçırıp Güneyde bir çiflikte köle olarak çalışması için satarlar. Özgürlüğünü korumak için verdiği tüm emekler ve mücadele yerle bir olmuş, hayatı kabusa dönmüştür. Bu cehennemde Solomon acıyı, şiddeti, küçük düşürülmeyi yeniden öğrenecek ve isyan etmeye cesareti olmayan br grup insanın umutsuzluğuna şahit olacaktır. Sevdiklerini ve hayatını geri almak için ne yapması gerektiğini kesinlikle bulmuştur...12 Yıllık Esaret Türkçe Dublaj izle filmini eğer izlemediyseniz kesinlikle  güvenli film izle ile izlemenizi tavsiye ederiz şimdiden İyi Seyirler.
 • 134
 • IMDb 7.9
 • 315
 • 0
Para Avcısı Türkçe Dublaj İzle
İncele
Para Avcısı Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
İzlemeniz gereken filmlerin içinde yer almasını istediğimiz Para Avcısı Türkçe Dublaj İzle filminin konusu şöyledir; Jordan Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır.Bu arada para avcısı filminde Jordan Belfort Para kazanma arzusuyla Wall Street borsasında önce komisyoncu sonra da  Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. 90’ların en hızlı günleridir ve New York işlem salonunda her şey olabilmektedir. Önemsiz tahvillerle birçok yatırımcıyı aldatarak, Belfort kısa zamanda bir para makinasına ve tüketim makinasına dönüşür. Bir günde hesabını milyon dolarlarla doldururken aynı  gece hepsini aynı hızda harcayabilme potansiyeline erişir. Profesyonel hayatının yanı sıra uyuşturucu, fahişeler, son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir dünyası olmuştur. Güvenli film izle kullanıcılarına Para Avcısı Türkçe Dublaj İzle kesinlikle tavsiye ediyoruz. Jordan Belfort'un  hayatındaki her şey abartılı bir şekilde devam ederken, bunun bir sonu olmadığını göz ardı etmiştir ve bu kendisi için büyük sıkıntılar çıkaracaktır...
 • 180
 • IMDb 8
 • 1.102
 • 0
Aşka Dair Full HD izle
İncele
Aşka Dair Full HD izle
Türkçe Dublaj
Roberto adındaki karakter, 40’ına merdiven dayamış bir eczacıdır. Kendisinin birkaç aydan beri düzenli bir ilişkisi vardır. Sara isimli tıpkı kendine uygun bir kadınla sevgilidir. Roberto, Sara’ya karşı tutkulu bir aşka sahiptir. Fakat Sara, kendisine duyulan bu ilgiden daha düşük bir ruh hali sergilemektedir. <strong> Aşka Dair </strong> Roberto ile Sara ilişkisinin, hesaplarından farklı ilerlemesini aktaracaktır. Sara, Roberto’nun duygularını hiçe sayarak kendisinden usulca ayrılmaya karar verecektir. Roberto, bir süre sonra aldatıldığını öğrenecektir. Öte yandan sevdiği kadını kaybetmekten de korkmaktadır. Kendisinin çektiği acı kardeşi Carlo ile birlikte paylaşılmaktadır. Sara’nın sonsuza kadar veda etmesine karşılık, aldatmasını sineye çekebilecek bir düşünceye sahip olacaktır. Bu nedenle de şaşırtıcı bir bağlılık gösterecektir.
 • 91
 • IMDb 5.6
 • 462
 • 0
Sex My British Job Full HD izle
İncele
Sex My British Job Full HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâye Londra’da olup biten olayları aktaracaktır. Şehirdeki bir gazeteci, genelevlerin olduğu bir bölgede araştırma yapmaya başlayacaktır. Bu süreçte elinden geldiğince kimliğini gizlemeye çalışacaktır. Genelevlerdeki yaşamı bu şekilde, doğrudan gözlemleyebilecektir. <strong> Sex My British Job </strong> İdealist bir gazetecinin, cinsel işçilerin yaşamına dair yaptığı araştırmayı merkez alacak. Bu sektörde çalışan kişilerin, ülkelerine yasa dışı yollardan giren mültecilerin yoğunlukta olduğunu gözlemleyecek. Kimi işçilere insani boyutların dışında bir eziyet uygulanmaktadır. Kan dondurucu işleri, yapmaya zorlanan karakterlerin, yapmaktan başka bir çareleri yoktur. Gazeteci her detayı analiz edip, kamuoyunun huzurunda sunmaya çalışacaktır. Koca bir toplumun es geçtiği bir sektörde, ne zalim oyunların döndüğü gün yüzüne çıkacaktır.
