2017
Bir Gün – A Day – Ha roo Filmi izle
İncele
Bir Gün – A Day – Ha roo Filmi izle
Türkçe Dublaj
Kim Joon-Young isimli doktor, Göğüs Cerrahisi Uzmanı’dır. Yetenekleri ve hırsıyla ülkesinin tanınan göğüs cerrahları arasına girmiştir. Kariyeri sürekli yeni başarılara imza atmasını sağlamıştır. Fakat kişisel yaşamında cerrahlığı kadar başarılı olamamıştır. Özellikle de Eun Jung isimli kızı bu durumdan en fazla etkilenendir. Kendisine iyi bir babalık yapamamaktadır. Sıradan bir günde karakterin, Kim Joon-Young’un gözleri önünde acımasızca hayatını kaybetmesi, değerini daha yakından ortaya çıkacaktır. Ünlü cerrah bu travmanın sonrasında, kızının hayatını kaybettiği günü tekrar tekrar yaşamaya başlayacaktır. Bir süre sonra Lee Min-Chul adındaki ambulans şoförünün de yardımını alarak yaşadığı durumun gizemini çözmeye çalışacaktır. Bu süreç kendisi için vicdani ve akli yönden fazlasıyla sıkıntılı ilerleyecektir.
 • 90
 • IMDb 7.5
 • 9
 • 0
Maria by Callas Türkçe Dublaj izle
İncele
Maria by Callas Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Belgeselde uluslararası çapta bir üne sahip soprano Maria Callas ön plandadır. Karakter, bu zamana kadar bütün otoriteler tarafından gerçek diva olarak görülmüştür. Bu zamana kadar yaşadıkları ve hayatının bilinmeyenleri sanatçının kendi ağızından anlatılmaya başlayacaktır. Bu uzun soluklu hikâyeye fotoğraflar, çeşitli filmler ve birbirinden özel mektuplar eşlik edecektir. Kendisinin bu derece önemli ve popüler bir soprano olma süreci kolay gerçekleşmemiştir. Bunun için fazlasıyla fedakârlık göstermiştir. Çileli yaşamdan kraliçeliğe uzanan hayatında hiçbir zaman tevazudan uzak kalmamıştır. Kendisini ve sanatını sürekli olarak geliştirmeye odaklamıştır. Elinden geldiğince bir şeylerin üstesinden gelmeye çalışan yıldız, kendisini yeteneğiyle birlikte tüm dünyaya kanıtlamayı başarmıştır. Arkasındaysa birçok ölümsüz eser bırakmıştır.
 • 113
 • IMDb 7.7
 • 11
 • 0
Bizi Ayıran Her Şey Tek Parça izle
İncele
Bizi Ayıran Her Şey Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede bir ailenin yaşamına ışık tutulacaktır. Aile, Montana’ya bağlı alabalık nehirlerinin kesişim bölgesinde yaşamaktadırlar. Ailenin babası Presbiteryen papazıdır. Tanrının sözlerini zikrederek gereken güç ve güzelliğe kavuşabileceğine dair bir inanca sahiptir. Oğullarına öğrettiği en değerli öğreti de balık avlama sanatı üzerinedir. Norman ile Paul, küçük yaşlardan itibaren sabah vakitlerinde eğitimlerini sürdürüp, öğleden sonraysa avlanma faslına geçmektedirler. Bu sayede her iki kulvarda da eksiksiz gelişim gösterebilecektirler. Norman, diğer kardeşi Paul’a göre daha farklı bir yapıya sahiptir. Eğitimini evinden kilometrelerce uzaklıkta bir üniversitede sürdürmeye karar verecektir. Paul’da Montana’nın gazetecilerinden birisi olacaktır. Ailenin geçmişteki bağı yavaş yavaş zayıflamaya başlayacaktır. Bütün her şeyin balık avlama sanatına meyil olduğu öğrenilecektir.
