2018
Matriarch Türkçe Dublaj izle
İncele
Matriarch Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Matt ve Rachel çifti evlilik yıl dönümleri için rahatlatıcı bir tatil planı yaparlar. Hamile olan kadın doğumundan önce kocası ile birlikte güzel zaman geçirmek istemektedir. Fazla oyalanmadan kısa bir süre içerisinde yola çıkmış olan talihsiz çiftin yolculuk sırasında arabaları arıza yapar. <strong>Matriarch</strong>da bir adam şiddetli bir fırtınanın ortasında mahsur kalmış olan çifte yardım teklif eder. Çaresiz bir durumda olan çift kendilerine gelen bu teklifi hiç düşünmeden kabul ederler. Matt ve Rachel çifti kendilerini evinde sığınmaya davet etmiş olan adamın teklifini kabul ederken büyük bir hata yaptıklarının farkında değillerdir.
 • 91
 • IMDb 5.1
 • 15
 • 0
Yeniden Doğmak Full HD izle
İncele
Yeniden Doğmak Full HD izle
Türkçe Dublaj
Ülkedeki en iyi hacker olarak tanınmakta olan Geng Han bir efsane olarak anılmaktadır. Adam ilerleyen zamanlarda içine kapanır, dış dünya ilet tüm bağlantısını keser ve video oyunlarınları ile zaman geçirmeye başlar. <strong>Yeniden Doğmak</strong>da Geng bir gece polis tarafından beklenmedik bir zamanda ziyaret edilince büyük bir endişeye ve paniğe kapılır. Ancak polisin söyledikleri karşısında şaşkına döner ve dili tutulur. Ülkenin en tehlikeli çetesini çökertmeye çalışmakta olan polis Geng'in kendileri ile birlikte çalışmasını ister. Bu durum tehlikeli bir geçmişe sahip olan Geng'in hayatını düzene sokması için iyi bir fırsattır. Peki deneyimleri kendisini bu görevde başarıya götürebilecek midir?
 • 80
 • IMDb 4.3
 • 20
 • 0
Level 16 Full HD izle
İncele
Level 16 Full HD izle
Türkçe Dublaj
Vivien asosyal bir yapıya sahip olan 16 yaşındaki bir genç kızdır. Hapishaneden hiçbir farkı olmayan okulunda yaşam mücadelesi vermeye çalışmakta olan Vivien bunalıma girmiştir ve içi öfke doludur. <strong>Level 16</strong>da günlerin birinde Vivien kendisine ihanet etmiş olan kişilerinin yaptıklarının yanlarına kalmamamsı gerektiğini düşünür ve her birinden intikam almaya karar verir. Eğitim almakta olduğu akademi hakkında araştırma yapmaya başlamış olan Vivien'in öğrendiği bilgiler karşısında kanı donar ve bir an önce burdan kaçmak için fırsat kollar.
 • 102
 • IMDb 5.3
 • 19
 • 0
Marla Mae Türkçe Dublaj izle
İncele
Marla Mae Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Genç bir kadın kendisine bir kutunun miras olarak bırakılmış olduğunu öğrenir ve bu kutuyu teslim almak için yola koyulur. Ancak bu kutunun içinde ne olduğunu kadın hariç kimde bilmemektedir. <strong>Marla Mae</strong>de kadının bunu neden gizlemekte olduğunu kimse bilmemektedir. Kısa bir süre içerisinde genç kadının korku saçan davranışları ile insanlar büyük bir kabus yaşarlar. Korku kategorisinde yer almakta olan yapımın yönetmen koltuğunda Lisa van Dam-Bates ismi oturmaktadır. Filmi sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler dileriz.
