2019
Cehennem Üçlüsü – Three from Hell Full HD izle (2019)
İncele
Cehennem Üçlüsü – Three from Hell Full HD izle (2019)
Türkçe Altyazı
Şeytanın Reddi, 10 yıllık hapis süresinin ardından yeniden geri dönecek. Otis, kısa süre sonra hapisten kaçacak. Winslow ile tanışacak ve bu tanışıklık kendisine daha başka olayları beraberinde getirecek. Winslow’un kız kardeşi Babby’i dışarı çıkarmak adına büyük bir plan tasarlamaları gerekecek. Reddedilenler, bu amaca engel olabilecek türden karşılarına çıkan herkesi, öldürecekler. Hedeflerinde Meksika bulunacak. Sonrasında kalacak bir yer arayacaklar ve birbirlerinin farklı yönlerini tanıma fırsatı bulacaklar. Ardından planlarını devreye sokup, kaderlerini yeniden çizmek üzerine harekete geçecekler. Bu durum kendilerini bir hayli zorlu bir serüvene sokacak. Ancak karşılarına ne çıkarsa çıksın, hiçbir şekilde geri dönmeyi düşünmeyecekler. Ürkütücülükleri ve acımasızlıkları, kendi ellerinde olacak.
 • 111dk
 • IMDb 6.1
 • 7
 • 0
The Drone Türkçe Dublaj izle (2019)
İncele
The Drone Türkçe Dublaj izle (2019)
Türkçe Altyazı
Hikâyede ilişkileri muazzam bir şekilde ilerleyen John Brothertor ve Alex Essoe adındaki karakterlerin hayatı ele alınacaktır. Kısa süre öncesinde Oak Lane 420 isimli sakin ve münzevi bir mahalleye taşınmıştırlar. Yeni yaşam alanlarında, sıfırdan huzurlu bir hayat kurma beklentileri bulunacaktır. Bu zamana kadar birçok olumsuz duruma da göğüs germiştirler. Özellikle de mahallenin sahip olduğu imaj, kendilerini buraya taşınmaya ikna etmiştir. Fakat, bir süre sonra çiftin hayatı beklentilerinden çok uç noktalarda ilerleyecektir. Dronelar, şehrin pek çok noktasında aktif bir şekilde çeşitli amaçlara hizmet etmelerine yönelik kullanılmaya başlanmıştır. Sürekli olarak insan kontrolünde olmaları güven verse de kendi kontrollerini ele almaları da başta çift olmak üzere herkesin hayatını tehlikeye sokacaktır.
 • 82
 • IMDb 4.3
 • 5
 • 0
Ecinni: Tılsımlı Mezar Full HD izle (2019)
İncele
Ecinni: Tılsımlı Mezar Full HD izle (2019)
Yerli Film
Ecinni: Tılsımlı Mezar izle, Hikâyede Osmanlı’dan beri aktif halde kullanılan 400 yıllık bir köy merkezinde şekillenen olaylar işlenecektir. Sinan ile Yılmaz, yakın arkadaştırlar. Günlerden bir gün Ecinni adındaki film adına çekilen bir videodan etkilenecektirler. Bu nedenle de sonraki adresleri, filmin çekildiği bölgeye ulaşıp araştırma yapmak olacaktır. Çünkü, hikâye kendilerini fazlasıyla etkilemiştir. Sinan ile Yılmaz, araştırmalarını yaparlarken kız arkadaşları Eda ile Sema’yı da gözcülük namına dikecektirler. Köye uzun bir yolculuğun sonrasında ulaşan karakterler, burada gizemli bir mezarlığa doğru ilerleyecektir. 400 sene öncesinde Ermeni bir rahibenin, bileziği kolunda gömüldüğü öne sürülmektedir. Hedeflerinde de rahibenin mezarını açıp, bileziği almak vardır. Lakin, mezarı açmaya başladıkları vakit birçok tılsımı da harekete geçirmiştirler.