 • 99
 • IMDb 5.8
 • 25
 • 0
Vahşet Oteli Full HD izle
İncele
Vahşet Oteli Full HD izle
Türkçe Dublaj
Uzun zamandır bebek bekleyen bir çiftin hafta sonu gitmiş olduğu tatilde başlarına gelen olayları konu edinmektedir. Kısa bir süre sonra aralarına yeni katılacak olan bebeklerinin heyecanı içerisinde olan çift, hafta sonu bir tatile çıkma planı yaparlar. Kırsal ve tenha bir yerde bulunmakta olan bir konağı kiralayarak burada tatil yapmak isteyen çift, tatil başlangıcında hayatlarından çok mutludurlar. Fakat kısa bir zaman sonra bulundukları yerde çok tuhaf şeyler olduğunu farkederler. Fakat bu çiftin haberi olmayan başka bir şeyde vardır. Burada doğaüstü ölümler gerçekleşmektedir. Çift içlerine girmiş olduğu bu durumdan kurtulmanın yolunu aramaya başlarlar.
 • 112dk
 • IMDb 5.3
 • 33
 • 0
Beyaz Balina Full HD izle
İncele
Beyaz Balina Full HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede Vahap ve Ali adındaki iki çocuk ön planda olacaktır. İkili, Anadolu’da köhne bir köyde tanışacaktırlar. Ali, küçüklüğünü büyük şehirde geçirmiştir. Fakat hem annesini hem babasını kaybettiğinde, köydeki dedesinden başka kimse kalmamıştır. Ali için köy hayatına uyum sağlamak fazlasıyla yorucudur. <strong> Beyaz Balina </strong> Ali ile Vahap arasındaki ilişkiye mercek tutacaktır. Vahap, köydeki en afacan çocuktur. Bu nedenle de Ali ile düşman kesilecektirler. Fakat, beraber vakit geçirmeye başladıklarında, düşmanlıkları tamamen dostluğa evirilecektir. Ali, uzun zaman önce aldığı Moby Dick isimli romanı, Vahap ile ortak bir paydada incelemeye alacaktır. Geçmişte kitabı okumaya başlasa da henüz bitirememiştir. Sonrasında Vahap ile beraber kitaba bakış açısı değişmiştir.
 • 39
 • 0
Benim Jenerasyonum Tek Part izle
İncele
Benim Jenerasyonum Tek Part izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede 1960 yılları itibariyle İngiltere’den bahsedilecektir. İşçi sınıfı ile popüler kültür gündemi şekillendirmeye başlamıştır. Derebey rejimlerin eskisi kadar otoriteleri yüksek değildir. Bu değişim rüzgârı yıllara paralel olarak daha geniş coğrafyalara sıçrayacaktır. Arşiv görüntülerinin sonucunda Marianna Faithfull, Paul McCartney, Mary Quant ve Twiggy bu yıllar ile bağdaşan kişiler arasına girmiştirler. Öte yandan geçmişten süre gelen köklü sınıfsal ayrım, artık büyük bir değişim yaşayamaya başlayacaktır. Bu değişimden müzikalite ve kültürel etkinlikler de nasiplerini alacaktırlar. Londra’daki hâkim pop kültürünün nasıl doğduğu Michael Caine’nin bakış açısıyla objektif bir şekilde yansıtılacaktır. Bu konuda yıldızların yaşam stilleri ve kariyerleri de büyük bir rehber kaynağı olarak gözetilecektir.
