• baskılı peçete
    peçeteler
15 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yırtıcı Kuşlar Türkçe Dublaj izle

    Yırtıcı Kuşlar filmini izle sitemizden izlemek için öncelikle hoş geldiniz.  Birds of Prey-Yırtıcı Kuşlar adlı filmin ana karakteri Harley Quinn dir. Harley Quinn adlı karakteri benimde oldukça sevdiğim bir karakterdir. Harley Quinn i Margot Robbie yine oyunculukla üstlenmiştir. Filmin yapımcılığını da aynı anda yapan Margot Robbie filmde bence güzel bir iş çıkaracaktır. Fragmanda görüldüğü üzere Harley Quinn Joker den ayrılmıştır. Ayrılması üzerinde Gotham Şehrinde adalet aramak isteyen başka bir kadın bulacaktır ve onunla birlikte ekip olacaktır.

    Bu söylediklerimiz tahmin olsa da gerçeklerini yansıtma niteliğindedir. Çünkü 10 senedir film/dizi sektöründe olduğumuz için az çok artık bir şeyleri anlayabiliyoruz. Filmin Türkiye'de vizyona giriş tarihi ise kesin olarak 6 Şubat 2020 de olarak gösterildi. Film vizyona girer girmez sizlere filmi ulaştırmak ilk hedeflerimizden biri olacağından şüpheniz olmasın. Guvenli Film izle Vizyon filmlerin adresi.
      Kategori:
100%
  1
  0
Yorum Alanı
SON YORUMLAR