 • 25
 • 0
Cucuy The Boogeyman Full HD izle
İncele
Cucuy The Boogeyman Full HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâye Teresa adındaki bir kızın intiharını şekillendirecektir. Glimmer Peak Lisesi öğrencilerinden Teresa, kendi halinde yaşayan bir kızdır. Lakin küçük yaşına rağmen üzerinde gördüğü baskılar ve kendisinden beklentiler üst seviyelerdedir. Yaşının kaldıramadığı duruma karşılık, çareyi intihar ederek bulmaya çalışmıştır. Bu olay başta lisesi olmak üzere her tarafı büyük bir yasa boğmuştur. Öğrenciler, arkadaşlarının bu trajik ölümüne alışamazken sonrasında arkadaşlarının birer birer kaybolduklarını gözlemleyecektirler. Artık işler iyice sapa sarmaya başlamış ve herkes tedirgin olmuştur. <strong> Cucuy The Boogeyman </strong> Amelia ve ablası Rebecca’nın kayıp çocuk vakalarına karşı girişecekleri mücadeleyi aktaracaktır. Karakterler için olayların perde arkasında yeni taşınan komşuları görülecektir. Yalnız başına yaşayan komşuları olan adam, esrarengiz görüntüsüyle olayların suçlusu olduğu yönündeki şüpheleri de arttıracaktır. Amelia ve Rebecca, olan bitene gözleriyle şahit olmak için karakterin evine gizlice girmeye dahi yeltenecektirler. Fakat bu süreçte bulaştıkları durumun, istemeyecekleri sonuçlara yol açmasına maruz kalacaklar. Geri dönüş yolları kapanan karakterler, perde arkasında olup bitenleri görmek için daha cesur davranacaklar.
 • 85
 • IMDb 5
 • 41
 • 0
Blockers Türkçe Dublaj izle
İncele
Blockers Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hikâye ergenlik dönemlerini arkalarında bırakarak, yetişkinliğe adım atacak üç kızın mezuniyet gecesi macerasına uzanacaktır. Lise eğitimleri bir şekilde sonra eren karakterler, mezun olabilmek için gün saymaya başlamıştırlar. Çünkü her biri mezuniyet gecesinin hayatlarının en önemli günü olduğunun bilincindedirler. Bu nedenle de panik ve ani karar vermemek adına, günler öncesinden kafalarında geceyi şekillendirecekler. Mezuniyet gecelerinin en büyük geleneği, geçmişten beri kızların büyük oranda ilk kez bekaretlerini kaybettiği geceler olmasıdır. <strong> Blockers </strong> Üç genç kızın, hayatlarının ilk cinsel deneyimini yaşama heyecanlarını aktaracaktır. Kendileri bu konuda başarılı olacaklarını düşünecektirler. Bundan dolayı da akıllarında adaylarını belirleme süreci başlayacaktır. Babaları tarafından kızlarına düşkünlük, her zaman bilinmektedir. Üç baba, kızlarının mezuniyet gecesinde ne gibi bir tabloya tanık olacaklarının bilincinde olacaklar. Bu nedenle de onlara zarar gelmemesi ve hata yapmamaları adına kendileri de geceyi sabote etmeye çalışacaklar. Birbirinden komik duruma yol açan karakterler, kızları ile erkeklerin arasına set kurmak için ellerinden geleni yapacaktırlar. Bu konuda son derece inatçı olacaklar.
 • 102
 • IMDb 6.2
 • 37
 • 0
Kıyamet – Den blomstertid nu kommer Filmi izle
İncele
Kıyamet – Den blomstertid nu kommer Filmi izle
Türkçe Dublaj
Dünyada ortaya çıkan olayların, insan hayatına etkisi temel alınacaktır. Kıyamet senaryoları birer birer gerçekleşmeye başlamıştır. Gözlemlenen hadiseler milyonlarca insanın ölümüyle sonuçlanmıştır. İnsanoğlu tarafından nesillerinin tükenme tehlikesi ortaya çıkmıştır. Alex ise bütün bu olumsuzluklara rağmen kendi doğrularına ve amaçlarına yönelik yaşamaya çalışmaktadır. Herkes kendi canını kurtarmanın derdine düşmüşken, Alex isimli karakter daha farklı bir yaşam stiline bürünecektir. Âşık olmak her ne kadar kıyamet döneminde aykırı gözükse de Alex için aşkı uğuruna yapabileceklerinin bir sınırı yoktur. <strong> Kıyamet – Den blomstertid nu kommer </strong> Alex’in duygusal hayatını irdeleyecektir. Karakter, küçük yaşlardayken tutkuyla sevdiği Anna’dan aile ve çevresel baskılar yüzünden ayrılmak zorunda kalmıştır. Uzun zamandır da bir daha haber alamamıştır. Lakin bütün kıyamet atmosferi, Anna’nın hayaletine denk gelmesini sağlamıştır. Alex’te fırsattan istifade ederek, Anna’ya karşı dik duramayışının ve verdiği hatalı kararın, telafi etme sürecini yaşamaya çalışmaktadır. Ayrılık travması kendisinin yakasını bir gün bile olsun bırakmamıştır. Bu nedenle de kendisi için bulunmaz bir fırsat olduğunu düşünecektir.