 • 90dk
 • IMDb 3.0
 • 6
 • 0
Bir Yalnızlık Şarkısı Tek Parça izle (2019)
İncele
Bir Yalnızlık Şarkısı Tek Parça izle (2019)
Yerli Film
Bir Yalnızlık Şarkısı izle, Hikâyede söz yazarı bir karakterin, eserlerine dair gelişmeler işlenecektir. Bu zamana kadar kaleme aldığı şarkı sözleriyle, adından söz ettirmeyi başaran adam, sonraki bestesinin çalışmalarını da hız kesmeden devam ettirmeye çalışmıştır. Ancak şarkı sözlerini besteleyecek türden bir ilham bulamamıştır. İlhamın gelmesi ve yine muazzam bir eserin çıkması için yolculuk yapmaya karar verecektir. Aklında sadece şarkı yazma amacı güden karakter, kalbinin götürdüğü yönlere doğru yola çıkacaktır. Ancak bir süre sonra dört başka hayata konuk olacaktır. Tanıştığı karakterlerin dördünün de hayat hikayeleri birbirlerinden farklıdır. Üstelik beste yapması içinde mükemmel bir hikâye zenginliğini barındırmaktadırlar. Genç adamın, yeni bestesi  için önünde sadece kalbine kulak vermesi kalmıştır.
 • 78dk
 • IMDb N/A
 • 7
 • 0
Seventeen – Diecisiete Tek Parça izle (2019)
İncele
Seventeen – Diecisiete Tek Parça izle (2019)
Türkçe Altyazı
Hikâyede, terapi köpeğiyle arasındaki bağ yüzünden geleceğini yakan bir genç ele alınacaktır. Hector, hayatının baharında 17 yaşında bir gençtir. Geçmişte işlediği suçlardan dolayı, ıslahevine sevk edilmiştir. Bu ıslahevi, kendine özgü rehabilitasyon programları uygulayarak, suçluları suçtan uzaklaştırmayı amaçlamaktadır. Hector’da terapi köpeği ismiyle tanımlanan bir köpekle sakinleşmeye çalışacaktır. İlk başlarda köpeğe karşı ön yargılı yaklaşan Hector, ilerleyen süreçte ayrılmaz bir ikiliye dönüştüklerini gözlemleyecektir. Aralarındaki bağ sıradan insanların sahip olamayacakları türdendir. Birbirlerine güven konusunda fazlasıyla emindirler. Fakat Hector için işler bir hayli karışacaktır. Çünkü terapi köpeği, kısa süre önce sahiplendirilerek rehabilitasyon programından kaldırılmıştır. Bu acı sürprizle karşılaşan Hector, kabullenmeyi asla istemeyecektir. Aralarındaki bağa güvenerek, tehlikeli işlere kalkışacak karakter, köpeğin peşinden gitmek için ıslahevinden kaçmak zorunda kalacaktır. Hector’un ilk hedefi Cantabria’ya ulaşmaktır. Bu süreçte İsmael isimli ağabeyi ve Cuca isimli büyükannesiyle konuşma fırsatı bulacaktır. Sırf terapi köpeği için kendi geleceğini riske atmıştır. Bu durum, derinden sarsılmasına yol açacak ve bir dizi olayın da ana kaynağı olacaktır.
 • 100dk
 • IMDb 7.3
 • 11
 • 0
Malefiz 2: Kötülüğün Gücü Full HD izle (2019)
İncele
Malefiz 2: Kötülüğün Gücü Full HD izle (2019)
Türkçe Dublaj
Malefiz ve Aurora, geleceklerine dair farklı bir süreçten geçecektirler. Artık ikisi de kaotik bir ilişkide yer aldıklarının bilincinde olacaklar. İkisi de bu zaman diliminde, şanslarının hükmünü sürecekler. Ortada paylaşılamayacak hiçbir şey olmadığından, kalp kırıklıklarına uğramamaları da beklentileri dahilinde olacaktır. Yıllardır süre gelen intikam ateşi yerini sevgi tohumlarına bırakmıştır. Her ne kadar iki karakter arasındaki buzlar yavaş yavaş çözülmüş olsa da bu durum, kendi ırklarına aynı şekilde yansımamıştır. Sürekli olarak insanlar ve periler arasında rekabet ile nefret mevcut olmuştur. Asıl olayların çıkış noktasında Prens Phillip ile Aurora’nın evlilik merasimlerinin tertip edilmesi söz konusu olacaktır. İki tarafta normal şartlarda sakinliği benimseyecektirler. Kendilerinin mutlulukları Ulstead ve Moors Krallığı bünyesinde tertip edilen kutlamalarla da desteklenecektir. Fakat, bir noktadan sonra ortaya çıkan savaş durumu, yepyeni ittifakların kurulmasını zorunlu kılacaktır. Artık büyük savaşa gün sayılmaktadır. Aurora ile Malefiz ne yazık ki büyük savaşta aynı safta savaşmak istemeyecektirler. Bu durum bir nevi de dostluklarının testi niteliği taşıyacaktır.
