2016
Görünmeyen Misafir Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Görünmeyen Misafir Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Görünmeyen Misafir Türkçe Dublaj Full HD izle filmi güvenli film izle sitemizde Gerilim filmleri izle  ve Gizem filmleri izle kategorisinde yer almaktadır.Görünmeyen Misafir Türkçe Dublaj Full HD izle filmi ispanya yapımı bir film olup konusu kısaca şöyle gelişmektedir;Adrian Doria varlıklı bir iş adamıdır. Bir gün kendisini kapısı kitli bir otel odasında sevgilisi Laural Vidanın cesedinin yanı başında bulur. Polis tarafından tutuklandıkan sonra deneyimli bir avukat olan Virginia Goodman ile tanışır. Masum olduğunu kanıtlamak için şoförü Daniel Garrido araba kazasını aydınlatmaları gerekmektedir. Aynı zamanda avukatı Felix olayların seyrini değiştirebilecek bir delil araştırmaktadır. Virginia ve Adrian vaka hakkında konuşmalarını sürdürürler ama Adrianın ifadesinden ikna olmayan Virginia onu hikayesinin karanlık noktalarını açığa çıkarması için zorlar. Bulmacada gerçek ve yalan kolayca yer değiştirebilmektedir.Gerilim ve gizeme doymak istiyorsanız eğer bu Görünmeyen Misafir Türkçe Dublaj Full HD izle filmini güvenli film izle ekibi olarak öneriyoruz.İyi Seyirler
 • 106
 • IMDb 8.2
 • 310
 • 2
Yıldızlar da kayar Full HD izle
İncele
Yıldızlar da kayar Full HD izle
Türkçe Dublaj
Yıldızlar da kayar Full HD izle filmi Komedi Filmleri İzle ve Macera Filmleri İzle kategorisinde geliyor. Yıldızlar da kayar Full HD izle filminin konusu şöyle gelişiyor; Almanya'dan tüm dünyaya komedi anlamında nam salması üzerine hayatını anlatan filmi sakın kaçırmayın! Çocukluk döneminde fakirlik içerisinde büyüyen Borak'ın nasıl bir yıldıza dönüştüğünü ele alan filmde birçok macera ve komedi dolu olaylara tanıklık edeceksiniz.Aslında adının Saim olması ile birlikte Kreuzberg'e geldikten sonra ''Das Borak'' adına dönüşen bu komedyenin hayatına tanıklık ederken çok keyif alacaksınız.2016'da vizyona giren Türk-Alman ortak yapımında başrollerde Yavuz Seçkin,Larissa Gacemer,Serenay Aktaş,Ali Rıza Tanyeli,Veysel Diker,Tan Taşçı gibi isimler bulunuyor. Yıldızlar da kayar yerli komedi izle filmini güvenli film izle ekibi olarak tavsiye ediyoruz. Film hakkında bol yorum yapmayı da unutmayınız. Şimdiden keyifli seyirler dileriz.
  • 236
  • 0
  Moana Türkçe Dublaj Full izle
  İncele
  Moana Türkçe Dublaj Full izle
  Türkçe Dublaj
  Moana Türkçe Dublaj Full izle animasyon filmi ailecek izleyebileceğiniz bol aksiyonlu ve Komedi Filmleri İzle kategorisinde olan bu muhteşem filmi beğeninize sunuyoruz.Kesinlikle önerdiğimiz filmlerden olan Moana Türkçe Dublaj Full izle filminin ana konusu şöyle gelişiyor;  Antik çağlarda Okyanusyadaki Güney Pasifik adalarında yaşayan bir genç kız olan Moana, kuşaklar boyunca denizlerde yolculuk etmiş bir ailenin temsilcisidir. Ailesine yardım edebilmek amacıyla maceralı bir yolculuğa çıktığında, hayran olduğu yarı-tanrı Maui ile işbirliği yapması gerekecektir.sizde bu komedi animasyon filmi olan Moana Türkçe Dublaj Full izle filmini güvenli film izle ile seyrederek güzel vakitler geçirebilirsiniz.İyi seyitler diler, bol yorum yapmanızı  umuyoruz.
