2014
Baskın 2 (The Raid 2) Full İzle
İncele
Baskın 2 (The Raid 2) Full İzle
Türkçe Dublaj
Baskın 1 HD Full İzle filminin herkes tarafından sevilmesi ve büyük hayran kitlesine sahip olduktan sonra bu filmin devamı olarak  Baskın 2 (The Raid 2) Full İzle Aksiyon Filmleri İzle kategorisinde soluksuz izleyebileceğiniz bu baskın 2 izle filminin konuşu şöyledir; Elit bir özel kuvvetler ekibinin acemi üyesi Rama’ya (Iko Uwais) suç dünyasının ünlü bir isminin de ihraç edildiği bir gizli görev esnasında geride durması emredilir. Ancak bir gözcü planlarını bozunca, patron Tama (Ray Sahetaphy) binadaki her katile, tecavüzcüye ve hırsıza ekiptekilerin kelleleri karşılığında barınak vermeyi teklif eder. Bunun üzerine Rama ekibin lideri (Joe Taslim) öldürülünce onun yerine geçmek zorunda kalır ve canının son zerresine kadar savaşır. Görevi tamamlamak ve hayatını kurtarabilmek için neredeyse her odada mücadele eder. Ve sonundan zor da olsa bu amansız savaşı kazanır. Baskın 2 Hd Tek Parça İzle filmini güvenli film izle sitemizde sorunsuz ve tek parça halinde HD izleyebilirsiniz. Şimdiden keyifli seyirler diler ve bol yorum yapmanızı bekleriz ;)
 • 150
 • IMDb 7.7
 • 286
 • 0
Zombi Kunduzlar Türkçe Altyazılı Full izle
İncele
Zombi Kunduzlar Türkçe Altyazılı Full izle
Türkçe Dublaj
Güzel bir korku ve gerilim filmi kategorisinde olan Zombi Kunduzlar Türkçe Altyazılı Full izle filmi ile karşınızdayız.Zombi Kunduzlar Türkçe Altyazılı Full izle filminin konusu şöyle;Bir grup üniversiteli genç arkadaş telefondan, sosyal hayattan ve birçok stresten uzaklaşmak için haftasonu tatili yapmaya karar verirler ve güzel bir göl evine giderler. Herşey normal gider ve oldukça güzel eğlenirler fakat orada bilmedikleri birşey vardır. Zombileşmiş kunduzlarla karşılaşacak olan bu grup arkadaş kabus dolu günler geçirecekler ve hayatta kalma mücadelesi başlayacaktır. Bu katil kunduzlardan kurtulmak için her yolu deneyen gençler kurtulmanın yollarını ararken kunduzlar can almaya devam edecektir.Sizde korku aksiyon ve gerilime doyam istiyorsanız Zombi Kunduzlar Türkçe Altyazılı Full izle filmi tam size göre; Zombi Kunduzlar Türkçe Altyazılı Full izle filmini güvenli film izle ile seyrdebilirsiniz.İyi Seyirler.
 • 85
 • IMDb 4.7
 • 227
 • 0
Hiddet – Fury – Türkçe Dublaj izle
İncele
Hiddet – Fury – Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Karşınızda savaş ve aksiyon filmi severler için Hiddet - Fury - Türkçe Dublaj izle filmi geliyor.Hiddet - Fury - Türkçe Dublaj izle filminin konusu şöyle gelişiyor;  1945 yılının Nisan ayında, İkinci Dünya Savaşının son günlerinde geçiyor ve Komutan Wardaddy(Brad Pitt) , topçu Boyd Swan, yükleyici Grady Travis, şoför Trini Garcia ve yardımcı şoför Normandan oluşan müfrezenin, 300 düşman askeriyle karşılaştığı ve tüm imkansızlıklarla savaşmak zorunda kaldığı 24 saati konu alıyor. Beş askerden oluşan küçük ekip, zırhlı tanklarıyla, Almanyada savaşın ortasında kalır ve bu ekip bölgede kalan son Amerikan ordusu askerlerinden oluşur. Birlik az sayıda askerden oluşmasının yanı sıra cephane anlamında da bir hayli zor durumdadır. Gruba komuta eden Çavuş Wardaddy'nin Avrupanın tamamını yıkıma uğratan bu savaştaki son görevi, askerlerini Nazi birliklerinin kuşatması altında olan bu bölgeden sağ salim çıkarabilmektir.Aksiyonun bol olduğu bu Hiddet - Fury - Türkçe Dublaj izle filmini güvenli film izle ekibi olarak öneriyoruz.İyi Seyirler.