 • 118
 • IMDb 7.1
 • 13
 • 0
Gerçekle Yüzleşme – State Like Sleep Filmi izle
İncele
Gerçekle Yüzleşme – State Like Sleep Filmi izle
Türkçe Dublaj
Kocası kısa zaman önce vefat etmiş olan bir kadın, olup bitenlerin sırrını bir sene sonra çözmeye çalışacaktır. Katherine, Stefan Delvoe’nin biricik eşidir. Kocasının popülaritesi ülke çapında yer edinmiştir. Nitekim, evlilikleri de şöhretleri kadar güçlü ilerlemektedir. Fakat mutlulukları, Stefan’ın intihar girişimiyle birlikte yerle bir olacaktır. Katherine, bu süreçten sonra son derece olumsuz bir ruh haline bürünecektir. Artık dünyada bir başına kalmıştır. Stefan’ın böyle bir girişimde bulunacağına kendi bile inanmakta güçlük çekmiştir. Ancak elinden somut bir delil bulunmadığından, çaresiz kalmıştır. Bir süre sonra Katherine, gizemli bir kişiden ürpertici bir telefon alacaktır. Olayların üzerinden hemen hemen 1 sene geçmiştir. Karakter, acılarını tamamen unutamasa da yavaş yavaş silmeye çalışmaktadır. Bu telefonda, kocasının bir cinayete maruz kaldığını iddia eden, bilinçli bir kişi mevcuttur. Kocasının ölümünü yeniden gündeme getirecek olan acılı kadın, ona bunu yapanların hesabını adalet karşısında sormaya çalışacaktır. Telefonlar ile belirli bir aşama kaydeden karakter, nihai sona ulaşmak için gerekenden daha fazla özveri gösterecektir.
 • 105
 • IMDb 5.2
 • 11
 • 0
Eli Türkçe Dublaj izle (2019)
İncele
Eli Türkçe Dublaj izle (2019)
Türkçe Dublaj
Eli adındaki karakter, akranlarından farklı bir yaşam sürdürmektedir. Henüz çocuk olmasına rağmen, boyundan büyük sorunlarla uğraşmaya çalışmaktadır. Çünkü, nadir rastlanılan hastalıklardan birisine yakalanmıştır. Bu hastalığın nadir görülmesi, tedavi sürecini de zorlaştıracaktır. Eli, bütün bu olan bitenden kurtulmak için her türlü tedavi yöntemini üstlenmiştir. Ancak kayda değer bir sonuç hiçbir şekilde elde edememiştir. Bütün umutları tükenmişken, kendisine son bir çarenin bulunabileceği bildirilecektir. Eli, yıkılan umudunu bu haberle birlikte yeniden tazelemiştir. Bu tarz hastalıkların, bir tür klinikte çözüldüğü konusunda bilgilendirilmiştir. Kısa süre sonra da klinikte tedavi görmesi üzerine yola çıkarılmıştır. İlk başlarda sıradan bir klinikten hiçbir farkının olmadığını gözlemlendiğinden pek şüphe duymayacaktır. Ancak, hakikat görünenin çok ötesindedir. Eli ise çevresinde olup bitenlerden ve içine çekildiği tuzaktan geç haberdar olacaktır. Eli için kapana sıkıştığına dair bir olgu tamamen benimsenmiştir. Tedavi bahanesiyle kandırılan karakter, klinik imajına bürünmüş olan merkezde bir tür karanlık varlığa da maruz kalacaktır. Bu varlığın en büyük özelliği de gölgeler içine gizlenebilmesidir.
 • 98
 • IMDb 5.7
 • 13
 • 0
Köpek Filmi izle (2019)
İncele
Köpek Filmi izle (2019)
Yerli Film
Hikâyede köpeklerin, bu zamana kadar pek göze alınmayan dış dünyadaki yaşamları üzerinde durulacaktır. Nitekim sokaklarda hayatlarını devam ettirmek, kendileri için son derece zordur. Nesillerdir bunu bir şekilde başarmaya çalışmaktadırlar. Üstelik günümüzde hemen hemen her sokakta ortaya çıkmaktadırlar. İnsanlar, onların her ne kadar varlıklarını görseler de hem hikayeleri hem de mücadelelerinden haberdar değildirler. Köpekler için rutin bir güne başlamak bile büyük bir mücadelenin fitilinin ateşlenmesine eş değerdir. Çünkü, günün ilk saatlerinde dahi karanlık sokaklarda beslenebilecekleri kaynaklar bulmak zorundadırlar. Üstelik aralarında bazıları, insanların kendilerine uyguladıkları şiddetten de korunmak durumundadırlar. Hayatın en zor evresini yaşayan köpekler, yeri geldiğinde barınacak yer bile bulmakta güçlük çekmektedirler. Zaten, barınaklarda yer tesis edilenler de sefaletleri ve çaresizlikleri içinde gün saymaktadırlar. Hayvansever insanlardan oluşan bir grup, köpeklerin sıra dışı yaşamlarını yansıtmaya çalışacak ve hiç bilinmeyen hikayelerine ortak olacaktır. Sokak hayvanlarının, hayat mücadeleleri nedeniyle bile mutsuz oldukları fark edilecektir. Çünkü, kendilerinin hayatı kolay kolay üstesinden gelinebilecek bir hayat değildir.