  • 107
  • IMDb 7.5
  • 450
  • 0
  Ceberrut Yerli Film Full HD izle
  İncele
  Ceberrut Yerli Film Full HD izle
  Türkçe Dublaj
  Karşınızda Yerli  korku filmi olan Ceberrut Yerli Film Full HD izle filminin konusu şöyle gelişiyor; İnternet fenomeni olmak için Youtube’ta video yayınları yapan dört üniversiteli genç, uyduruk videolarla bir türlü istedikleri sonuca ulaşamıyorlar. Yeni videolar çekmek için internet araştırması yapan gençler, bir villada yaşanan enteresan hikâyeye rastlarlar. Fenomen olmak için, yaşanan trajik hikâyenin iyi bir malzeme olacağını düşünen gençler hocalarının da yardımıyla villayı kiralarlar. Birkaç gergin görüntü çekmek isteyen gençler, kendilerini bu villada hiç ummadıkları korku dolu olayların içinde bulacaklardır.Ceberrut Yerli Film Full HD izle filmini güvenli film izle ile izleyerek sizde korku dolu bir gerilimin içinde yer alabilirsiniz. İyi Seyirler.
  • 82
  • IMDb 4.5
  • 281
  • 0
  Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj Full izle
  İncele
  Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj Full izle
  Türkçe Dublaj
  Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj Full izle  filmi gerilim ve aksiyon filmi olarak karşımıza çıkıyor.Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj Full izle filminin konusu ise şöyle gelişiyor; Kızı ile yolculuğa çıkan bir adamın trende başlayan salgın ile hayatta kalma mücadelesi başlayacaktır. Seok-woo kızı Soo-ahn ile birlikte Seul'den Busan'a gitmek üzere bir hızlı trene binerler. Ancak yolculuk esnasında hızla yayılan bir virüs baş gösterir ve virüse yakalanan herkes kana susamış zombilere dönüşmeye başlar. Virüsten etkilenmemiş yolcular, Busan'a sağ salim varabilmek için son derece tehlikeli bir yolculuğu tamamlamak zorunda kalacaktır.Film sizi o trene sokacak ve size de gerilim dolu bir yolculuğu tattıracak.Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj Full izle filmini güvenli film izle ile izleyerek gerilimin farkına varın.İyi Seyirler.
  • 120
  • IMDb 7.7
  • 442
  • 0
  Doktor Strange Türkçe Dublaj HD izle
  İncele
  Doktor Strange Türkçe Dublaj HD izle
  Türkçe Dublaj
  Fantastik ve bilim kurgu alanında başarılı bir yapım olan Doktor Strange Türkçe Dublaj HD izle filmini izlemediyseniz filmin konusu şöyle; Başarılı cerrah Stephen Vincent Strange, geçirdiği bir trafik kazası sonucunda elindeki sinirler zarar görünce artık mesleğini yapamaz hale gelir. Tüm yaraları iyileştirebilen, Tibette yaşamakta olan Ancient One adlı büyücünün varlığını öğrenmesi onun için yeni bir umut olur. Tibete giden cerrah sandığından çok daha büyük güçlerle karşılaşacaktır. Marvel aleminin sevilen süper karakterlerinden biri olan Doctor Strange'nin öyküsünü perdeye taşıyan filmde Doktor Strange İngiliz oyuncu Benedict Cumberbatch canlandırırken filmin yönetmen koltuğunda, ağırlıklı olarak korku-gerilim projelerinin aranan ismi haline gelen Scott Derrickson oturuyor.Bu güzel ve şahane  bir yapım olan Doktor Strange Türkçe Dublaj HD izle filmini güvenli film izle farkı ile siz seyircilerimize sunuyoruz.Şimdiden İyi seyirler.