 • 129
 • IMDb 5.5
 • 37
 • 0
Over Drive Türkçe Dublaj izle
İncele
Over Drive Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hikâye Fransa’da bir şekilde hayatlarını idame ettirmeye çalışan iki kardeşin yaşamlarını ele alacaktır. Andrew ile Garret, hayata pek şanslı başlayamamıştırlar. Bu nedenle de akranlarından farklı bir yaşam stili sürdürmek zorunda bırakılacaktırlar. Kardeşler geçimlerini uzun süredir araba hırsızlığı yaparak sağlamaya başlamıştırlar. Üstelik şaşırtıcı bir şekilde bu işe karşı yetenekleri bulunmaktadır. Bu zamana kadar üstesinden geldikleri işleri kendilerine köklü bir isim yapmaların da sağlamıştır. <strong> Over Drive </strong> İki kardeş işlerini biraz daha büyütmek için Fransa’nın güneyine doğru yayılmıştırlar. Rutin bir hırsızlık vakasında, şehrin en önemli ve tehlikeli adamlarından birisine ait bir klasik arabayı çalmıştırlar. Kendileri tarafından yapılan bu eylemin, sonuçları çok ağırdır. Hayatlarına karşı bir zararın gelmesi de söz konusudur. Ancak iki kardeşe, hatalarını karşılamaları adına başka bir iş teklifi yapılacaktır. Bu iş teklifi, önceki işlerinden daha fazla tehlikelidir. Çünkü, sert adam bu sefer kendisinden bile acımasız bir adamın aracını çaldırmaya kalkışacaktır. İkili her zaman yaptıkları seyrinde, kurbanlarının konumunu bilmeden harekete geçecektirler.
 • 104
 • IMDb 6.7
 • 28
 • 0
Beyond the Sky Full HD izle
İncele
Beyond the Sky Full HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede Chris adında bir karakterin, hayatının bazı yönlerinin üzerinde durulması ele alınacaktır. Karakter, çocukluk çağlarını babasıyla geçirmek durumunda kalmıştır. Annesi, seneler öncesinde sıra dışı bir şekilde ortadan kaybolup, sırra kadem basmıştır. Annesiz bir yaşama alışan Chris, onun yokluğunu her alanda hissetmiştir. Artık belgesel yapımcılığı mesleğine dahil olduğunda, ilk olarak annesinin kaybolma sürecine ait bir belgesel yapmaya karar verecektir. Bu konuda kendisine babası da destek olacaktır. Ancak babasının anlattıkları, Chris’i heyecanlandırmaya yeterli olmayacaktır. <strong> Beyond the Sky </strong> Chris ve belgesel yapım sürecinde tanık olacağı durumları aktaracaktır. Karakter, babasından annesinin uzaylılar tarafından kaçırıldığını öğrenecektir. Lakin kendisine göre bu tamamen hayal ürünüdür. Çünkü, yaşanabilir tek gezegenin dünya olduğunu düşünmektedir. Bu nedenle de annesinin başka bir yaşam formunda olabileceği ihtimalini aklına getirmeyecektir. Öte yandan ilerleyen süreçte uzaylılar tarafından kaçırıldığı düşünülen insanlarla röportajlar gerçekleştirip, belgeselini daha çok ayrıntıya indirecektir. Karakterlerin açıklamaları da Chris’i ikna etmekte yeterli olmamıştı. Bir zaman sonra tesadüf eseri genç bir kadınla tanışma fırsatı kazanıp, kararını sorgulama gereksinimi duyacaktır.
 • 85
 • IMDb 5.1
 • 39
 • 0
Derinlerdeki Dehşet Full HD izle
İncele
Derinlerdeki Dehşet Full HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâye Jonas Taylor merkezinde gelişecek olayları aktaracaktır. Karakter, tarihin en önemli derin dalış dalgıçlarındandır. Özellikle de kurtarma operasyonlarında önemli bir konumdadır. Bir süre sonra kendisinin dahil olacağı olaylar gözlemlenecektir. Okyanus ötesinde gerçekleştirilen araştırma nedeniyle, bir denizaltı Pasifik Okyanusu’nun derinliklerine inmek zorunda kalmıştır. Her şey bu vakte kadar olağan ilerlerken, bir anda ortaya çıkan devasa yaratık, tüm araştırmayı yerle bir edecektir. <strong> Derinlerdeki Dehşet </strong> Pasifik Okyanusu’nda ortaya çıkan ölüm kalım savaşını ele alacaktır. Mega yaratık, yaptığı hamlelerle denizaltına ağır hasarlar verecektir. Mürettebatın eli kolu bağlanmıştır. Bu nedenle de kaderleri dışarıdan gelecek bir yardım elini bekleyecektir. Çinli okyanus bilimcilerinden birisi, mürettebatın tek çıkış yolunun Jonas Taylor olduğuna kanaat getirecektir. Karakter hem alanının en iyisi hem de deneyimlidir. Ayrıca geçmişte te Megalodon ile karşılaşma fırsatı bulmuştur. Tarih öncesine ait 23 metrelik bu yaratığı alt edebilmek için Jonas Taylor’un sınırlarını zorlaması gerekecektir. Çünkü, kendi canını da riske atmak zorunda kalacaktır. Kolay bir mücadele olmayacaktır.