 • 87
 • IMDb 7.3
 • 53
 • 0
Olmaz Böyle Şey Filmi izle
İncele
Olmaz Böyle Şey Filmi izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede Bünyamin isimli gencin, hayatına mercek tutulacaktır. Karakter, günlerden bir gün samanlıkta Menekşe isimli kızı sıkıştıracaktır. Menekşe, köyün en güzel kızları arasında olmasından dolayı, Bünyamin’in fazla miktarda ilgisini çekmiştir. Aslında Bünyamin’in kötü bir niyeti yoktur. Cilveleşmeye başlamışlarken, Menekşe’nin kardeşi İbo duruma şahit olacak ve işler daha ciddi bir hal alacaktır. <strong> Olmaz Böyle Şey </strong> Bünyamin ile Menekşe’nin basılması üzerinde ilerleyecektir. İbo’nun her ne kadar kimseye söylememesini isteseler de bir anda köy ayaklanacaktır. Bünyamin, artık köyde barınamayacak duruma gelecektir. Menekşe’nin ağabeyleri Süleyman ve Saffet, köşe bucak Bünyamin’i arayacaktır. Bünyamin en sonunda soluğu annesi Solmaz’ın yanında alacaktır. Solmaz, oğluna aşırı kızacak ve tek çaresinin köyden kaçması olduğunu fark edecektir. Diğer çocuklarının yanına göndermek için İstanbul’a uğurlayacaktır. Burada Mete, Perihan ve Nergis isimli kardeşlerinin yardımına sığınarak yeni bir hayat kurmaya çalışacaktır. Karakterler zamanında İstanbul’a göçüp, evlenmişler ve kendilerine ait bir yuva kurmayı başarmıştırlar. Aynı şekilde Bünyamin’in beklentisi de bu yönde olacaktır.
 • 90
 • 93
 • 0
Toz – Dust Tek Parça izle
İncele
Toz – Dust Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede Afgan kökenli kardeşlerin, kendi ayakları üzerlerinde kalma çabaları aktarılacaktır. Büyük savaşın ardından yıllar geçse de Afganistan’da hiçbir şey normalleşmemiştir. Afganistan, sürekli olarak terör eylemlerinin merkezi haline gelmeye başlamıştır. Bir ailenin geçmişte, önemli sırları bulunmaktadır. Olaylar da bu sırlar ışığında gerçekleşecektir. Ahmet, Emir ve Azra isimli kardeşler, doğma büyüme İstanbullu olsalar da Afgan kökenlidirler. Annelerinin ölümümün sonrasında, Azra’ya Afganistan’da bir ev bırakmıştır. Azra, bunun sırrını öğrenmek ve ailesinin aslında neyi temsil ettiklerini bulmak için yollara düşecektir. <strong> Toz – Dust </strong> Azra’nın Afganistan’a doğru çıktığı yolculuğu ele alacaktır. Karakter, her ne kadar bu amacı gerçekleştirmekte gözü pek olsa da Emir isimli kardeşinin birtakım kaygıları ortaya çıkacaktır. Lakin Azra için Emir’in kaygılarından çok ailesinin sırları önemlidir. Kendisine olan bitenleri anlatmaya çekinen dayısının, hareketlerini de anlamlı bulmayacaktır. Nitekim karakter, Azra’nın tek başına sokağa çıkmasına ön yargılı davranmakta ve her fırsatta ailesine şiddet uygulamaktadır. Azra ise tesadüf eseri yakışıklı bir kafe işletmecisiyle tanışacak ve rastlantı sonucu ailesinin diğer üyelerine ulaşacaktır.
