2018
Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Dublaj izle
İncele
Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Dublaj izle filmi Güvenli Film İzle sitemizin Dram Filmleri İzle ve Hint Filmleri İzle Kategorisinde yer almaktadır.Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Dublaj izle filmi Hindistan,Belçika ve fransız ortak yapımı.Hint filmi seven takipçilerimize tavsiye ederiz.Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Full HD İzleBir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Full HD  izle filminin konusuna kısaca değinecek olursak;Çok sevdiği annesini aniden kaybeden Hint Fakiri Aja, Daha önce hiç görmediği babasını bulmak için Fransa'nın yolunu tutar. Bu ülkeye ayak basar basmaz hayatın çok farklı olduğu gören Aja, kaderine kendisine ne gibi sürprizler hazırladığını bilmeden amaçsızca sokaklarda dolaşmaya başlar. Bir anda kendini güzel bir kadına aşık olmuş halde bulan adamın başına seri ve komedi dolu olaylar gelmeye başlar.Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Altyazılı Full izleBir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Dublaj 1080P izle filmi size güzel ve eğlenceli vakit geçirtecek bir yapım.Güvenli Film İzle farkı ile Türkçe Dublaj Film İzle ve Türkçe Altyazılı Film İzle seçenekleri ile izleyebilirsiniz.İyi Seyirler Dileriz.
 • 96
 • IMDb 7.3
 • 272
 • 0
Race 3 (2018) Full izle
İncele
Race 3 (2018) Full izle
Türkçe Altyazı
Race 3 (2018) Full izle Filmi Güvenli Film İzle sitemizin Hint Filmleri İzle ve Aksiyon Filmleri İzle kategorisinde yer almaktadır.Race 3 (2018) Full izle filminin Başrolünde Ünlü hintli aktör Salman Khan'ın yer alıyor.Race 3 (2018) Full izle filmini Aksiyon ve Hint Filmleri seven tüm takipçilerimize öneriyoruz.Race 3 (2018) Türkçe Altyazılı Full izleRace 3 (2018) Full izle filminin konusuna gelecek olursak;Yeni bir soygunun planları yapılmaktadır. Bu soygunun en önemli faktörü, parası çalınacak ailenin çok güçlü olması ve kalenin içeriden fethedilmesi gerekmektedir. Bunun için öncelikle Ailenin en zayıf üyesi hedef alınacak ve plan ordan itibaren yürümeye başlayacaktır.Race 3 (2018) Türkçe Dublaj Full HD izleRace 3 (2018) Full HD  izle filmini güvenli film izle takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.Güvenli Film İzle farkı ile Race 3 (2018) Full izle filmini Türkçe Altyazılı Film izle seçenekleri ile izleyebilirsiniz.İyi Seyirler.
 • 160
 • IMDb 2.1
 • 460
 • 0
Bizi Hatırla Tek Parça Full izle
İncele
Bizi Hatırla Tek Parça Full izle
Yerli Film
Bizi Hatırla Tek Parça Full izle filmi Güvenli Film İzle sitemizin Dram Filmleri İzle kategorisinde yer almaktadır.Bizi Hatırla Tek Parça Full izle  Filminin senaristliğini ve yönetmenliğini ünlü yönetmen Çağan ırmak yaparken   IMDB puanı  yüksek olan bir film.Güvenli film izle ekibi olarak sizlere öneriyoruz.Bizi Hatırla Yerli Film  izleBizi Hatırla Tek Parça Full izle filminin konusu ise şöyle işleniyor;İhmal ettiği babası hasta olduktan sonra onunla yeniden bağ kurmaya çalışan bir evladın(Kaan) hikayesini anlatıyor.Kaan İşinde başarılı ve çalışkan bir insandır.Bu başarısı içinde şuan ki konumuna gelmek için çok emek vermiş ve adeta tırnakları ile kazıyarak gelmiştir.Kaan ailesi ile beraber gayet güzel bir hayat yaşamaktadır. Kaan'ın babası ise bir sahil kasabasında yaşamaktadır.İşinden dolayı ve işkolik olmasından dolayı babasını ihmal eden Kaan babasının hastalandığını duyunca babasının yanına gitmek zorunda kalır.Bizi Hatırla Sansürsüz izleFilmin aslında Ana teması insanların çalışma şekilleri ve çalışırken en yakınımız olan  insanları bile ihmal etmemiz ve koskoca şehirlerde sosyal ilişkilerimizin zayıflaması aynı zamanda  aile bağlarının kopmasını bizlere gösteren bir yapım.Bizi Hatırla  Full  HD izlegüvenli film izle ekibi olarak dram kategorisinde olan bu Bizi Hatırla Tek Parça Full izle  filmini Yerli Filmler izle olarak öneriyoruz. guvenlifilmizle.com iyi seyirler diler.