 • 60dk
 • IMDb 10.0
 • 15
 • 0
Kim Daha Mutlu Full HD izle (2019)
İncele
Kim Daha Mutlu Full HD izle (2019)
Yerli Film
Hikâye bir ömür boyu mutluluğa adım atan gençlerin, hesaba katmadıkları olaylara maruz kalmaları üzerinde şekillenecektir. Bilge adındaki genç ve çekici karakter, olayların merkezinde bulunacaktır. Hayatının gidişatından bu zamana kadar memnuniyet duyan karakter, artık biraz daha hüzünleneceği olaylara şahit olacaktır. Başlarda mutlu hissettiğini düşünen karakter, bunun sadece bir yanılsamadan ibaret olduğuna kanaat getirecektir. Evlenmeden önce evliliğin, bütün sorunların çözümü olduğunu benimsemiştir. Lakin, artık bu konudaki düşünceleri çok farklıdır. Şükran adındaki karakter, kısa zaman sonra nikah masasına oturup, evliliğe adım atacaktır. Bilge, kendisine gıpta etmekte ve onun yerinde olabilmeyi dört gözle beklemektedir. Şükran ise Bilge’nin düşüncelerinin aksine, hayatındaki hiçbir şeyin değerini kavrayamamıştır. Hayatı sürekli, sorunlar içinde gidip gelmiştir. Eksikliğini hissettiği ve özlemini duyduğu, bazı sırları mevcuttur. Ancak, bir süre sonra hem Bilge’nin hem de Şükran’ın hayata baktıkları at gözlüklerini atmaları gerekecektir. Geçmişte kendileri de Aylin isimli bir kadının yuva kurma sürecine gıpta etmiştirler. Lakin, artık daha çok ders çıkaracak sırlarına vakıf olmuşturlar.
 • 100dk
 • IMDb 2.1
 • 20
 • 0
Özgür Dünya Full izle
İncele
Özgür Dünya Full izle
Yerli Film
Özgür Dünya izle, Özgür Dünya full hd izle, Özgür Dünya adlı filmde Aslı adında bir kadın kahramanımız konu ediliyor. Aslı Babasının ve arkadaşlarının özgürlüğü için ülkede bir anda popülerleşmiş yapay zeka oyununda başarılı olması gerekmektedir. Aslı aslında böyle oyundan anlamayan bir kişiliğe sahiptir fakat konu arkadaşları ve babasının özgürlüğü olunca kendi cinsiyetinin elverişsiz olduğu bir oyunda başarılı olabilecek midir? Oyun Şu şekilde geliştirilmiştir. Gerçekten de yapay zeka olarak çalışan bir oyundur ama onu oynayan oyuncusunun zihniyle birleşen yapay zeka her zaman oyuncusundan 1-0 öndedir.Filmin yönetmenliğini Faruk Aksoy'un yaptığı filmin İMDB puanının çok düşük alması sosyal medyada konu oldu. Fakat bir kısım izleyicilerinde filmi beğenmesi Türklerinde Bilim Kurgu ve macera filmlerini çekebildiğini kanıtlamıştır. Filmi web sitemizden izlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz. İyi seyirler dileriz... Özgür Dünya tek parça izle, Özgür Dünya 1080p izle
 • 122
 • IMDb 2.1
 • 19
 • 0
Zombieland Double Tap 2 Tek Parça Ful HD izle
İncele
Zombieland Double Tap 2 Tek Parça Ful HD izle
Türkçe Dublaj