 • 113
 • IMDb 5.9
 • 31
 • 0
Keşif Tek Parça izle
İncele
Keşif Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Bilimsel açıdan insanlığın, uzun zamandır peşinden koştuğu gelişmeler artık doğrulanabilmiştir. Ölüm sonrası hayat, yıllar boyu insanların merak ettikleri bir durum olmuştur. Dinlerde yer edinen durum, artık insanların merakını giderecek sonuçlar gösterecektir. Yapılan çalışmalar sonrasında ölüm sonrasında başka bir hayata geçiş yapıldığı doğrulanmıştır. Bu da dolaylı olarak başka bir dünyanın daha bulunduğunu kanıtlar nitelikte olmuştur. <strong> Keşif </strong> İnsanların, bilimsel bir keşfin sonucunda kaderlerini etkileyecek derecede ciddi kararlar almaları üzerinde duracaktır. Başka bir dünyanın varlığından haberdar olan insanlar, 1 yılda milyonlarca hayat kaybına uğranmasını tetikleyecektir. İnsanlar, beğenmedikleri hayatlarını sonlandırmak için peş peşe intiharlar gerçekleştirmeye başlamıştırlar. Hepsinin umudunda, keşfedilen yeni hayatlarına adım atmak ve huzurlu bir dünyada yaşamak vardır. Bütün bu kaosun merkezinde bir adamın, başına hiç tahmin edemeyeceği olaylar gelecektir. Karakter, insanların ölüm için birbirleriyle yarıştıkları atmosferde, yaşamak için büyük bir neden bulacaktır. Bu neden âşık olduğu güzeller güzeli bir kadındır. Karakter, etrafında olup bitenlerden soyutlanarak, bu duruma kanaat getirmeye çalışacaktır.
 • 108
 • 59
 • 0
El ummar: Cin Yuvası Full HD izle
İncele
El ummar: Cin Yuvası Full HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâyenin kahramanı Miraç, dini vecibelerine son derece önem vermektedir. Küçük yaşta babasını kaybettiği vakit, Döne isimli babaannesiyle beraber yaşamak zorunda kalacaktır. Babaannesi, hayatı boyunca yaptığı kötü büyülerle aklında yer edinecektir. Karakter, büyücülükten kazanç sağlamaya çalışmakta ve şeytana hizmet etmektedir. Kendisinin büyülerinin etkisi Ummar adındaki cinlerle yaptığı anlaşma sonucunda kendisini göstermeye başlamaktadır. <strong> El Ummar Cin Yuvası </strong> Babaannesi Döne’nin büyücülük faaliyetlerinin, Miraç isimli karakteri ne derece etkilediği yansıtılacaktır. Miraç artık daha fazla tahammül edemeyerek, İstanbul’a taşınmak zorunda kalacaktır. Bakımlar yaparak iyi hissetmek isteyen insanların elinden tutmaya başlayacaktır. Arkadaşları vasıtasıyla Miraç’ın ismini duyan Esma, kısa süre sonra karaktere bakım yapmaya gidecektir. Üstelik Miraç sayesinde şok edici detaylara sahip olacaktır. Esma, bugüne kadar güvendiği ailesinin, kendisi üzerine büyü yaptırdıklarını öğrenecektir. Duygu isimli ablası bu durumdan fazlasıyla etkilenmiştir. Bu nedenle Esma Miraç’ı, Duygu’ya bakması için götürecektir. Duygu, geçmiş yıllarda Ummar cinlerinin yardımıyla yapılan bir büyünün, etkisi altına girmiştir. Miraç, elinden geleni yaparak büyüyü bozmaya çalışacaktır.