 • 120dk
 • IMDb 7.4
 • 221
 • 0
Kafalar Karışık Full HD izle
İncele
Kafalar Karışık Full HD izle
Türkçe Dublaj
Kafalar Karışık Full HD izle filmi güvenli film izle sitemizin komedi filmleri izle  kategorisinde yer almaktadır.Kafalar Karışık Full HD izle filminin kısaca konusuna değinecek olursak şöyle gelişiyor;Atakan, zengin sevgilisi Buseye aşıktır. Evlenmelerinde tek engel ise Busenin dedesidir. Atakan da Buse ile evlenmek için tek çare olarak Busenin yıllardır kayıp olan öz babasını bulmaya karar verir. Kadim dostları Fatih ve Bilal de elbette bu serüvende ona eşlik edeceklerdir. Kafalar, arayışları sonunda kendilerini bir anda Antalyada bulacak ve işlerin iyiden iyiye karışmasıyla aksiyon ve komedi dolu bir macera başlayacaktır.Macera filmleri izle için hazır olun.sizde eminiz kendinizi kaptıracaksınız.Kafalar Karışık Full HD izle filmini güvenli film izle ekibi olarak öneriyoruz.İyi Seyirler dileriz.
 • 90
 • IMDb 2
 • 988
 • 0
Mogli Orman Çocuğu Türkçe Dublaj izle
İncele
Mogli Orman Çocuğu Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Çok güzel bir macera ve dram filmi olan Mogli Orman Çocuğu Türkçe Dublaj izle filminin konusu şöyle; Bir insan çocuğu olan Mowgli,Annesinden babasından ayrı  Hindistan’ın ormanlarında kurt sürüsü tarafından yetiştirilir. Baloo ve Bagheera adlı bir panterin kanatları altında ormanın sert kurallarını öğrenirken diğer hayvanlar tarafından ormanın bir üyesi olarak görülür fakat korkutucu kaplan Shere Khan onu dışlar ve onun bir orman üyesi olamayacağını söyler aslında  kaplan Shere'nin   ondan hoşlandığı söylenemez. Ancak, Mowgli insan ırkıyla yüzleştikçe daha büyük tehlikelere karşı hazırlıklı olmalıdır. Güzel vakit geçirebileceğiniz Mogli Orman Çocuğu Türkçe Dublaj izle filmini tavsiye ediyoruz.Filmi güvenli film izle ile keyifle izleyebilirsiniz.Yorum yapmayı unutmayınız.İyi Seyirler.
 • 104
 • IMDb 6.6
 • 329
 • 0
Karanlık Web 2 Türkçe Dublaj izle
İncele
Karanlık Web 2 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Korku kategorisinde olan Karanlık Web 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusu şöyle; 20 li yaşlarındaki Matias, günün birinde bir internet kafede sahipsiz bir laptop bulur. Kayıp eşya kutusunda bekleyen laptop 3-4 haftadır oradadır. Sahibinin artık bilgisayarı istemediğine karar veren Matias bilgisayarı alıp evine götürür. Bilgisayarı açıp incelediğinde ise Karanlık Web 2 Türkçe Dublaj izle in gizli dosyalarına rastlar. Karanlık dolu sırlar artık aralanmıştır...Bu sırları taşıyabilecek mi ? yoksa kendisi ve etrafındakileri ateşe mi atacak.güvenli film izle farkı ile Karanlık Web 2 Türkçe Dublaj izle sizlerle...İyi seyirler.
 • 93
 • IMDb 6.2
 • 317
 • 1
DeadPool 2 Türkçe Dublaj HD izle
İncele
DeadPool 2 Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Serininin  devamı niteliğinde gibi görüken DeadPool 2 Türkçe Dublaj HD izle filminin konusu şöyle;Kız arkadaşı Vanessa (Morena Baccarin) ile mutlu ilişkisini sürdüren Wade Wilson'ın, yani DeadPool 2 Türkçe Dublaj HD izle, (Ryan Reynolds) düzeni gelecekten gelen Cable (Josh Brolin) ile sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir ve Deadpool, Cable durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar. Bu birbirinden farklı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpoolla birlikte savaşmaya hazırdır.Macera,Aksiyon,Komedi'nin bol olduğu filmi güvenli film izle ile karşınıza çıkarıyoruz.İyi seyirler.