 • 63
 • IMDb 6.1
 • 491
 • 0
Sürgün Full HD izle
İncele
Sürgün Full HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede 1964 yılındaki Büyükada atmosferi yansıtılacaktır. Adaya hâkim bir hayata sahip olan zengin Rum asıllı ailenin kızı Eleni, aynı adada hayatını sürdüren faytoncu çocuğu Sedat ile imkânsız bir aşk yaşayacaktır. Olaylar bu aşkın doğuracağı sonuçları aktaracaktır. <strong> Sürgün </strong> Çocukluk dönemlerinden beri birbirlerine aşık olan Sedat ve Eleni isimli karakterlerin, Edebiyat Fakültesi’nde yeniden kesişen kariyerleri üzerinde ilerleyecektir. Sedat, babasını zor ikna etse de Eleni’yi istemeye götürmeyi başaracaktır. Fakat Eleni’nin babası Stavro, evliliğe müsaade etmeyecektir. Aralarındaki sınıf farkını kabullenmek, kendisinin kabul edebileceği bir şey olmayacaktır. Öte yandan kültür farkını da hesaba katacaktır. Türkiye ile Yunanistan arasında ortaya çıkan diplomatik kriz, ikilinin aşklarına yiyecekleri, en büyük darbe olacaktır.
 • 120
 • IMDb 1
 • 450
 • 0
Cold Eyes – Gizli Takip Türkçe Dublaj izle
İncele
Cold Eyes – Gizli Takip Türkçe Dublaj izle
Türkçe Altyazı
Hikâyenin ana aktörü, Ha Yoon-ju isimli polis memurudur. Karakter, Kore Polis Kuvvetlerine bağlı olan Özel Suçlar biriminde göreve başlayacaktır. Bu bölüme sevk edilmesi bir dizi teste tabi tutulmasına neden olmuştur. Bütün testleri başarıyla geçen karakter, en sonunda bölümde çalışmaya kabul edilmiştir. Özel suç birimi, potansiyel suçluları gözetim altında tutmaktadır. Onların hareketleri detaylı bir şekilde takip edilmektedir. Ha Yoon-ju’nun ekibinin sorumlusu Hwang Sang-Jun isimli karakterdir. Bu ekipte, alanının en yetenekli polisleri yer almaktadır. Hedeflerindeyse tehlikeli suç organizasyonlarını yok etmek vardır. Bu amaca yönelik James adındaki bir suç örgütü liderini mercek altına almıştırlar. İzini sürerek, açığını kollamaya çalışacaktırlar. Bu durum, suç seviyesini bir hayli azaltacaktır.
 • 119dk
 • IMDb 7.4
 • 973
 • 1
Dedektif Dee 3 : Cennetin 4 Kralı izle
İncele
Dedektif Dee 3 : Cennetin 4 Kralı izle
Türkçe Dublaj
Çin dönemin en güçlü ülkesidir ve imparator tahtına bir kraliçe oturmak üzeredir. Fakat bu olmadan önce büyük buda için bir heykel dikilmelidir ve halk hep bir arada yoğun bir çalışma yapmaktadır. Kraliçenin tahta geçmesine sayılı günler kala en sevdiği adamlar kimlikleri gizlenen kişiler tarafından öldürülmeye başlar. Kraliçe bu adamları buldurmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.
 • 133
 • IMDb 6.1
 • 488
 • 0
Korku Hikayeleri izle
İncele
Korku Hikayeleri izle
Türkçe Dublaj
Korku hikayeleri izle 1969 Yılında ailesi ile birlikte yaşamakta olan sarah bir grup arkadaşı ile gizli ve gizemli bir malikane bulacaktır. Genç ve eğlenmeyi oldukça fazla seven bu arkadaş çetesi bu malikaneye girererek önce araştırma yapacak. İlgi çekici bir şey bulamadıklarında ise bir oyun oynayacaktır birbirlerine korkunç hikayeler anlatan arkadaşların hikayeleri bu malikane içerisinde gerçek olacak. Peki bu arkadaşlar malikaneden sağ çıkabilecekmi.