 • 134
 • IMDb 7.4
 • 310
 • 0
PK-Peekay 2014 Full HD Türkçe Altyazılı izle
İncele
PK-Peekay 2014 Full HD Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
P.K. bi şehire Dünya  dışından gelen  yabancının  komedisidir.PK-Peekay 2014 Full HD Türkçe Altyazılı izle P.K.(Aamir Khan) İnsanlara Daha önce hiç  kimsenin sormadığı sorular soran insanların düşünce ve bakış açılarını değiştirmeye çalışan ve onları bilinçlendirip yanlışlarını komik bir dille anlatan ve gösteren aynı zamanda da düşündüren ve  insanlar tarafından deli olduğu düşünülen bir kişidir . Sorduğu sorular masum, çocuk gibi sorulardır ama cevapları enteresandır.P.K.in sorduğu sorular ve cevaplar karşısında insanlar içinde bulundukları ve farkında olmadan yaptıkları davranışları sorgulamaya başlarlar. P.K bunları yaparken hem dost edinecek hemde insanları yanlış yönlendiren ve sadece kendi çıkarlarını düşünen kişileride kendine  düşman yapacaktır.Film aslında günümüzde olan ve bizler için sıradanlaşan işlerimizi hem sorgulamamızı hemde doğru bildiğimiz yanlışlarımızı açık bir şekilde göstermeye çalışıyor. Ayrıca film basit olarak anlaşılabilir, tebessüm ettirip kahkaha attırabilir bazende gözlerimizi doldurabilir.İzlemeyenlerin kesinlikle Güvenli film izle farkıyla izlemesini tavsiye ediyoruz.
 • 153
 • IMDb 7.7
 • 365
 • 0
10.000 Km Full HD izle
İncele
10.000 Km Full HD izle
Türkçe Dublaj
Alex, kendi halinde bir gençtir. Bir süre önce tanıştığı Sergi’den fazlasıyla hoşlanmış ve ilişkiye adım atmaya kalkışmıştır. Kendisinin duyguları Sergi tarafından da karşılık bulmuştur. Huzurlarını hiçbir şeyin bozmasına izin vermemekte ve birbirlerine karşı da bir o kadar anlayışlı davranmaktadırlar. Bugüne kadar Barcelona’nın en romantik anlarına şahit olmuşturlar. <strong> 10.000 Km </strong> Sergi ve Alex arasındaki ilişki sürecine ışık tutacaktır. Alex’in yeni alacağı bir iş 1 sene boyunca Los Angeles şehrinde yaşamasını zorunlu kılacaktır. İşin cazipliği Alex kanadında düşünülmeden kabul edilecektir. Üstelik yalnızca 1 senede her şeyin hallolacağını düşünecektir. 10 bin Km’lik bir ilişkiyi sürdürebilmek hemen hemen herkesin başarabileceği bir iş değildir. Fakat genç çift, bunun üstesinden gelerek aşklarına olan inançlarını zedelemek istemeyecektirler. Öte yandan 1 sene gibi bir sürenin de göz açıp kapanıncaya kadar geçeceği benimsenecektir. Sergi ile Alex, birbirlerine olan özlemlerini de teknolojinin imkân tanıdığı seviyeye kadar gidermeye çalışacaktırlar. Gelecek planlarını yapmak üzere başlarda düşünceli bir tavır sergileseler de sonrasında daha farklı durumlarla karşı karşıya kalacaklar.