 • 119
 • IMDb 7.5
 • 326
 • 0
Upgrade (Yükseltme) Türkçe Dublaj İzle
İncele
Upgrade (Yükseltme) Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Karşınızda 2018 Yılının En güzel filmlerinden biri olan Upgrade (Yükseltme) Türkçe Dublaj İzle Konusu şöyle; Eşiyle birlikteyken acımasızca saldırıya uğrayan Grey Trace, karısını saldırıda kaybetmesinin  yanı sıra belden aşağısı  da felç olmuştur. Günün birinde Tanıdığı  bir milyarder  mucitten bedenini geliştirecek deneysel bir tedavi teklifi alır. Tedavi için Tracein bedenine STEM olarak adlandırılan yapay zeka implantı yerleştirilir. Tedavi ile insanüstü yetenekler kazanan Trace, karısını öldüren ve kendi hayatını mahveden kişilerden intikam almak için yola koyulur...Gerilimin Aksiyonun Bol olduğu Upgrade (Yükseltme) filmini güvenli film izle ile izleyerek heyecanı yaşayın iyi seyirler dileriz.
 • 100
 • IMDb 7.3
 • 348
 • 1
Zero İzle Türkçe Altyazılı Full İzle
İncele
Zero İzle Türkçe Altyazılı Full İzle
Türkçe Altyazı
2018  yapımı olan Zero İzle filminin konusu şöyle;Aşkı bulmak için mücadele eden Raj, yeryüzünde en çok aranan kadınlardan biri ile bir araya gelir. Zero filminde Hiçbir beklentisi olmadan baslayan bu  aşk zamanla değişmeye başlayacaktır.Sonradan gönlünü bir film yıldızına kaptıran ve sevdiği kadını terkeden adamın hem komik hem hüzünlendiren hem de duygu yoğunluğu yaşatan hayatına göz atacaksınız. Zero İzle Türkçe Altyazılı Full İzle filmi kesinlikle romantik drama ve komediyi içinde barındıran bir film.Bu filmi güvenli film izle farkıyla izlemenizi tavsiye eder sizlere keyifli seyirler dileriz.
 • 164
 • IMDb 6.9
 • 349
 • 0
Eşek Kral Full HD İzle
İncele
Eşek Kral Full HD İzle
Türkçe Dublaj
Animasyon filminde sizleri aksiyondan dolu anlar yaşatan Eşek Kral Full HD İzle. Mangu neşeli ve hayalperest bir eşektir. Bir gün hem hayallerinin peşinden gitmek hem de kendisini bulmak için bir yolculuğa çıkmaya karar verir. Ancak bu yolculukta beklenmedik bir şekilde kendisini Kral Azad Nagar’ın veliahtı olarak bulur! Fakat Mangu bütün bunların Tilki Bayan Fitna’nın oyunu olduğunun farkında değildir. Fitna kendi planlarını uygulayabilmek için Manguyu maşa olarak kullanacaktır. Peki Mangu bu işten nasıl kurtulacaktır? İşte bu sorunun cevabını filmin içinde ve onu keşfetmemizi bekliyor. Güvenli film izle farkı ile  Eşek Kral Türkçe Dublaj İzle keyifli seyirler diler
 • 85dk
 • IMDb 0.8
 • 736
 • 0
Sorma Neden Full İzle
İncele
Sorma Neden Full İzle
Türkçe Dublaj
Sorma Neden Full İzle Filmi'nin konusu, düğün gecesinde damadın kaybolması sonrasında yaşananları konu ediyor. Yağmur ile Kayhan evlilik hazırlığındadır. Fakat çevrelerinden kimse bu düğünün gerçekleşmesini istemez. Kaynana ve görümceleri Yağmur’u beğenmez ama kardeşleri  Kayhan’a söz geçiremezler. Aşkını kalbine gömmeyi başaramamış gelinin eski sevgilisi ise bir umutla çıkagelir. Kimsenin istemediği düğün gecesinde herkesi şok eden bir şey olur. Sorma Neden ? Damat ortadan kaybolmuştur.  Kayıp damadı bulmaya çalışan polisler, Kayhan’ın arkadaşları, borçluları, yaşadığı mahallenin esnafı ve ailesini sorguya çeker. Polislerin sorguda öğrendiklerinden sonra işler iyice karışır.Sorma Neden Full İzle 'de gerçekleşen  Bu macera ve gizem dolu düğünde kaybolan damat bulunabilecek midir?. Güvenli film izle ile siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.