 • 88
 • IMDb 7
 • 43
 • 0
Little Miss Sumo Türkçe Dublaj izle
İncele
Little Miss Sumo Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hikâye sıradan bir kadının, koca bir düzeni sorgulaması üzerinde ilerleyecektir. 21 yaşındaki Hiyori isimli karakter, uzun zamandır sumo güreşine karşı tutkuyla bağlanmıştır. Kısa süre sonra gerçekleşecek olan sumo güreşi müsabakasına, çok sıkı hazırlanmaktadır. Kendini kanıtlayarak, ideallerine kavuşabilecektir. Bu alana yönelik gözü hep yükseklerdedir. Ancak Hiyori, kadınların güreş organizasyonlarına profesyonel anlamda katılımlarını yasaklayan bir haber bilgisine erişecektir. <strong> Little Miss Sumo </strong> Hiyori’nin, sumo tutkusunun peşinden gitme sürecini aktaracaktır. Karakter, hayallerinin ve kariyer hevesinin bir anda elinden çekilip alınmasına kayıtsız kalmak istemeyecektir. Kadınların bu tip organizasyonları niçin yasaklandığını öğrenmek için kararı sorgulayacak bir bakış açısına sahip olacaktır. Hazırlandığı mücadeleye karşı inancı tamdır. Bu nedenle de emeklerinin boşuna gitmemesi adına, ring dışında bürokratik bir mücadele vermeye başlayacaktır. Sergileyeceği azimli mücadele ile birlikte, kısa sürede herkesin tanıdığı birine dönüşecek ve tüm kadınların gururlarını okşayacaktır. Çünkü Hiyori’nin mücadelesi, kadınların toplum içindeki yerini de belirleyecek türden bir mücadeledir. Karakter de bunun bilincinde olarak hamleler uygulayacaktır.
 • 18
 • IMDb 6.5
 • 33
 • 0
Mutlu Cadılar Bayramı Tek Part izle
İncele
Mutlu Cadılar Bayramı Tek Part izle
Türkçe Dublaj
Hikâye orta sınıflı İspanyol bir ailenin, değişen yaşamları üzerinde durulacaktır. Kısa süre önce Kaliforniya’da yaşayan karakterler, Abuela isimli karakterin dul kalmasıyla beraber ilgilenmek için Miami’ye taşınmak durumunda kalacaklar. Üstelik, bu zamana kadar münzevi sürdürdükleri yaşam yeni taşınacakları bir evle arkalarında kalacaktır. Çünkü evin konumu ve komşuları itibariyle elit insanlarla bir arada olacaktırlar. Bu durum bile ortama uyum sağlamalarını hızlandırmak için yeterli olacaktır. <strong> Mutlu Cadılar Bayramı – Kopya </strong> Sıradan bir ailenin, yeni evleriyle beraber atılmak zorunda olacakları hayatı göz önüne çıkaracaktır. Karakterler, muhteşem evlerine yerleştikten sonra ev hakkındaki detaylara sonrasında ulaşacaktırlar. Başlarda ev konusunda fazlasıyla şanslı olduklarını düşünecektirler. Ancak ilerleyen süreçte kararları bu yönde olmayacaktır. Çünkü evde kendileri gibi yaşayan iki genç hayalet bulunmaktadır. Bu nedenle de evi ailelerinin dışında hayaletlerle de paylaşmak zorunda kalacaktırlar. Durumu ilk fark ettiklerinde pek üstüne düşmeyecek olan aile, sonraki süreçte mücadele etmekten çok kabullenmekten yana tavır sergileyecektirler. Aralarındaki iletişim kontrolden çıktığında, etrafa belli etmemeye çalışacaklar.
 • IMDb 4.1
 • 53
 • 0
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı izle
İncele
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı izle
Türkçe Dublaj
Hikâye, François Vidocq isimli mahkûmun yol açacağı durumları işleyecektir. Karakter bir süre önce işlemediği suçtan dolayı, ülkesinin en büyük ve en güvenli hapishanesine gönderilecektir. Karakter, suçsuzluğunu ispat etmek adına serbest kalmak zorundadır. Bu durumun olasılığı bile olmayınca o da firar etmeyi aklına koyacaktır. Üstelik şaşırtıcı bir şekilde planının başarılı olduğu da gözlemlenecektir. Bu zamana kadar, kaldıkları hapishaneden yıllar boyu firar etmeyi başaran ilk kişi unvanına sahip olacaktır. <strong> İmparator Yeraltı Dünyasının Hükümdarı </strong> François Vidocq isimli suçsuz mahkumun, masumiyetini kanıtlayabilmek adına yer altı dünyasına açacağı savaşı işleyecektir. Artık ülkenin tanınan simalarından olan karakter, tüccar kılığına bürünse de polisle anlaşma yapmak zorunda kalacaktır. Kendisi ne kadar artık münzevi bir yaşam sürdürmeyi istese de geçmişi bir an olsun peşini bırakmayacak adeta üzerine yapışacaktır. Çünkü bu şekilde saklanarak bazı şeyleri kanıtlaması çok zordur. Yapacağı anlaşmayla birlikte, masumiyetini kanıtlayabilecek fakat tüm yeraltı dünyasına açacakları savaşta da hayatta kalması gerekecektir. Bu çetin savaşta hayatta kalmak değil, ayakta kalmak bile zor olacaktır.