 • 99
 • IMDb 6.6
 • 529
 • 0
Lucy Direk izle
İncele
Lucy Direk izle
Türkçe Dublaj
Tayvanda bir şehir suçla birlikte anılır olmuştur. Tam anlamlı bir pislik bataklığı olan şehirde Lucy isimli bir kız eğlenmeyi çok seven ve maceralara atılmaktan çekinmeyen biridir. Bir gün sevgilisi Lucy'i arar ve ona ulaşması gerektiğini söyler kısa bir süre sonra Lucy ile buluşacak ve ona ağzı kilitli bir çanta verecektir. Bu çantayı bir adama teslim etmesini istemiştir ve bu adam Lucy isimli kadını suç batağının içine çekecektir.
 • 89
 • IMDb 6.3
 • 374
 • 0
Yıldızlararası Türkçe Dublaj izle
İncele
Yıldızlararası Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yıldızlararası izle, 7 Kasım 2014 yılında vizyonlara giren yıldızlararası - interstellar izlemek için hoşgeldiniz.Filmin konusu;Cooper bir yazılım mühendisidir ve kızı Murpy ile beraber bir mısır tarlasında yaşamaktadır.Dünya bir tehlike altındadır ve artık dünyada yaşam bitmek üzeredir.Cooper,yeni bir dünya keşfetmek için elinden geleni yapmaktadır.Bunun için bir uzay yolculuğunua çıkar.Yeni bir yaşanılabilen gezegen keşfederler.Bu arada orda yaşayan eski bir astronot sinyali alınca oraya yönelirler.Fakat astronot bir an önce eve gitmek isteyince talihsiz kazalar meydana gelir ve gemi hasar alır.Eve dönmek için tek çare kara deiliğin etrafından geçmektir.Hesaplamalardan sonra karadelikten geçemezler ve Cooper karadeiliğin içinden geçmek zorunda kalır.Burada muaazzam ve akıl dışı zaman paradokslarına şahit olur.Yönetmenliğini Christopher Nolan'ın yaptığı filmde başrollerde Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Michael Caine oynadı.Bilim kurgu ve dram ağırlıklı olan film 8.8 IMBD puanı tüm zamanların en iyi 20 film arasında yer almayı başardı.yıldızlararası - interstellar 2018 bilimkurgu filmini sitemizden HD full Türkçe ublajlı olarak izleyebilirsiniz.
 • 169
 • IMDb 8.2
 • 571
 • 0
Dünyalar Arasında Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Dünyalar Arasında Türkçe Dublaj Full izle
Multi Dil
Dünyalar Arasında izle, Filmin yönetmen koltuğunda Feo Aladag oturuyor. Böyle güzel bir filmin yönetmeninin tanınmaması ne kadar da kötü değil mi? Neyse konumuza dönelim. Filmde savaş sırasında 2 askerin yaşadıkları anlatılmış. Biri Alman askeri diğeri ise Afgan tercüme yapan asker. Film gerçekten olay mahalinde yani Afganistanda çekilmiştir. Daha çok filmin isminin Dünyalar arasında olmasının sebebi iki farklı kültür olması fakat insanların ihtiyaçlarının aynı olmasından dolayıdır.
 • 98dk
 • IMDb 7.4
 • 409
 • 0
Sonsuza Dek Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Sonsuza Dek Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Gia Panta izle.Sonsuza Dek izle, Sonsuza Dek full izle, Sonsuza Dek türkçe dublaj izle, Sonsuza Dek hd izle, Until Forever 2016 izle, Gerçek bir hikayeye dayanan film kanserle savaşan genç bir adamın, verdiği savaş sırasında çıktığı ruhsal yolculuğu anlatıyor.Sonsuza Dek İzle filmi için yorum yapmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için değerli.