 • 75
 • IMDb N/A
 • 497
 • 1
Padmaavat Full Tek Parça TR Altyazılı İzle
İncele
Padmaavat Full Tek Parça TR Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Karşınızda ihtiras,Aşk,İhanet,Fedakarlık ve Sadakati görüp hissedebileceğiniz bir hint filmi Padmaavat Full HD Türkçe Altyazılı izle Mewarın Kralı Ratan Singh ile evli olan Kraliçe Padmavati’yi gören Delhi Sultanı Alauddin Khilji, Padmavati’nin güzelliğini duyup Chittora saldırı yapar. Alauddin Khilji, Kral Ratan’a Padmavati’yi bir kez görürse saldırı yapmayacağını söyler ve onu ikna eder. Padmavati, Khilji’nin karşısına çıkmaz ve aynadan yansımasını görmesini sağlar. O şekilde bile Padmavati’ye aşık Khilji, onu haremine almak için savaş açar.Bu savaş öyle bir savaş olur ki hem ihtirasına yenik düşen bir sultanı hem kocasına sadakatle bağlı olan bir kadını hem de ülkesini ve hayatının kadınını korumaya yeminli bir kralın dikkat çeken mücadelesini gözler önüne seriyor.Film gerçek ve yaşanmış bir olaydan yola çıkarak çekilmiştir ve Film yüzünden Hindistan'da bir çok gösteri düzenlenmiştir.Nedeni ise Filmde konu edilen Hindu kraliçe Padmaavati izle, Hindistan’ın en büyük kast gruplarından Rajput üyesi. Rajput kadınları, Eğer film gösterime girerse kendilerini yakma tehdidinde bile bulunmuşlardır.Kesinlikle guvenli film izle ile izlemenizi tavsiye eder ve yorumlarınızı bekleriz.
 • 164
 • IMDb 6.9
 • 683
 • 0
Kahraman Prens Sualtı Maceraları Filmi izle
İncele
Kahraman Prens Sualtı Maceraları Filmi izle
Türkçe Dublaj
Sadko genç bir müzisyendir ve ailesinin yanında yaşayan fakir ama gururlu birisidir. Ailesi gibi fakir şekilde hayatının sonuna kadar yaşamak yerine kendisini sürekli müziğin içerisinde olduğu bir hayat hayal etmektedir. Yaşadıkları ülkenin prensesi evlenmek için bir davet düzenlemiştir ve bu düzenlediği davete Sadko'yu da çağırmıştır. Sadko'yu çağırmasında ki tek amaç müzik çalmasıdır. Fakat, prensese gelmiş olan adayların hepsi ret edilmiştir ve prenses Sadko'yu seçmiştir. Bir anda tüm gözlerin üzerinde olduğunu farkeden Sadko ne olduğunu anlayamaz ve aşırı derecede utanır. Bu utangaçlığı yüzünden saraydan kaçmıştır ve kendisini denizin en derinlerinde bulur.
 • 81
 • IMDb 5
 • 310
 • 0
Kask Kafalar – Helmet Heads Full HD izle
İncele
Kask Kafalar – Helmet Heads Full HD izle
Türkçe Dublaj
Dram ve Komedi kategorilerinde yer almakta olan Kask Kafalar Filminin yönetmen koltuğunda Ernesto Villalobos ismi yer almaktadır. Filmde Mancha, hayattaki en çok değer verdiği ve tutkusu olan bisikleti ve sevgilisi Clara'dır. Clara motosikletlerin girmesine izin verilmeyen bir yere taşınmıştır ve bu yüzden Mancha büyük bir yıkıma uğrar. Mancha bir süre boyunca ne yapacağını bilemez ve iyice bocalar. Fakat, bu sorunun çözümünü bir bisiklet çetesi kurmakta bulacaktır. 5.8 IMDB puanına sahip olan filmi sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz...