 • 86
 • 0
Mezeci Çırağı Full HD izle
İncele
Mezeci Çırağı Full HD izle
Yerli Film
Hikâye Özkan isimli bir karakterin yaşamına uzanacaktır. Karakter, henüz oyun çağlarındadır. Lakin, iş dünyasına da adım atma fırsatı elde etmiştir. Babası Mezeci İsmail Hakkı ile beraber üç tekerlekli seyyar arabalarında meze satmaktadırlar. Bu şekilde geçim derdine düşen karakterler, satış yapabilmenin mücadelesini vermektedirler. Özkan babasının yanında ücretsiz olarak çalışmaktadır.  Mezeci Çırağı Özkan’ın etrafında seyreden olayları yansıtacaktır. Geçmişte Pirinç Hanı olarak bilinen yerde tahıl satılmaktadır. Fakat olayların geçtiği zaman diliminde tamamen pasaja dönüşerek farklı işyerlerini bünyesinde barındırmaya başlamıştır. Mezeci babasının çıraklığını yapan Özkan için rutin bir günde çevresinde birçok olay gerçekleşmektedir. 1970’li yıllarda gelişen olaylar birer birer Özkan’ın hafızasına kazınacaktır. Karakter, esnafın yaşadıklarını büyük bir dikkatle takip edip, zihnine kaydetmektedir. Artık kendisinin de sonunun babası gibi bu pasaja tıkılmasını istemeyecektir. Bir süre sonra yeteneklerini kullanarak, kendilerine farklı türden bir yaşam çizmeye çalışacaktır. Yıllara meydan okuyan babasıysa, mezecilikten fazlasıyla memnundur. Kendi yeteneklerini oğluna aktarmaya çalışıp, esnaflık kültürünü öğretmek için mücadele etse de Özkan daha başka bir yolu seçecektir.
 • 91
 • IMDb 4.5
 • 95
 • 0
Stephanie Tek parça Ful HD Türkçe Dublaj izle
İncele
Stephanie Tek parça Ful HD Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Stephanie Tek parça Ful HD izle Küçük ve sevimli minik bir kızın kocaman ve karmaşıık bir evde günlerce sıkıcı bi şekilde yaşamasını konu ediyor sakin ama profesyonl bir dram atmosferi ile karşılaşıcaksınız filmi izlerken bu yanlızlık atmosferi 50 dakikayı bununca eserden ve çekimden komaya ve sıkılmaya başlıyacağınız anlarda filmin olayları kopmaya başlıyor ve sizi tekrardan filmi izlemeye ve merak duygunuzu artırıyor karip bir kız olan stephanie yaşadığı evdeki olaylar ilginizi cekicektir oyunculuğu cak iyi olan Shree Crooks gene harika bir oyunculuk cıkarmıştır bu filmde de yonetmenin filmin sonunu cok iyi bağlaması filmi izlemeye deyer kılmıştır ve yonetmenin süpzili bir senaryosu vardır filmi guvenlifilmizle.com dan izlediğiniz için teşekkürler Stephanie Tek parça Ful HD izle,Stephanie Tek parça izle
 • 130dk
 • IMDb 6.5
 • 130
 • 0
Errementari izle
İncele
Errementari izle
Türkçe Dublaj
Şeytan bir demirci tarafından yakalanmış ve hapsedilmiştir. Demirci kasabalılar tarafından sevilen ve sayılan bir adamdır şeytanı hapsettikten sonra sıradan hayatına devam etmeye karar vermiştir. Yıllar geçmiştir ve hayat epey sıradanlaşmıştır. Fakat bir gün beklenmedik bir olay olur küçük bir çocuk şeytanın kurtulmasına sebep olur. Kasabalılar ve şeytan arasında korkunç bir mücadele gerçekleşecektir. Peki ya onu tekrar hapsedebileceklermidir.
 • IMDb 5.0
 • 120
 • 0
Thelma izle
İncele
Thelma izle
Türkçe Dublaj
Oldukça muhafazakar hırıstiyan bir ailenin kızı ailesi tarafından oldukça iyi yetiştirilmiştir. Okula gitmek için ailesinden ayrılması gerekir. Gittiği yerde bir ev tutacak ve yeni çevresine ısınmaya çalışacaktır. Bu süreçte bir adamla tanışacak ve bu adam ailesinin hiç tasfif etmeyeceği bir adamdır. Fakat kızın gizlediği bazı şeyler vardır kız hastadır ve bu gerçek zamanla açığa çıkmak üzredir.