 • IMDb 6.1
 • 281
 • 0
Kitap Hırsızı izle
İncele
Kitap Hırsızı izle
Türkçe Dublaj
Kitap hırsızı izle Liesel Meminger'in, İkinci dünya savaşı sırasında 9 yaşındadır ve bir aile onu evlatlık olarak alır. Liesel ailesini oldukça fazla sevmektedir. Liseal evlerinde kalan bir sığınmacı sayesinde okuma yazma öğrenecek ve kitap okumayı bir tutku haline getirecektir Liesel için kitap okumak sıradan bir zevkten ötedir ve çevresindeki kötülüklerden uzaklaşmanın tek yoludur
 • 131
 • IMDb 7.5
 • 325
 • 0
Thor 2 Karanlık Dünya 2013 Full izle
İncele
Thor 2 Karanlık Dünya 2013 Full izle
Türkçe Dublaj
İlk filmde güçlerini kaybeden Thor'a babası tarafından güçleri geri veriliyor fakat çok tehlikeli düşmanlarla savaşçı kız kardeşi ve emrindeki ordulara karşı savaşması gerekecek Thor 2 karanlık dünya izle. Filmde Odin'in savaşlarda en ön safta kullandığı savaşçı şeytan kızı Odin'in ölümünden sonra asgard'ı yönetmek için geri dönüyor. Yanında hulk ve bir çok farklı arkadaşı olan Thor Asgard'ı tüm gücüyle savunacak.
 • 130dk
 • IMDb 7.7
 • 314
 • 0
Anna Filmi izle 2019
İncele
Anna Filmi izle 2019
Türkçe Dublaj
Filmde birden fazla karaktere bürünmeyi başaran bir süikastçi Olan Anna'nın hayatı işleniyor Anna izle  Oldukça güzel ve alımlı bir süikastçi olan Anna işinin tüm inceliklerini bilmektedir ve oldukça başarılıdır . Aldığı görevlerde güzelliğinin yanı sıra üstün zekasını kullanıp farklı karakterlere bürünecek ve hedeflerini en savunmasız anlarında yakalamayı başaracaktı.
 • IMDb 7.4
 • 333
 • 0
Celal ile Ceren Tek Parça Full izle
İncele
Celal ile Ceren Tek Parça Full izle
Yerli Film
Celal ile Ceren izle, Babasının elektrikçi dükkanında çalışmakta olan Celal  mobilya mağazasında gayret gösteren Ceren uzun senelerdir beraber olan çifttir.Ancak Celal'in yaptığı saçmalıklar yüzünden ilişki hep sorun yaşamaktadır.Bu yüzden evlenmeleri biraz zorlaşmıştır. Celal'in evlilik teklifin'de bulunmamasına iyice öfkelenen Ceren, bir gün Celal'in, kankasının bekarlığa veda partisine gitmek istemesi üstüne buna malesef izin vermez. Ancak sevgilisinden saklı gittiği partinin görüntülerinin internete düşmesi üstüne ayrılırlar.Çünkü Celal bu parti'de dozu biraz kaçırmış ve başka kızlarla video çekmiştir. Önce bu vaziyete defa üzülmeyen Celal, ardından en iyi kız arkadaşının gönlünü yine kazanabilmek için elinden geleni yapacaktır.Ancak bazı çuvallamaları tekrar yaşayacak.Filmi izleyip hep birlikte Ceren'in kalbini tekrar kazanabilecek mi.
 • 114
 • IMDb 4.0
 • 2.129
 • 0
Patrick Tek Parça izle
İncele
Patrick Tek Parça izle
Türkçe Altyazı
Patrick Filmi izlemek için hoş geldiniz. Patrick filminin yönetmenliğinde Mark Hartley oyuncularda ise Eliza Taylor güzel iş çıkarmışlar. Filmde Sarah adlı bir kadın vardır. Sarah' ın Dünyada en son isteyeceği şey bir hayvan sahibi olmaktır. Sarah' ın annesi acil bir yere gitmek zorunda kalır ve Sarah annesinin köpeğine bakmak zorunda kalır. Filmi izlediyseniz yorum yapınız. Yorum yapmanız sizden sonraki izleyiciler için çok önemlidir.
 • 96dk
 • IMDb 6.2
 • 418
 • 0
The Hobbit The Desolation of Smaug Türkçe Dublaj Full izle
İncele
The Hobbit The Desolation of Smaug Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
The Hobbit: The Desolation of Smaug izle.IMDB : 7.8 Yanlarında Bilbo Baggins ve büyücü Gri Gandalf ile birlikte Cüceler, vatanları Erebor'u Ejderha Smaug'dan geri alabilmek amacıyla olan zorlu yolculuklarına devam ederler. Bu arada Bilbo Baggins esrarengiz bir yüzüğün etkisi altındadır. Serinin birinci filmine nazaran oyuncu kadrosu iyice zenginleşen bu filmde maceraya doyacaksınız. İyi seyirler The Hobbit The Desolation of Smaug İzle filmi için yorum yapmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için değerli.
 • 188dk
 • IMDb 8.0
 • 477
 • 0
12
x