  • 115
  • IMDb 7.4
  • 271
  • 0
  Dangal Türkçe Dublaj izle
  İncele
  Dangal Türkçe Dublaj izle
  Türkçe Dublaj
  İzlenecekler listesine alınabilecek film'lerden olan  Dangal Türkçe Dublaj izle konusu şöyle; Aamir Khan filmde Mahavir Singh isimli güreşçi olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yapımcılığını Disney ile Aamir Khan üstleniyor. Khan hayranlarını yine büyülüyor. Bir rol için 28 kilo alınır mı demeyin söz konusu Aamir Khan ise bu sorgulanmaz bile. Filmde bir adamın 19, 29, 55 yaşlarındaki halini ayrı ayrı canlandıran Aamir Khan’ın çalışmaları gerçekleştirirken bir antrenör eşliğinde vücut geliştirdiği biliniyor. 98 kilo ile çekimleri bitince tekrar kilo veriyor. Dangal güreş yarışması anlamına gelir, zaten Dangal Türkçe Dublaj izle konusu da güreşmeyi bırakan bir babanın kızlarını güreşçi olarak yetiştirmesini anlatıyor. Biyografik spor dram filmidir.Hem toplumsal mesaj veren hemde bizleri düşünmeye sevkeden Dangal Türkçe Dublaj izle film'inin güvenli film izle ile keyfini çıkarın.İyi seyirler.
  • 161
  • IMDb 8
  • 703
  • 0
  Sonsuzluk teorisi türkçe dublaj izle
  İncele
  Sonsuzluk teorisi türkçe dublaj izle
  Türkçe Dublaj
  Madras'da fakir bir ailenin çocuğu olarak doğup büyüyen, iyi bir eğitim almayan  Srinivasa Ramanujan (Dev Patel), matematiğe  adeta aşıktır ve çok büyük ilgisi vardır.Sonsuzluk teorisi  türkçe dublaj izle aynı zamanda  1991'de Robert Kanigel'in yazdığı biyografik romandan uyarlanmıştır. Srinivasa Ramanujan (Dev Patel)  Yaptığı Çalışmalarını İngiltere'ye ve  Cambridge Üniversitesi'ne gönderir. Bu çalışmalardan çok etkilenen bir profesör genç dahiyi üniversiteye davet eder. Tüm hayatını geçirdiği ülkeyi ve sevdiği kadını matematik uğruna  geride bırakarak İngiltere'ye gelen Ramanujan için zorlu zamanlar başlar. Hiç alışık olmadığı akademik  bir dünya  hem de 1. Dünya Savaşı'nın tüm ağırlığını hisseden ülkede yabancı düşmanlığıyla mücadele etmek zorunda kalacaktır.Matematik ve biyografi seven izleyicilerimize kesinlikle güvenli film izle farkıyla izlemelerini şiddetle öneririz..
  • 108
  • IMDb 7.2
  • 980
  • 0
  Sanal Devrim Full HD izle
  İncele
  Sanal Devrim Full HD izle
  Türkçe Dublaj
  Sanal Devrim - Virtual Revolution filmi hd güvenli izle. Dünya nüfusunun büyük bir sanal gerçeklik içerisinde yaşamakta olduğu Sanal Devrim izle 2047 senesi Paris’inde geçmektedir. Dünya nüfusunun en önemli bir kısmı sanal gerçeklik evrenine bağlanmakta, gerçeğin kendisi ile kimse ilgilenmemektedir. Sanal gerçeklik firmaları için çalışmakta olan bir gölge ajanı olan Nash de sistem içerisindeki teröristleri avlamak ile görevlidir. Bu fantastik ve macera dolu film için guvenlifilmizle.com  ailesi olarak iyi seyirler dileriz.
  • 92
  • IMDb 4.9
  • 307
  • 0
  Son Takla Yerli Film izle
  İncele
  Son Takla Yerli Film izle
  Türkçe Dublaj
  Hikayemizde Taklacı Cemil lakabına sahip eski futbolcunun hayat hikayesine odaklanacağız. Trabzonspor'da görev almış Cemil başarılı performansı sayesinde Beşiktaş'ın dikkatini çekmeyi başarmış ve Beşiktaş'a transfer olmuştur. İstanbul'a gelen Cemil burada karakter açısından çok büyük değişikliğe uğramıştır ve Beşiktaş forması ile eski takımı Trabzonspor'a üç gol atmıştır. Gol attıktan sonra üç takla atan Cemil bu andan itibaren Taklacı Cemil lakabını almıştır. Doğup büyüdüğü memleketi bu yüzden Cemil'e düşman olmuştur. Fakat, Cemil bu durumu hiç dert etmemiştir. Uzun yıllar sonra babasının ölümü yüzünden memleketine dönen Cemil'in yaşadığı olayları izleyeceğiz.