Bizim dörtlü ekip geçen 10 sene içinde farklı binalarda barınsa da içlerinde en lüks ve en büyük olan beyaz saraya taşınma kararı alırlar bu 10 sene içinde zombiler de evrimleşme gerçekleşip gelişmeye başlıyanlar oluyor bunun yüzünden zombiler tür tür ayrılıyor bunların içinden en zeki ve çevik olan T800 cinsi ekibimizi son derece zorlayacak olan cinstir ekip hayat da kalabilmek için zombi öldürmek zorundadır ve beyaz saraya taşınmak kolay olmıyacaktır çünkü içindeki 10 sene geçirmiş zombiler evi temiz tutmamış olucaklardırki evin içi pim pistir ekibimiz hayyatlarına yeni bir şey katabiliceklermi acaba serinin 2. filmi 1.siyle arasında bayya yıl farkı olmasına ramen eskisi kadar tutmuştur ve önerilen filmler arasına koyulabilecek bir film olduğunu düşünüyorum guvenlifilmizle.com u tercih ettiğiniz için teşekkürler
 • 100dk
 • IMDb 7.6
 • 24
 • 0
Teen Titans Go! vs. Teen Titans Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Teen Titans Go! vs. Teen Titans Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
  Teen Titans Go filmini izlemek için Guvenli Film izle com da bulunuyorsunuz. Teen Titans Go filmini izle, dünyadaki kötü adamları yok etmek ve dünyayı kurtarmak üzere kendilerine görev biçen Teen Titans Go ekibi film çekmek isterler. Neredeyse tüm karakterilerin filmleri vardır fakat tek tek filmleri dahi hiç birinin yoktur. Film çekmek amacıyla hollywood yıldızlarını etkilemek zorundadırlar. Onları etkilemekte cumhurbaşkanı ile konuşmak gibi bir şey olduğu için kötü adamlarla iş birliği yapmalarıyla yanlışa düşerler.En sonunda yaptıkları yanlışı anlamışlardır ama çok mu geç olmuştur farketmeleri? Filmin yönetmen koltuğunda Aaron Horvath ve Peter Rida Michail kafadar yönetmenleri oturmaktadır ve ayrıca iyi iş çıkarmışlar gibi gözüküyorlar. Filmi izlediyseniz düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayınız Yorumlarınız bizler ve sizden sonraki izleyiciler için önemlidir.
 • 76
 • IMDb 7.8
 • 26
 • 0
7. Koğuştaki Mucize Tek Parça Full HD izle
İncele
7. Koğuştaki Mucize Tek Parça Full HD izle
Türkçe Dublaj
Öncelikle 7. Koğuştaki Mucize filmini izlemek için hoş geldiniz. Film aşırı acıklı ve dramatik olmasına karşın hassas insanları sarsacak cinsten. Filmde Memo adlı kahramanımızın kızı ile beyin yaşı aynı olan bir engelli baba konu edilmektedir. Bir gün Memo ile küçük bir kız oyun oynarken Memo'nun ihtarları üzerine tehlikeli bir oyuna devam eden küçük kız uçurumdan aşağıya düşer. Küçük kızın babası Ülkedeki darbeci komutanların birisidir. Küçük kızın ölümü Memo'dan sorumlu tutulur ve Memo'yu mahkeme idam cezası ile yargılar. Memo'nun yakınları ve sevenleri onun adalete kavuşmasını sağlamak için ellerinden geleni yapmaya hazırdırlar.Memo ve kızının tek isteği Memo'nun özgürlüğüne kavuşup yeniden birlikte takılmalarıdır. Filmi başarılı ve ünlü yönetmen Mehmet Ada Öztekin olmak üzere ünlü oyunculardan Memo'yu Aras Bulut İynemli canlandırmkatadır. Ünlü yönetmen ve ünlü aktör gerçekten iyi çıkarmış gibiler. Daha yeni vizyona giren 7. Koğuştaki Mucize filmini izlemek için sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Güvenli Film izle com Vizyon Filmlerin Kaliteli Güncel tek adresi!