 • 87dk
 • IMDb 6.3
 • 529
 • 0
Evrim Transcendence – Transcendence 2014 Türkçe Dublaj 2014 izle
İncele
Evrim Transcendence – Transcendence 2014 Türkçe Dublaj 2014 izle
Türkçe Dublaj
Evrim Transcendence ABD İzle. Bilim adamı Will, istedikleri teknolojik yardımı yapmadığı amacıyla bir terörist grubun saldırısına uğrar ve cinayete kurban gider. Kendisi gibi bilim adamı olan eşi Evelyn, Will’in beynini ilerlemiş bir süperbilgisayara birleşik eder. Will’in vücudu ölmüştür ama beyni eşiyle tekrardan iletişime geçer. Dahası Will, bağlı bulunduğu bilgisayardan internet aracılığı ile bütün dünyayı yaklaşan terörist tehlikeye karşı uyarmaya başlar. Ancak terörist takım Will’in hala hayatta bulunduğunu fark edince, super-bilgisayarı yok etmek amacıyla harekete geçerler… Evrim Transcendence izle, Evrim izle, Transcendence izleEvrim Transcendence Transcendence Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 119dk
 • IMDb 6.3
 • 692
 • 0
Lucy 1080P Türkçe Dublaj izle
İncele
Lucy 1080P Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Lucy Lucy filmi 2014 7,7 1080P olarak izlemeniz için hazırIMDB: 6.4 Tayvan'ın başkenti Taipe'nin suça batmış yeraltı dünyası sokak çeteleri, mafya ve işbirlikçi polisler doğrulusunda yönetilirken en aktif ticaret uyuşturucu ağı üzerinden yurutülür. Lucy, bu tehlikeli uyuşturucu şebekesinde, belalı bir çete amacıyla kurye olarak çalışmak mecburiyetinde kalan genç bir kadındır. Bir gün bir teslimat evvel taşıması amacıyla bedeninin amacıylae yerleştirilen uyuşturucu, beklenmedik bir şekilde Lucy'nin bedenine nüfuz edip kanına karışmaya başlayınca inanılmaz bir halle karşılaşır; damarlarında dolaşan kimyasallar, ona insanüstü yetenekler kazandırmıştır. Artık akıl okuma, telekinezi ve acıyı hissetmeme gibi güçlere sahip olan genç ayal acımasız bir savaşçıya dönüşecektir. İyi seyirler Lucy ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • 90dk
 • IMDb 7,7
 • 2.546
 • 0
Annabelle 2014 Full HD izle
İncele
Annabelle 2014 Full HD izle
Türkçe Dublaj
Annabelle Annabelle filmi 2014 6.0 1080P olarak izlemeniz için hazırKorku seansı filminin spin-off filmi ile Bir bebeğin tabiatı korkuttuğu hadiseler inceleniyor. Annabelle Annabelle Filmi Annabelle Filmi için yorum yapmayı yapabilir! Sizlerin çeşitliliği bizler için önemli ...
 • 99dk
 • IMDb 6.0
 • 1.000
 • 0
John Wick Türkçe Dublaj 2014
Resmi Aç
İncele
John Wick Türkçe Dublaj 2014
Türkçe Dublaj
John Wick filmi sizler için guvenlifilmizle.Com'daYönetmenliğini David Leitch ve Chad Stahelski çiftinin üstlendiği film; kendisini öldürmek amacıyla tutulan eski bir dostunun peşine düşen tetikçi John Wick’in intikam hikayesini anlatıyor.Yapılan classic bir araba hırsızlığı, Rus mafyasının mühim adamlarından birinin oğlunun kafasını belaya sokacaktır. John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin keyfini çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla yaşamı sarsan olur. Karısından kendine kalan en değerli zenginliği ve can yoldaşı köpeğidir. Fakat evine dalan üç gangster onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov’un oğlu Josef Tasarov’dur ve John’un daha öncesinde beraber çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick’in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla soluk kesen bir kovalamacanın amacıylae girer.John Wick ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • 96dk
 • IMDb 7.2
 • 885
 • 0
The Purge: Anarchy – Arınma Gecesi 2 Anarşi 6.5/10 Multi Dil izle
İncele
The Purge: Anarchy – Arınma Gecesi 2 Anarşi 6.5/10 Multi Dil izle
Multi Dil
Arınma Gecesi 2 Anarşi 6.5/10 ABD İzleZach Gilford ve onun kız arkadaşı, Yıllık Arınma Gecesi’ne çok az kalmışken hedeflerine doğru çabuk ile gitmektedirler. Ancak ne olduysa arabaları arızalanır ve Arınma Gecesi’nde sokaklarda kapana kısılırlar. Arınma Gecesi 2 Anarşi 6.510 ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli...
 • 103dk
 • IMDb 6.5
 • 856
 • 0
x