  • IMDb 7.0
  • 421
  • 0
  Devrim – Ma révolution Türkçe Dublaj izle
  İncele
  Devrim – Ma révolution Türkçe Dublaj izle
  Türkçe Dublaj
  Ramzi Ben Sliman yönetmenliğinde çekilmiş olan Devrim filmi Dram kategorisinde yer almaktadır. Fransa'nın Paris şehrinde düzenlenmekte olan gösterilerden birine katılan Marwann hoşlandığı kıza yakınlaşmak istemektedir. Bu gösterilere sadece sevdiği kıza açılabilmek ve yakınlaşabilmek için katılmış olan Marwann'ın hikayesini izleyeceğiz. 3.5 IMDB puanına sahip olan filmin oyuncu kadrosunda ise Ahmed Benaissa, Anamaria Vartolomei, Lubna Azabal, Samir Guesmi gibi isimler yer almaktadır. Filmi sitemizden Türkçe Dublaj seçeneği ile izleyebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler dileriz.
  • 80
  • IMDb 9
  • 495
  • 0
  Ben Bir Katilim – Jestem morderca Filmi izle
  İncele
  Ben Bir Katilim – Jestem morderca Filmi izle
  Türkçe Dublaj
  Hikâyede Polonya merkezli olaylar üzerinde durulacak. 1970’li yıllarda ülkeyi derinden etkileyecek olaylar açığa kavuşacak. Polis teşkilatında görev yapan karakterler, artık ortaya çıkan durumların ana kaynağını tespit etmeye kalkışacaklar. Yürüttükleri soruşturma, kendi seyirlerini arkalarında bıraktıracak. Teşkilatın yapısını değiştirmek ve daha dinamik kılmak için yönetim genç bir komisere verilecek. Genç komiserin, bugüne kadar kendisini birçok kez ispatlayabilmesi, üstlerine de güven verecektir. Komiser, koltuğuna oturduktan sonra, kariyerinin gidişatını değiştirecek bir olayı incelemeye başlayacaktır. Bir süre önce şehirde ortaya çıkan seri katil, tüm huzuru altüst etmiştir. Bu nedenle de kısa sürede Silezya Vampiri lakabıyla bilinen seri katilin, yakalanması gerekecektir. Aksi durumda her genç kadın, katilin bir sonraki hedefinde yer alabilecektir.
  • 117
  • IMDb 6.7
  • 659
  • 0
  Mars’tan Haberler Var Tek Parça izle
  İncele
  Mars’tan Haberler Var Tek Parça izle
  Türkçe Dublaj
  Philippe Mars, mantıksız bir dünyada yaşamaktadır. Fakat bütün buna rağmen, kendi mantığını korumayı başarmıştır. Fazlasıyla iyimser bir baba ve eşini çok seven bir kocadır. Öte yandan iyi iş arkadaşlığı ve anlayışlı bir imaja da sahiptir. <strong> Mars’tan Haberler Var </strong> Philippe Mars’ın hayatını ele alacaktır. Son zamanlarda karakter, etrafındaki herkesin garip davranmaya başladıklarını fark edecektir. Oğlu tam bir vegan imajına bürünürken, kızı da psişik yeteneklere merak sarmaya başlamıştır. Kız kardeşi, ebeveynlerinin büyük çıplak portrelerini çizip, satmaya başlayacaktır. Jerome isimli iş arkadaşının da bugüne kadar ki samimiyetlerini tek kalemde silmesi, karakterin bazı şeylerin üzerine gitmesine yol açacaktır. Bu durum kendisini büyük bir çıkmaza itecektir.