 • 84
 • 235
 • 0
Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk HD izle
İncele
Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâyenin merkezinde Çin’in tenha bölgelerinden birisinde yaşanılanlar aktarılacaktır. Luo adındaki karakter, olup bitenin merkezinde bulunacaktır. Wan isimli eski erkek arkadaşıyla, büyük bir kırılma süreci yaşamıştır. Artık eski günlerdeki pozitif bakış açısını, ilişkilerine bağlı olarak yitirmiştir. Hayatının önemli zamanlarını geçirdiği kasabayı terk ederek, yaşadıklarından kurtulabileceğini düşünecektir. Kendi ayaklarının üzerinde durarak, sıfırdan bir başlangıca imza atacaktır. Epey uzun zamandır çabalasa da eski aşkı aklından bir türlü çıkmamıştır. Luo’da daha fazla perişan olmayıp, kaçtığı yaşantısına geri dönecektir. Dönüşüyle beraber Wan ile karşılaşabilmeyi umacaktır. Lakin bu süreç kendisinin planladığı kadar kolay gerçekleşmeyecektir. Uzakta kaldığı yıllar boyunca Wan’ın da özel hayatında değişen birçok şey olmuştur.
 • 130
 • IMDb 7.2
 • 267
 • 0
Teslim Olmak Yok – No Surrender Filmi izle
İncele
Teslim Olmak Yok – No Surrender Filmi izle
Türkçe Dublaj
Hikâye kahramanı Jason Stillwell, ailesinin yanında yaşamaktadır. Şimdiyse yeni bir şehre taşınmaları söz konusu olmuştur. Kendisinin en ilgili olduğu konu karate sporudur. Bu şehirde kendi yeteneklerini daha iyi geliştirmek için çabalamaya devam edecektir. Kendisine idol olarak Bruce Lee’yi görmüştür. Eğitimini gerçekleştirdiği sıradan bir günde, bölgelerinde ortaya çıkan ve insanları rahatsız eden çetenin saldırısına uğrayacaktır. Bu saldırıda babası da yanındadır. Her iki karakterin de korkmasına karşılık, babası ek olarak yaralanmıştır. Jason o günden itibaren intikam ateşini dindirememiştir. Bruce Lee’nin defnedildiği mezara ulaşarak, minnetini göstermek istediğinde hesaba katmayacağı başka bir durumla karşılaşacaktır. Üst üste yaşadıkları artık karatenin ilgi alanından çok bir parçası olmasına yol açacaktır.
 • IMDb 7.2
 • 431
 • 0
Rock Paper Dead Türkçe Altyazılı izle
İncele
Rock Paper Dead Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Dublaj
Peter adındaki karakter, suçluların yer aldığı akıl hastanesinde tedavi edilecektir. Tedavisinin tamamlandığı gerekçesiyle de salınma kararına tanık olacaktır. Bu gelişmeyle beraber ailesinin evine yeniden dönmekten başka çare bulamayacaktır. Lakin bu geri dönüş geçmişte yaşadığı korkuları ve olumsuz hatıraları tekrar tekrar deneyimlemesine yol açacaktır. Öte yandan Ashley isimli güzel ve çekici komşusunun da hayatına girmesiyle, kafası iyice karışmaya başlayacaktır. Hayatı boyunca fevri davranmış karakter, bu olaylarla birlikte ilk kez seçim yapmak zorunda olduğunu hissedecektir. Alacağı karar kendi kaderini değiştirmesinin yanında doğru orantılı olarak Ashley’in de hayatını değiştirecektir. Bundan kaynaklı olarak da olabildiğince mantıklı düşünmek ve kişisel menfaatini göz önünde bulundurmak isteyecektir.
 • IMDb 4.0
 • 296
 • 0
Savage – Xue bao Full HD izle
İncele
Savage – Xue bao Full HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâye kendi halinde bir polis memurunun kariyeri ve yaşamına uzanacaktır. Polis memuru, bir süre önce görev yerindeki süresini doldurmuştur. Bunun sonucunda da başka bir şehre tayin olması gerekecektir. Dışarıda buz tutan soğuğa rağmen yeni görev yerine uzun bir yolculuk gerçekleştirecek polis memuru, gideceği bölge konusunda fazlasıyla heyecanlanmaya başlamıştır. Ancak ilerleyen süreçte kendisinin mafya ile karşılaşması söz konusu olacaktır. Olup bitenlere bir anlam veremeden, kanlı bir çatışmanın ortasında kalacaktır. Kendisini korumak adına girişeceği çatışmada, yıllarca üzerinden düşmeyecek bir soruşturmanın da fitilini ateşleyecektir. Kendini korumasının bedeli yetkili makamlarca yeterli görülmeyecek ve idealist polis memuru görevini kötüye kullanmakla suçlanacaktır. Aklanmak için fazlasını sunması gerekecektir.
 • IMDb 5.9
 • 261
 • 0
x