 • 116dk
 • IMDb 6.6
 • 136
 • 0
Global Meltdown izle
İncele
Global Meltdown izle
Türkçe Dublaj
Oldukça sıradan hayatlarını sürdüren insanlar hiç beklenmedik bir olayla karşı karşıya kalacaktır. Kıyamet günü gelmiştir yer yüzünden büyük fay hatları açılacak ve bu hatlardan korkunç lavlar fışkıracaktır. Sıradan bir şekilde hayatlarını sürdüren insanlar bu olanlara anlam veremeyecek ve kendilerini korkunç bir kıyamet senaryosunun ortasında bulacaklar. Peki bu durumdan kurtulabilen olacakmı.
 • 90dk
 • IMDb 2.2
 • 149
 • 0
Girlfriend’s Day (2019) izle
İncele
Girlfriend’s Day (2019) izle
Türkçe Dublaj
Girlfriend's Day izle Tebrik kartları yazarak hayatını kazanan adam yene bir tebrik kartı yazmaktadır. Fakat bu yazdığı en güzel tebrik kartı olmalıdır ve bunun için epey uğraşacaktır. Sebebi ise eski yazıları eskisinden bile güzel olmasına rağmen rağbet görmüyordur ve yazar işini kaybetme tehlikesi altındadır. Bir tebrik kartı yarışmasına katılır fakat işler epey karışacaktır.
 • 70
 • IMDb 4.7
 • 97
 • 0
Jailbreak izle
İncele
Jailbreak izle
Türkçe Dublaj
Jailbreak izle Basit bir görev Koh klanın üyelerinin hapise girmesi ile alt üst olacaktır. Hapishanede eski bir polis psikolejisini epey bozacak ve yolu idama kadar gidecektir. Tamda bu sırada özel timden eski arkadaşları onu kurtarmak için gelecek ve bu yolda tüm yeteneklerini ortaya serecektir. Hapisten kaçmak onun için epey kolay olacaktır.
 • 100
 • IMDb 5.6
 • 91
 • 0
Woodshock izle
İncele
Woodshock izle
Türkçe Dublaj
Woodshock izle Oldukça yanlız olan bir kadın sevdiği birini kaybeder ve bu durum onu paranoyaya sürükler üst üste gelen bu felaketleri kaldıramayan kadın gerçeklik algısını tamamen kaybetmiştir ve çevresinde olan biten olayların gerçek olup olmadığını anlayamayacak bir durumdadır. Dünya ile bağlarını tamamen koparan kadın çok zor günler geçirecek ve bu anlarda görsel eklentiler epey dikkat çekecek.
 • 100
 • IMDb 4.8
 • 95
 • 0
Mucize Oyuncaklar – Time Toys izle
İncele
Mucize Oyuncaklar – Time Toys izle
Türkçe Dublaj
Mucize oyuncaklar izle Orta okullu çok iyi anlaşan arkadaşlar bir geziye çıkmıştır çıkmış oldukları bu gezide oldukça gizemli bir kutu bulurlar. Kutu içerisinde gelecekten gelen oyuncaklar vardır. Çocuklar bu oyuncaklardan korkar ve ne oldukları hakkında fikir sahibi olmadıkları için epey çekinirler. Fakat bunlar iyi niyetli oyuncaklardır ve onlara gelecekten gelecek tehlikelere karşı nasıl bir savunma yapmaları gerektiğini öğretirler.
 • 87
 • IMDb 5.9
 • 103
 • 0
Büyülü Kaya-The Stronghold Full HD izle
İncele
Büyülü Kaya-The Stronghold Full HD izle
Türkçe Dublaj
Tarih öncesinde iyililik ve kötülük arasında büyük bir savaş yaşanmıştır ve bu savaşı kötüler kazanmıştır. Büyülü kaya izle Filmde Storozhova Zastava isimli çocuk güneş tutulması yaşandığı bir anda geçmişe ışınlanır. Gittiği yerde onu savaşçılar bekliyordur ve ona büyülü bir kaya verirler bu kayadan aldığı güçle Zastaya savaşın kaderini belirleyebilecekmidir ?
 • 100
 • IMDb 6.3
 • 96
 • 0