 • 121
 • IMDb 6.4
 • 61
 • 0
Dünya Hali Full HD izle
İncele
Dünya Hali Full HD izle
Yerli Film
Hikâyede genç bir adamın, platonik aşkıyla ilişkiye başlamak için çabalaması ele alınacaktır. Serdar, İTÜ Makine bölümünden mezun olsa da hayatını animatörlük yaparak kazanmaktadır. Hayatı boyunca hep içine kapanık bir tavra sahip olmuştur. Öte yandan aşk hayatında da bunun etkisi görülmektedir. Uzun zamandır Gizem isimli bir genç kıza aşık olsa da henüz açılma cesareti toplayamamıştır. Onun varlığından bile habersizdir. Günlerden bir gün Masal ve Batu isimli ev arkadaşlarıyla iddiaya giren Serdar, kaybettiği vakit Gizem ile tanışma cezasına çarptırılacaktır. Gizem’in Ah Güzel İstanbul isimli dergide yürüttüğü bir konsept, Serdar için bulunmaz bir fırsat olarak görülecektir. Kendisini bu avantajdan mahrum bırakmak istemeyen Serdar, büyük olayların merkezinde yer alacaktır.
 • 101
 • IMDb 5.2
 • 87
 • 0
Yarışçı Doğanlar – Born Racer Full HD izle
İncele
Yarışçı Doğanlar – Born Racer Full HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede Indycar yarışlarının duayen ismi Scott Dixon’un profesyonel kariyeri işlenecektir. Ünlü yarışçı, tüm dünyada isminden söz ettirebilmeyi başarmıştır. Bunu sağlamak için de Indycar Dünya Şampiyonluğu müsabakalarını 4 kez kazanmıştır. Scott Dixon için geçmişten gelen yarış tutkusu, bir an bile azalmamıştır. Yarışlarda nasıl bir performans göstereceğinin bilincinde olsa da ölüm tehlikesine sahip olduğu da aklından çıkarılmayacaktır. Direksiyonun başına geçtiği, kariyerinin ilk yıllarından beri ne derece gelişim gösterdiği yansıtılmaya çalışılacaktır. Öte yandan birçok kez, yeteneğini sergilemesinin özgüvenini her yarışında göze aldığı tehlikeli manevralarla gösterecektir. Yarış dünyası pilotlarının, bugüne kadar pek öne çıkmayan yaşantıları üzerinde durulacaktır. Kariyer basamakları detaylı ve adım adım yansıtılacaktır.
 • 88dk
 • IMDb 8
 • 58
 • 0
Suçlular Takımı – Den of Thieves Tek Parça izle
İncele
Suçlular Takımı – Den of Thieves Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede Merkez Bankası’na yönelik bir faaliyet ele alınacaktır. Bu bankada her gün rutin olarak, 120 milyon dolar nakit para piyasadan çekilerek, imha edilmektedir. Şehrin başarılı ve gözü pek çetesinin de gözü bu paralara dikilecektir. Los Angeles merkezli en ünlü bankanın, günlük imha ettikleri paraları ele geçirmek imkânsız gibi görünse de göze almaya değerdir. Bunun içinde özel yeteneklerle donatılmış özel bir ekip kurulacaktır. Muazzam bir plan hazırlanmasının sonrasında harekete geçilecek ve Los Angeles şehrinin altını üstüne getirecektirler. Ancak planda bazı terslikler yaşanacaktır. Los Angeles Şerif Bürosu bünyesinde görev yapan cesur ve deneyimli memurlar, hırsızların tam karşılarında bitiverecektirler. Büyük kovalamaca uzun süre devam edecektir.
 • 140
 • IMDb 6.6
 • 65
 • 0