  • 101
  • IMDb 5.3
  • 265
  • 0
  Gözcüler 3: Büyük Oyun Filmi izle
  İncele
  Gözcüler 3: Büyük Oyun Filmi izle
  Türkçe Dublaj
  Hikâye sıradan bir kızın, ağabeyi uğruna girişeceği mücadeleye ışık tutacaktır. Karakterlerin yaşamı son derece standarttırlar. Lakin ağabey, günlerden bir gün habersiz bir şekilde ortadan kaybolacaktır. Kendisi bu kayboluşla birlikte sırra kadem basmıştır. Bugüne kadar hiçbir şekilde kendisine ulaşılamamıştır. Genç kız, daha fazla beklemenin zaman kaybettireceğine inandığından, kendisi bir şeyler yapmaya kalkışacaktır. Tehlikenin farkında olsa da başka çare bulamayacaktır. <strong> Gözcüler 3 Büyük Oyun Filmi </strong> Genç bir kızın, kayıp ağabeyini bulmak için gireceği süreci ele alacaktır. Karakter, başına kötü bir şey gelebileceği endişesiyle, Gözcüler isimli grubun da desteğini isteyecektir. Grup, genç kızın çaresizliğinden etkilenip, ona karşı yardımcı olmaya çalışacaktır. Olayı dört koldan araştıran karakterler, benzer kaderi paylaşan birçok gencin kaybolma vakalarına ulaşacaktırlar. İşler artık daha ciddi boyutlara ilerlemeye başlamıştır. Bu nedenle de geri dönüş yoktur. Olayların merkezinde zengin ailelerin bulunduğu ortaya çıkacaktır. Kendileri tarafından sergilenen kötü niyetli bir oyun, peşinde onlarca gencin kaybolmasına yol açmıştır. Gözcüler kayıplara ulaşmak ve zenginlere ders vermek için daha tehlikeli bir oyunu ortaya koyacaktırlar.
  • IMDb 0.0
  • 466
  • 0
  Yeniden Doğuş – Incarnation Full izle
  İncele
  Yeniden Doğuş – Incarnation Full izle
  Türkçe Dublaj
  Hikâyede bir karakterin, soluksuz ve amansız kaçış mücadelesi üzerinde durulacaktır. Covek’in yaşamı geçmişte fazlasıyla standarttır. Lakin bir süre sonra, bugüne kadar tatmadığı duyguları tadacaktır. Öte yandan başına gelenler psikolojik açıdan dengesini altüst edecektir. Karakter bir süre önce fark ettiği dört maskeli karakterin, kendisini öldürme girişimlerinin hedefinde yer alacaktır. Olaylar bu süreçten itibaren daha uç noktalara taşınacaktır. <strong> Yeniden Doğuş – Incarnation </strong> Covek’in maruz kaldığı sirkülasyonu ele alacaktır. Karakter için bu durum, başlarda aykırı gelecek ve hayatını kurtarmak için olabildiğince hızlı koşmaya çalışacaktır. Fakat, her kaçış mücadelesinin sonucu ölmesi ve yeniden dirilmesiyle devam edecektir. Başlarda neye maruz kaldığını anlamlandırmakta zorlanan karakter, sonraki periyotlarda maruz kaldığı durumu çıkışa ulaştırmaya çalışacaktır. Çünkü artık sürekli aynı sonuca varmaktan sıkılmıştır. Yeniden doğuş periyodunda, bir yandan kaçma eylemini sürdürüp diğer taraftan da kimin kendisine bu derece bir oyun çevirdiğini bulmaya çalışacak. Öte yandan kendisinden böyle bir amaç güdülmesini de mantıksız bulacak ve mimarının menfaatini anlamaya çalışacak.