 • 130dk
 • IMDb 8.4
 • 41
 • 0
Banliyö Çocukları Tükçe Dublaj 1080p Tek Parça İzle
İncele
Banliyö Çocukları Tükçe Dublaj 1080p Tek Parça İzle
Türkçe Dublaj
Bir gangster öğrenci ve çok kolay şekilde etkilen gençlerden oluşan bu 3 kardeş cok acı dersler almak zorunda kalırlar yaptıklarının cezasını üstlenen biri diğerleri için cezasını ceker yapılan olayların coğunun da bu gençlerin parmağı vardır ve polis bu gençleri aramaya başlar bu 3 genci konu alan film guvenlifilmizle.com yayın lanmış olup izliyicilere sunulmuştur bu filmde üç cocuğunda yaşadıkları zorluklar ve yaptıkları hatalarıve aldıkları desrleri işliyor hayyatta kalmaya çalışıan 3 genç sert banliyölerde acı dersler almak zorunda kalırlar filimlerinizi guvenlifilmizle.com dan izlediğiniz için teşekkür ederiz iyi seyirler
 • 96 dk
 • IMDb 8
 • 16
 • 0
The Parts You Lose Tek Parça Full izle
İncele
The Parts You Lose Tek Parça Full izle
Türkçe Altyazı
The Parts You Lose adlı filmin konusu şu şekildedir. 3 hafta önce bir kasabavari yerdeki bir bankada soygun olmuştur. Soygunu 5 kişilik bir çete yapmıştır. Bölge polislerinin titizlikle çalışması ile soygunculardan 4 tanesi yakalanıp hapse gönderilmiştir. Fakat soygunculardan 5.si yaralı bir şekilde firaridir. Bölge polisi de tüm gücüyle onu aramaktadır. Firari soyguncu ne yapacağını bilmezken birisinden yardım ummaktadır. Fakat kimden umacağını bilmez. OAn yardım edecek kişi o kadar garip olacaktır ki ona yardım eden kişi bir çocuktur. The Parts You Lose izle, Firari soyguncuyu sığınağa götürür yaralarını temizler onu besler ve saklar. Başından hiç ayrılmayan çocuğa polisler soru sormaya başlar.Polislerin soru sormaya başlamaları çocuğun aralarında bir arkadaşlık bağı oluşan Firari Suçlu'yu Polislere tercih edecek midir. Firari suçlunun akıbeti çok iyi değildir bir an önce oradan tüymenin bir yolunu bulamazsa yakalanacaktır. Ünlü oyuncu Aaron Paul ile filme ayrı bir hava ve güzellik katılmış gibi gözüküyor. Aaron Paul'un diğer filmi olan Breakin Bad Dizisinin Devamı olan El Camino'yu tıklayarak izleyebilirsiniz. Filmi izlediyseniz yorum yapmayı unutmayınız. İyi seyirler... The Parts You Lose full izle, The Parts You Lose hd izle
 • 94
 • IMDb 5.3
 • 18
 • 0
Bloodline Tek Parça izle
İncele
Bloodline Tek Parça izle
Türkçe Altyazı
Bloodline izle Bloodline Türkçe Dublaj izle Bloodline Full HD izle, Bloodline adlı filmde Evan adlı bir adam konu edilmektedir. Evan herkes gibi normal bir yaşantısı olan mutlu bir aile tablosu sergileyen bir ailedir. Kahramanımız olan Evan'ın mesleği insanlar tarafından dışlanmış zarar görmüş kişileri rehabilite etmek ve ilgilenmek için görevlidir. Hayatındaki tek aksiyon bu olan veya sadece bunlar olduğunu bilen karısı mıdır? Evan ve eşinin yeni bir çocukları olmuştur gerçekten mutlu bir aileye sahiptirler. Evan aslında görüldüğü gibi değildir. Yani eşi onu tam anlmıyla bilmez.O güzel ve masum yüzünün ardında gerçekten psikopat ve cinayetten yana elini ardına koyamayacak bir adam yatmaktadır. Evan geçmişte yaşadığı olumsuzluklardan ötürü bir şey beklediği adamlara bedellerini ödetmek için geceleri evde durmaz. Sürekli bir şeylerle meşgul olduğunu sanan eşi ise Evan'ın yaptıklarından haberdar olabilecek midir? Guvenli Film izle adminleri iyi seyirler diler...
 • 95
 • IMDb 6
 • 18
 • 0
Sar Başa Yerli Film izle
İncele
Sar Başa Yerli Film izle
Türkçe Dublaj
Ussal sene başından beri üniversite sınavına hazırlanmaktadır ve bunca zamandır çalışmanın verdiği özgüvenle başarılı olacağını düşünmektedir Fakat bir aksilik çıkar ve son gün hafızasını kaybeder. Hafızasını geri kazanmasının tek yolu hafızasını kaybetmeden önceki günü tekrar yaşamaktır. Moda tasarımcısı olmak isteyen abisi, müzisyen olmak isteyen Sabri ve basketbol antrenörü Kürşad  ona bu konuda yardımcı olacaktır.
 • 100dk
 • IMDb 4.5
 • 28
 • 0