  • 82
  • IMDb 4.6
  • 437
  • 0
  İkimize Bir Dünya Tek Parça izle
  İncele
  İkimize Bir Dünya Tek Parça izle
  Yerli Film
  Hikâyede bahsi geçen olaylar, Burgazada merkezinde geçmektedir. Berber Dimitri, adanın en bilindik simalarından birisidir. Kendisi bugüne kadar adada ki hemen hemen birçok kişiyi tıraş etme şansına sahip olmuştur. Ali Rıza Efendi’de yılların yorduğu bir karakterdir. Memuriyeti boyunca farklı diyarlarda gezen karakter, şimdi ki yaşamında emekliliğin keyfini sürmeye çalışacaktır.  İkimize Bir Dünya İki farklı hikayeye ek olarak işlenecek bir üçüncü hikaye üzerinde ilerleyecektir. Ali Rıza Efendi için emekliliği beklediği gibi olmamıştır. Bir süre sonra geçim sıkıntıları çekmeye başlamıştırlar. Kızı Melek başta olmak üzere diğer çocukları da müşkül bir yaşam sürmek zorunda kalmıştırlar. Melek, artık geçim mücadelesini sadece Ali Rıza Efendi’ye yüklemenin mantıksız olacağını düşünüp, kendisi de kuaförlük mesleğine adım atacaktır. Kariyerinin başlarında fazlasıyla zorlanan Melek, bir süre sonra işine iyiden iyiye alışacaktır. Öte yandan ev ekonomisine de ekstra gelir yaratması nedeniyle yaşam standartları da yükselmiştir. Fakat bir süre sonra hesaba katılmayan durumlar ortaya çıkacak ve umutları yeniden kısa süreli olarak gözlemlenecektir.
  • 105dk
  • IMDb 3.6
  • 308
  • 0
  Rüzgarda Salınan Nilüfer Filmi izle
  İncele
  Rüzgarda Salınan Nilüfer Filmi izle
  Yerli Film
  Hikâyede Korhan ve Handan isimli orta yaşlı karakterlerin evlilik hayatları aktarılacaktır. İkili, İstanbul’un prestijli semtlerinden birisinde, refah ve huzurlu bir hayat sürmektedirler. Handan, vakitlerinin boşluğundan şikayetçidir. Bunu karşılamak için de sıra dışı uğraşlar edinmeye çalışmaktadır. Her yeni girişimi, Korhan’ın desteklemesini zorunlu kılmıştır. Korhan, senelerce bu şekilde devam eden Handan’ın heveslerinin içi boş olduğuna kanaat getirecektir. Bu nedenle de hayatlarının ilerleyen sürecinde, Handan’ı eskisi kadar ciddiye almayacaktır. Korhan tarafından beklediği desteği göremeyen Handan, bu seferde yazarlık yapan arkadaşı Şermin’e özenmeye başlayacak ve yazarlığa soyunacaktır. En başında sıradan bir uğraşken, ilerleyen süreçte büyük bir kıskançlığa dönüşecek tercihi, hayatını derinden sarsacak olaylara tanık olacaktır.
  • 108
  • IMDb 7
  • 666
  • 1
  The Fury – Öfke Türkçe Dublaj izle
  İncele
  The Fury – Öfke Türkçe Dublaj izle
  Türkçe Dublaj
  Hikâyenin kahramanı Tiny, yaşına göre aşırı alımlı ve güzel huylu bir yapıya sahiptir. Girdiği her ortamda göze hitap etmektedir. Erkeklerin kalbini çalmak konusunda üst düzey bir yeteneğe sahiptir. Kendisini görür görmez, tuhaf hissetmektedirler. Etkisine kapılanlar arasında yeğeni Albert’te yer almaktadır. Yıllar ilerledikçe, şans Tiny’nin yüzüne gülmüş ve güzelliğini daha üst seviyelere çıkarır bir şekilde devam etmiştir. Albert, artık bir fırsat bulup, Tiny’e ait büyük bir sırra vakıf olacaktır. Bundan sonrasında ona göre davranması gerekecektir. Aksi bir durum söz konusu dahi olmayacaktır. Fakat, bu seçeceği tavrında getirisi olduğu kadar götürüsü de fazla olacaktır. Kendisini büyük bir seçim yapmak üzere hazır hissetmesi gerekecektir.
  • 117dk
  • IMDb 5.9
  • 368
  • 0
  x